Pierce Brosnan z żoną MET Gala
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Żona Pierce'a Brosnana przeszła spektakularną metamorfozę!

Keely Shaye Smith schudła w ostatnim czasie aż 45 kg

Marta Cieplak 13 czerwca 2024 12:30
Pierce Brosnan z żoną MET Gala
Fot. Getty Images

Keely Shaye Smith zaczynała swoją karierę jako modelka, ale po urodzeniu dzieci znacznie przytyła i trudno jej było wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Wzbudzało to wiele kontrowersji, padały w jej kierunku przykre komentarze, ale Pierce Brosnana zawsze stawał w jej obronie i nawet głośno mówił o tym, że „kocha każdy centymetr jej ciała” i że odradzał jej operacje bariatryczne. Teraz jednak coś się zmieniło i Keely Shay Smith znacznie schudła. Na najnowszych zdjęciach zaczyna przypominać siebie sprzed lat.

Kim jest żona Pierce'a Brosnana – Keely Shaye Smith?

W Polsce znana jest przede wszystkim jako żona aktora, Pierce'a Brosnana. Jednak jest kimś znacznie więcej niż żoną i matką. Keely Shaye urodziła się 25 września 1963 roku. Studiowała dziennikarstwo, a zaczynała karierę jako modelka, potem wystąpiła w niezwykle popularnym teledysku do piosenki „Stuck with You", który był wówczas hitem MTV. Później została korespondentką ds. środowiska w programie ABC The Home Show. Program ten przyniósł jej aż dwie nagrody Genesis i nagrodę za specjalne osiągnięcia na Festiwalu Filmów Ekologicznych w 1991 roku. Potem, w latach 1994-1997, Keely Shaye była korespondentką programów NBC Unsolved Mysteries i The Today Show. Dziś nadal jest producentką, filantropką i aktywistką na rzecz środowiska i zwierząt. A prywatnie uwielbia zajmować się ogrodnictwem i... swoją rodziną.

Jak Pierce Brosnan poznał swoją drugą żonę?

Pierce Brosnan został wdowcem, gdy jego żona zmarła na raka jajnika. Aktor długo nie mógł się otrząsnąć po tej tragedii. Jednak w trzy lata od tych smutnych wydarzeń Brosnan poznał na meksykańskiej plaży Keely Shaye i to zupełnie przypadkiem. Szybko znaleźli wspólny język. Tak dobrze im się rozmawiało, że postanowili umówić się na randkę. „Usiedliśmy pod gwiazdami i wziął mnie za rękę. Ludzie puszczali fajerwerki, śpiewał Kenny Loggins. Rozmawialiśmy do trzeciej nad ranem” — mówiła w wywiadach. Od tego czasu stali się nierozłączni.

Kilka lat później, w  1997 roku, powitali na świecie pierwszego syna, Dylan, a cztery lata później drugiego - Pierce'a. Dopiero sześć miesięcy po narodzinach młodszego dziecka zdecydowali się na ślub. Powiedzieli sobie „tak” 8 kwietnia 1994. I są niebywale szczęśliwą parą.

Żona Pierce'a Brosnana schudła 45 kg

Keely Shaye Smith od lat była uważana za puszystą. Pojawiało się wiele głosów, że żona takiego przystojnego mężczyzny jak Pierce Brosnana, nie powinna tak wyglądać. Para jednak nic sobie z tego nie robiła, a gwiazdor okazywał jej czułość i nie spuszczał z niej oczu na każdej imprezie.

Coś jednak musiało się zmienić, bo na ostatnich zdjęciach Keely Shaye Smith wyraźnie widać, że mocno schudła. Można zauważyć to nie tylko po sylwetce, ale także po twarzy, która wyraźnie wyszczuplała. Amerykańskie źródła donoszą, że żona Pierce'a Brosnana schudła już 45 kg! Jednak na razie nikt nie wie, jak tego dokonała, a ona sama milczy na ten temat. Ale zobaczcie, jak pięknie wygląda!

Na pewno miała na to wpływ dieta i oczywiście ruch. Do tej pory paparazzi przyłapywali parę na wspólnej jeździe na rowerach, ale nie jest wykluczone, że Keely Shaye zdecydowała się także na trenera personalnego. Albo ćwiczy razem z mężem i synami, którzy są w doskonałej formie!

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.