Olaf Lubaszenko, Viva! 2015
Fot. Szymon Szcześniak
O tym się mówi

Pojawił się na premierze spektaklu i przykuł wszystkie spojrzenia. Olaf Lubaszenko schudł już 80 kilogramów!

Aktor pojawił się na premierze swojego spektaklu

Marta Nawacka 12 kwietnia 2024 12:55
Olaf Lubaszenko, Viva! 2015
Fot. Szymon Szcześniak

Od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów, a także utalentowanym reżyserem. Choć Olaf Lubaszenko ma za sobą trudne chwile oraz walkę z depresją i nadwagą, to postanowił się nie poddawać. Do tej pory udało mu się zrzucić już 80 kilogramów! Aktora mogliśmy zobaczyć przy okazji premiery spektaklu „Teściowe wiecznie żywe”, a jego metamorfoza robi ogromne wrażenie.

Olaf Lubaszenko: kariera

Od wielu lat obecny jest w polskim kinie i śmiało można powiedzieć, że jest jedną z największych jego gwiazd. Olaf Lubaszenko to nie tylko utalentowany i uznany aktor, ale także reżyser. W swoim dorobku ma udział w ponad pięćdziesięciu produkcjach, a filmy „Poranek kojota”, „Sztos” czy „Chłopaki nie płaczą” dziś cieszą się mianem kultowych polskich komedii. Prywatnie jednak jego życie nie było usłane różami... Aktor zmagał się ze sporą nadwagą oraz depresją.

Czytaj też: Piotr Skarga promienieje u boku młodszej o 20 lat żony. Mało kto wie, jak się poznali

Olaf Lubaszenko, Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, 2017 rok
Fot. Podlewski/AKPA

Olaf Lubaszenko, Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, 2017 rok

Olaf Lubaszenko, metamorfoza, metamorfoza Olafa Lubaszenki
Fot. East News

Olaf Lubaszenko

Olaf Lubaszenko: depresja, nadwaga. Schudł już 80 kilogramów

Kilka lat temu uznany aktor zdecydował się zniknąć z życia publicznego, ponieważ zmagał się z depresją. W najgorszym momencie Olaf Lubaszenko ważył około 160 kilogramów. Postanowił jednak się nie poddawać i zawalczyć o siebie, swoje życie oraz zdrowie. Porzucił szkodliwe nawyki, sięgnął po pomoc specjalistów, a także zmienił dietę i do swojej codzienności wprowadził więcej ruchu. Podjęte działania zaczęły przynosić spektakularne efekty, które widać gołym okiem!

Dzięki wprowadzonym zmianom Olaf Lubaszenko schudł już 80 kilogramów, a zmniejszenie wagi przełożyło się również na znaczącą poprawę jego samopoczucia. Aktor pojawił się publicznie podczas premiery swojego spektaklu „Teściowe wiecznie żywe” w Teatrze Kamienica w Warszawie, gdzie fani mogli na własne oczy zobaczyć zachwycające efekty jego metamorfozy. Tym razem reżyser nie unikał fotoreportetów i chętnie pozował na ściance, z dumą prezentując efekty swojej walki o „lepsze ja”. Musimy przyznać, że efekty są imponujące!  

Zobacz także: Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat. Wcześniej skupiał się na karierze. „Myślę, że dziecko by mi wtedy przeszkadzało"

Olaf Lubaszenko, premiera spektaklu „Teściowe wiecznie żywe”
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Olaf Lubaszenko, premiera spektaklu „Teściowe wiecznie żywe”

Olaf Lubaszenko, premiera spektaklu „Teściowe wiecznie żywe”
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Olaf Lubaszenko, premiera spektaklu „Teściowe wiecznie żywe”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.