Meghan
Fot. Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage
VIVA! Royals

Wielka Brytania. Meghan w najnowszym wywiadzie dla The Cut uderza w royalsów

Zapowiada także powrót na Instagram!

Aleksandra Frankowska 30 sierpnia 2022 13:27
Meghan
Fot. Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage

Księżna Meghan potrafi zaskakiwać i to w sposób bardzo dla siebie charakterystyczny. W wywiadach. Właśnie ukazał się nowy, zupełnie niezapowiadany wywiad dla specjalnego wydania New Yorkera, The Cut, gdzie na okładce pozuje Meghan. W środku znaleźć można szeroki wywiad, w którym księżna opowiada nie tylko o aktualnych projektach, ale uderza również mocno w brytyjską rodzinę królewską. Zapowiada również powrót na Instagram, z którego musiała wycofać się wchodząc do rodziny Windsorów.

ZOBACZ TEŻ: Meghan ubierała się wbrew protokołowi? To zobaczcie, co nosiła Diana! 

Powrót na Instagram

Kiedy Meghan dołączyła do rodziny królewskiej, a w zasadzie tuż po zaręczynach, zobowiązała się zamknąć swoje liczące ponad 3 miliony konto na Instagramie. Przestała również prowadzić swój słynny blog The Tig. Jak sama powiedziała, uwielbiała swoje social media, ale Harry'ego kochała bardziej. Teraz zapowiedziała, że wraca na Instagram, odcinając się całkowicie od rodziny królewskiej i robiąc to, na co ma ochotę, publikując te zdjęcia, które sama chce pokazać swoim odbiorcom. To jednak nie wszystko.

Meghan i Harry promują szczepienia na Global Citizen Festival, 2021
Fot. Kristin Callahan/Everett Collection/East News

Meghan i Harry promują szczepienia na Global Citizen Festival, 2021

Meghan uderza w Royalsów w najnowszym wywiadzie

Po głośnym wywiadzie u Oprah Winfrey cały świat żył konfliktem Sussexów z brytyjską rodziną królewską. Meghan zarzuciła im wówczas rasizm, kiedy dowiedziała się o rozmowie na temat potencjalnego koloru skóry jej dziecka, kiedy była w ciąży z Archie’m. W najnowszym wywiadzie dla The Cut, Meghan opowiedziała o początkowych planach wyprowadzki z Wielkiej Brytanii. Wówczas chcieli zdecydować się na jedno z państw należących do Wspólnoty Narodów. Pod uwagę brali między innymi Kanadę, Nową Zelandię oraz RPA.

CZYTAJ TEŻ: Wielka Brytania. Księżna Meghan w kręconych włosach i bez makijażu

Wszystko, tylko nie Wielka Brytania... ponieważ sam fakt, ze istniejemy, zakłócał dynamikę hierarchii (…). Więc postanowiliśmy: "Dobrze, wynieśmy się stąd. Z przyjemnością". Nie odkryliśmy koła na nowo. Z jakiegoś powodu nie wolno nam było tego robić, chociaż kilku innych członków rodziny zrobiło dokładnie to samo.

Meghan odniosła się również to relacji Harrego z ojcem. Konflikt między księciem Karolem, a jego synem bardzo się zaostrzył, kiedy to w 2020 roku Sussexowie zrezygnowali z piastowania funkcji w rodzinie królewskiej. Meghan nawiązała w tym przypadku to swojej relacji z ojcem, która jest bardzo trudna.

Harry powiedział mi: "Straciłem tatę w tym procesie". Dla nich to nie musi wyglądać tak samo, jak dla mnie, ale to jego decyzja - oceniła.

Czy Meghan i rodzina królewska kiedyś się pogodzą?

Sama aktorka nie wyklucza, że kiedy opadną emocje, może dojść do pojednania między nią, mężem i rodziną królewską. Nie wie jednak kiedy to nastąpi, bo wciąż czuje się bardzo zraniona tym, co spotkało ją na dworze w Londynie.

Myślę, że przebaczenie jest naprawdę ważne - zapewniła. Potrzeba dużo więcej energii, by nie wybaczyć. Ale wybaczenie wymaga wiele wysiłku. Naprawdę się starałam, zwłaszcza wiedząc, że mogę powiedzieć wszystko. Mam dużo do powiedzenia (...). Czasami, jak to się mówi, nawet cichy fragment piosenki nadal jest jej częścią. 

Królowa Elżbieta II, księżna Meghan, 10.07.2018
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

 Królowa Elżbieta II, księżna Meghan, 10.07.2018

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.