Zaglądamy też do słynnego kurnika na terenie posiadłości…

Redakcja Viva! 10 marca 2021 16:30

Książę Harry i księżna Meghan, którzy niedawno udzielili Oprah Winfrey głośnego wywiadu i zarazem podali informację, że latem 2021 przyjdzie na świat ich córeczka, w wakacje 2020 roku zostali mieszkańcami miejscowości Santa Barbara w Kalifornii. Przedstawiciel pary potwierdził magazynowi People, że para książęca i ich syn Archie „przeprowadzili się do swojego domu rodzinnego w lipcu 2020 roku”, dodając, że „osiedlili się w cichej, zamkniętej okolicy i mają nadzieję, że ich prywatność będzie szanowana”. Jak wyglądają wnętrza i co zaskakuje na terenie posiadłości?

Kurnik na terenie posiadłości Meghan i Harry'ego w Santa Barbara

W programie Winfrey Meghan i Harry przyjęli amerykańską dziennikarkę w swoim domu. A raczej w… kurniku! W wideo mogliśmy zobaczyć, jak wygląda ta wyjątkowa przestrzeń. Kurnik Meghan i Harry'ego szybko stał się hitem w sieci.

Rozmowa z Oprah Winfrey odbyła się głównie w domu wspólnego sąsiada - zarówno Sussexowie, jak i Winfrey są mieszkańcami Montecito, które znajduje się w hrabstwie Santa Barbara, ponad 100 km na północ od rodzinnego miasta Meghan, Los Angeles. W programie Harry i Meghan na krótko wpuścili też  kamery na swoje podwórko. Zaprosili Winfrey do dużego kurnika, uroczo nazwanego „Archie’s Chick Inn” na cześć ich 22-miesięcznego syna.


„Zawsze chciała mieć kurczaki” - powiedział Harry o swojej żonie, gdy we trójkę z Winfrey przebywali w kurniku, karmiąc kury, które para niedawno uratowała z przemysłowej farmy.


Zapytana przez Winfrey, jakiego słowa użyłaby do opisania swojego nowego życia w Kalifornii, Meghan odpowiedziała: „Spokój”, a następnie wyjaśniła, że ​​najlepszą częścią jest „możliwość autentycznego życia”. Kontynuowała: „To takie podstawowe, ale naprawdę satysfakcjonujące”.

Willa Meghan i Harry'ego w USA - kiedy para kupiła dom w Santa Barbara?


Meghan i Harry podobno kupili nieruchomość na początku lata 2020 roku. Do tego nowego domu w Montecito w hrabstwie Santa Barbara wprowadzili się szybko po sfinalizowaniu transakcji. Posiadłość kosztowała parę 14 650 000 dolarów. Jest to ich pierwszy wspólny dom, za który sami zapłacili! Po podjęciu decyzji o rezygnacji z pełnienia oficjalnych ról na brytyjskim dworze królewskim na początku 2020 roku, Meghan i Harry spędzili trochę czasu na wyspie Vancouver w Kanadzie, a następnie zatrzymali się w luksusowej rezydencji znajomego Meghan Tylera Perry'ego w Beverly Hills.
 

Posiadłość Meghan i Harry'ego w Santa Barbara kosztowała 14 milionów dolarów

Dom ma dziewięć sypialni i 16 łazienek, położony jest na dużej działce z ogrodem różanym i stuletnimi drzewami oliwnymi. Na terenie znajduje się również basen, kort tenisowy i dwupokojowy domek dla gości - tu będzie mogła zatrzymywać się mama Meghan, Doria Ragland.

Meghan i Harry z drugim dzieckiem będą mieszkać w Santa Barbara!

Meghan, Harry, ich prawie już dwuletni synek Archie, a także młodsza siostra Archiego zamieszkają razem w domu w Kalifornii. Ciekawe, jak małżeństwo urządzi pokój dla nowej pociechy!Czy w sfinansowaniu zakupu domu pomagał Meghan i Harry'emu książę Karol? Podobno para kupiła go z własnych oszczędności, donosi Page Six! Ich dom w Windsorze, Frogmore Cottage, był prezentem od królowej Elżbiety, kolejne domy, w których mieszkali były wynajmowane. Wszystko wskazuje więc na to, że Santa Barbara stanie się na wiele lat domem książęcej pary!  

1/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-salon-1
Copyright @East News
1/6

Nie wiadomo, czy Meghan i Harry zrobili we wnętrzach remont, ale ponieważ od czasu zakupu przez nich  rezydencji do wprowadzenia się nie minęło dużo czasu, można zakładać, że ich salon wygląda właśnie tak.

2/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-kuchnia-1
Copyright @East News
2/6

Przestronna kuchnia utrzymana jest w rustykalnym stylu.

3/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-sypialnia-1
Copyright @East News
3/6

Iście królewski wystrój sypialni mógł przypaść książęcej parze do gustu…

4/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-lazienka-1
Copyright @East News
4/6

Łazienka zachwyca marmurowymi zdobieniami.

5/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-basen-odkryty
Copyright @East News
5/6

Basen otacza duży i wspaniale utrzymany ogród.

6/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-ogrod-1
Copyright @East News
6/6

Fasada domu prezentuje się przytulnie i przywodzi na myśl toskańską winnicę.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.