Tak mieszka książęca para

Redakcja Viva! 27 listopada 2022 18:30

Książę Harry i jego żona, księżna Meghan, latem 2020 roku zostali mieszkańcami Montecito w Kalifornii. Jak donosił przedstawiciel pary magazynowi People, małżonkowie „przeprowadzili się do swojego domu rodzinnego w lipcu 2020 roku”, dodając, że „osiedlili się w cichej, zamkniętej okolicy i mają nadzieję, że ich prywatność będzie szanowana”.

Jakiś czas temu w okolicy domu Harry'ego i Meghan w Montecito pojawił się poważny problem - w pobliżu zauważono bowiem dzikiego lwa górskiego, który grasował niedaleko posiadłości książęcej pary. Według raportu policji hrabstwa Los Angeles 23 lipca na nagraniu pochodzącym z jednego z domów sfilmowano duże zwierzę, które pojawiło się kilka kilometrów od posesji Sussexów.

„Władze Montecito wywnioskowały, że prawdopodobnie zwierzę szukało wody lub jedzenia, gdyż Kalifornia doświadcza trwającej suszy. Ta część Montecito to bardzo górzysty obszar, co oznacza rodzaj siedliska lwów górskich”, poinformowała działaczka miejska Sharon Byrne. Byrne doradziła mieszkańcom, aby zabezpieczyli swoje nieruchomości. Dla Harry'ego i Meghan to szczególnie istotne, bo para hoduje kurczaki na terenie swojej posiadłości.

ZOBACZ TAKŻE: Wielka Brytania. Drogocenna biżuteria Meghan Markle z kolekcji królowej Elżbiety II

Kurnik na terenie posiadłości Meghan i Harry'ego w Santa Barbara

W słynnym już programie Oprah Winfrey z marca 2021 roku Meghan i Harry przyjęli amerykańską dziennikarkę w swoim domu. A raczej w… kurniku! W wideo mogliśmy zobaczyć, jak wygląda ta wyjątkowa przestrzeń. Kurnik Meghan i Harry'ego szybko stał się hitem w sieci.

Rozmowa z Oprah Winfrey odbyła się głównie w domu wspólnego sąsiada - zarówno Sussexowie, jak i Winfrey są mieszkańcami Montecito, które znajduje się w hrabstwie Santa Barbara, ponad 100 km na północ od rodzinnego miasta Meghan, Los Angeles. W programie Harry i Meghan na krótko wpuścili też  kamery na swoje podwórko. Zaprosili Winfrey do dużego kurnika, uroczo nazwanego „Archie’s Chick Inn” na cześć ich syna.


„Zawsze chciała mieć kurczaki” - powiedział Harry o swojej żonie, gdy we trójkę z Winfrey przebywali w kurniku, karmiąc kury, które para niedawno uratowała z przemysłowej farmy.


Zapytana przez Winfrey, jakiego słowa użyłaby do opisania swojego nowego życia w Kalifornii, Meghan odpowiedziała: „Spokój”, a następnie wyjaśniła, że ​​najlepszą częścią jest „możliwość autentycznego życia”. Kontynuowała: „To takie podstawowe, ale naprawdę satysfakcjonujące”.

Willa Meghan i Harry'ego w USA - kiedy para kupiła dom w Montecito?


Meghan i Harry podobno kupili nieruchomość na początku lata 2020 roku. Do tego nowego domu w Montecito w hrabstwie Santa Barbara wprowadzili się szybko po sfinalizowaniu transakcji. Posiadłość kosztowała parę 14 650 000 dolarów. Jest to ich pierwszy wspólny dom, za który sami zapłacili! Po podjęciu decyzji o rezygnacji z pełnienia oficjalnych ról na brytyjskim dworze królewskim na początku 2020 roku, Meghan i Harry spędzili trochę czasu na wyspie Vancouver w Kanadzie, a następnie zatrzymali się w luksusowej rezydencji znajomego Meghan Tylera Perry'ego w Beverly Hills.

Posiadłość Meghan i Harry'ego w Santa Barbara kosztowała 14 milionów dolarów

Dom ma dziewięć sypialni i 16 łazienek, położony jest na dużej działce z ogrodem różanym i stuletnimi drzewami oliwnymi. Na terenie znajduje się również basen, kort tenisowy i dwupokojowy domek dla gości - tu będzie mogła zatrzymywać się mama Meghan, Doria Ragland.

Meghan i Harry z drugim dzieckiem będą mieszkać w Santa Barbara!

Meghan, Harry, ich synek Archie, a także młodsza siostra Archiego Lilibet zamieszkali razem w domu w Kalifornii.Czy w sfinansowaniu zakupu domu pomagał Meghan i Harry'emu król Karol III? Podobno para kupiła go z własnych oszczędności, donosi Page Six! Ich dom w Windsorze, Frogmore Cottage, był prezentem od królowej Elżbiety, kolejne domy, w których mieszkali były wynajmowane. Wszystko wskazuje więc na to, że Santa Barbara stanie się na wiele lat domem książęcej pary!  

Zobacz także: Wielka Brytania. Bez taryfy ulgowej! Jaką relację ma William ze swoją teściową, Carole Middleton?

1/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-salon-1
Copyright @East News
1/6

Nie wiadomo, czy Meghan i Harry zrobili we wnętrzach remont, ale ponieważ od czasu zakupu przez nich  rezydencji do wprowadzenia się nie minęło dużo czasu, można zakładać, że ich salon wygląda właśnie tak.

2/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-kuchnia-1
Copyright @East News
2/6

Przestronna kuchnia utrzymana jest w rustykalnym stylu.

3/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-sypialnia-1
Copyright @East News
3/6

Iście królewski wystrój sypialni mógł przypaść książęcej parze do gustu…

4/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-lazienka-1
Copyright @East News
4/6

Łazienka zachwyca marmurowymi zdobieniami.

5/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-basen-odkryty
Copyright @East News
5/6

Basen otacza duży i wspaniale utrzymany ogród.

6/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-ogrod-1
Copyright @East News
6/6

Fasada domu prezentuje się przytulnie i przywodzi na myśl toskańską winnicę.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.