Posiadłość kosztowała książęcą parę ponad 14 milionów dolarów…

Redakcja Viva! 14 sierpnia 2020 15:30

Książę Harry i księżna Meghan oficjalnie zostali mieszkańcami Santa Barbara w Kalifornii. Przedstawiciel pary potwierdził magazynowi People, że para książęca i ich syn Archie „przeprowadzili się do swojego domu rodzinnego w lipcu tego roku”, dodając, że „osiedlili się w cichej, zamkniętej okolicy i mają nadzieję, że ich prywatność będzie szanowana”.Meghan i Harry podobno kupili nieruchomość na początku lata 2020 roku. Do nowego domu w Montecito w hrabstwie Santa Barbara wprowadzili się podobno sześć tygodni temu. Posiadłość kosztowała parę 14 650 000 dolarów. Jest to ich pierwszy wspólny dom, za który sami zapłacili! Po podjęciu decyzji o rezygnacji z pełnienia oficjalnych ról na brytyjskim dworze królewskim na początku 2020 roku, Meghan i Harry spędzili trochę czasu na wyspie Vancouver w Kanadzie, a następnie zatrzymali się w luksusowej rezydencji znajomego Meghan Tylera Perry'ego w Beverly Hills.
 

Posiadłość Meghan i Harry'ego w Santa Barbara kosztowała 14 milionów dolarów

Dom ma dziewięć sypialni i 16 łazienek, położony jest na dużej działce z ogrodem różanym i stuletnimi drzewami oliwnymi. Na terenie znajduje się również basen, kort tenisowy i dwupokojowy domek dla gości - tu będzie mogła zatrzymywać się mama Meghan, Doria Ragland.Czy w sfinansowaniu zakupu domu pomagał Meghan i Harry'emu książę Karol? Podobno para kupiła go z własnych oszczędności, donosi Page Six! Ich dom w Windsorze, Frogmore Cottage, był prezentem od królowej Elżbiety, kolejne domy, w których mieszkali były wynajmowane. Wszystko wskazuje więc na to, że Santa Barbara stanie się na wiele lat domem książęcej pary!  

1/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-salon-1
Copyright @East News
1/6

Nie wiadomo, czy Meghan i Harry zrobili we wnętrzach remont, ale ponieważ od czasu zakupu przez nich  rezydencji nie minęło dużo czasu, można zakładać, że ich salon wygląda właśnie tak.

2/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-kuchnia-1
Copyright @East News
2/6

Przestronna kuchnia utrzymana jest w rustykalnym stylu.

3/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-sypialnia-1
Copyright @East News
3/6

Iście królewski wystrój sypialni mógł przypaść książęcej parze do gustu…

4/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-lazienka-1
Copyright @East News
4/6

Łazienka zachwyca marmurowymi zdobieniami.

5/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-basen-odkryty
Copyright @East News
5/6

Basen otacza duży i wspaniale utrzymany ogród.

6/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-ogrod-1
Copyright @East News
6/6

Fasada domu prezentuje się przytulnie i przywodzi na myśl toskańską winnicę.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.