Zaglądamy też do słynnego kurnika na terenie posiadłości…

Redakcja Viva! 10 marca 2021 16:30

Książę Harry i księżna Meghan, którzy niedawno udzielili Oprah Winfrey głośnego wywiadu i zarazem podali informację, że latem 2021 przyjdzie na świat ich córeczka, w wakacje 2020 roku zostali mieszkańcami miejscowości Santa Barbara w Kalifornii. Przedstawiciel pary potwierdził magazynowi People, że para książęca i ich syn Archie „przeprowadzili się do swojego domu rodzinnego w lipcu 2020 roku”, dodając, że „osiedlili się w cichej, zamkniętej okolicy i mają nadzieję, że ich prywatność będzie szanowana”. Jak wyglądają wnętrza i co zaskakuje na terenie posiadłości?

Kurnik na terenie posiadłości Meghan i Harry'ego w Santa Barbara

W programie Winfrey Meghan i Harry przyjęli amerykańską dziennikarkę w swoim domu. A raczej w… kurniku! W wideo mogliśmy zobaczyć, jak wygląda ta wyjątkowa przestrzeń. Kurnik Meghan i Harry'ego szybko stał się hitem w sieci.

Rozmowa z Oprah Winfrey odbyła się głównie w domu wspólnego sąsiada - zarówno Sussexowie, jak i Winfrey są mieszkańcami Montecito, które znajduje się w hrabstwie Santa Barbara, ponad 100 km na północ od rodzinnego miasta Meghan, Los Angeles. W programie Harry i Meghan na krótko wpuścili też  kamery na swoje podwórko. Zaprosili Winfrey do dużego kurnika, uroczo nazwanego „Archie’s Chick Inn” na cześć ich 22-miesięcznego syna.


„Zawsze chciała mieć kurczaki” - powiedział Harry o swojej żonie, gdy we trójkę z Winfrey przebywali w kurniku, karmiąc kury, które para niedawno uratowała z przemysłowej farmy.


Zapytana przez Winfrey, jakiego słowa użyłaby do opisania swojego nowego życia w Kalifornii, Meghan odpowiedziała: „Spokój”, a następnie wyjaśniła, że ​​najlepszą częścią jest „możliwość autentycznego życia”. Kontynuowała: „To takie podstawowe, ale naprawdę satysfakcjonujące”.

Willa Meghan i Harry'ego w USA - kiedy para kupiła dom w Santa Barbara?


Meghan i Harry podobno kupili nieruchomość na początku lata 2020 roku. Do tego nowego domu w Montecito w hrabstwie Santa Barbara wprowadzili się szybko po sfinalizowaniu transakcji. Posiadłość kosztowała parę 14 650 000 dolarów. Jest to ich pierwszy wspólny dom, za który sami zapłacili! Po podjęciu decyzji o rezygnacji z pełnienia oficjalnych ról na brytyjskim dworze królewskim na początku 2020 roku, Meghan i Harry spędzili trochę czasu na wyspie Vancouver w Kanadzie, a następnie zatrzymali się w luksusowej rezydencji znajomego Meghan Tylera Perry'ego w Beverly Hills.
 

Posiadłość Meghan i Harry'ego w Santa Barbara kosztowała 14 milionów dolarów

Dom ma dziewięć sypialni i 16 łazienek, położony jest na dużej działce z ogrodem różanym i stuletnimi drzewami oliwnymi. Na terenie znajduje się również basen, kort tenisowy i dwupokojowy domek dla gości - tu będzie mogła zatrzymywać się mama Meghan, Doria Ragland.

Meghan i Harry z drugim dzieckiem będą mieszkać w Santa Barbara!

Meghan, Harry, ich prawie już dwuletni synek Archie, a także młodsza siostra Archiego zamieszkają razem w domu w Kalifornii. Ciekawe, jak małżeństwo urządzi pokój dla nowej pociechy!Czy w sfinansowaniu zakupu domu pomagał Meghan i Harry'emu książę Karol? Podobno para kupiła go z własnych oszczędności, donosi Page Six! Ich dom w Windsorze, Frogmore Cottage, był prezentem od królowej Elżbiety, kolejne domy, w których mieszkali były wynajmowane. Wszystko wskazuje więc na to, że Santa Barbara stanie się na wiele lat domem książęcej pary!  

1/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-salon-1
Copyright @East News
1/6

Nie wiadomo, czy Meghan i Harry zrobili we wnętrzach remont, ale ponieważ od czasu zakupu przez nich  rezydencji do wprowadzenia się nie minęło dużo czasu, można zakładać, że ich salon wygląda właśnie tak.

2/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-kuchnia-1
Copyright @East News
2/6

Przestronna kuchnia utrzymana jest w rustykalnym stylu.

3/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-sypialnia-1
Copyright @East News
3/6

Iście królewski wystrój sypialni mógł przypaść książęcej parze do gustu…

4/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-lazienka-1
Copyright @East News
4/6

Łazienka zachwyca marmurowymi zdobieniami.

5/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-basen-odkryty
Copyright @East News
5/6

Basen otacza duży i wspaniale utrzymany ogród.

6/6
meghan-harry-nowy-dom-kupili-w-santa-barbara-jak-wyglada-ogrod-1
Copyright @East News
6/6

Fasada domu prezentuje się przytulnie i przywodzi na myśl toskańską winnicę.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.