meghan-harry-archie-gdzie-mieszkaja-w-los-angeles-tyler-perry-rezydencja2
Fot. Forum, East News
domy gwiazd

To w tej luksusowej posiadłości Meghan i Harry mieszkają w Los Angeles!

Na czas kwarantanny zatrzymali się u znajomego…

Redakcja VIVA! 8 maja 2020 18:30
meghan-harry-archie-gdzie-mieszkaja-w-los-angeles-tyler-perry-rezydencja2
Fot. Forum, East News

Książę Harry i Meghan Markle na stałe chcą osiedlić się w Los Angeles. Wybrali już nawet dom, który postanowili kupić. Jednak, ze względu na panującą pandemię koronawirusa, przeprowadzkę odłożyli w czasie. Gdzie teraz mieszkają? Para w styczniu przeniosła się z Kanady do Kalifornii. Jak się okazuje schronienie znaleźli w Los Angeles w domu ich znajomego Tylera Perry'ego. Perry to hollywoodzki potentat filmowy, który zbił fortunę jako aktor filmowy i telewizyjny, pisarz, reżyser i producent, a jego majątek wyceniany jest na 600 milionów dolarów! Meghan i Harry podobno poznali go przez Oprah Winfrey.  Posiadłość Perry'ego znajduje się w Beverly Hills i jej szacowana wartość to aż 18 milionów dolarów. Jednak gwiazdor nie spędza tu dużo czasu - większą część roku przebywa w Atlancie, gdzie znajduje się siedziba jego firmy produkcyjnej.

Luksusowy dom, w którym mieszkają Meghan, Harry i Archie

Posiadłość położona jest na szczycie wzgórza na bardzo ekskluzywnym strzeżonym osiedlu Beverly Ridge Estates i oferuje przepiękne widoki na miasto. Willa w stylu toskańskim ma osiem sypialni i 12 łazienek! Nie wiadomo, czy Harry i Meghan wynajmują nieruchomość Tylera, czy też przebywają tam jako goście. Innym znanym gościem Perry'ego jest… Barack Obama Były przedynet USA odwiedził Tylera w jego rezydencji w 2015 roku.

Perry zlecił zbudowanie rezydencji od podstaw po zakupie prawie 9-hektarowej działki za 4,3 miliona dolarów w 2004 roku. Podobno pokazał nieruchomość raperowi Kanye Westowi jako potencjalnemu nabywcy, gdy trwała budowa.

Tyler Perry w  swoim domu w Los Angeles

Jesteście ciekawi, jak dom wygląda w środku? Tyler Perry właśnie w swojej rezydencji udzielił wywiadu do programu talk show „Objectified” w 2017 roku. Zobaczcie wideo!

meghan-harry-archie-gdzie-mieszkaja-w-los-angeles-tyler-perry-rezydencja4
Fot. Forum

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.