Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

Marta Baran 24 lutego 2020 12:15

Po odejściu Meghan Markle i księcia Harry’ego z rodziny królewskiej para wyprowadziła się z Wielkiej Brytanii. Jakiś czas temu pokazywaliśmy zdjęcia ich posiadłości, która znajduje się w Toronto. Jak się okazuje para nie powiedziała ostatniego słowa w kwestii inwestowania w nowe nieruchomości. Tym razem wnuk królowej Elżbiety wraz ze swoją żoną planują zakup nowoczesnej posiadłości w… Malibu! Jesteście ciekawi, jak wyglądają wnętrza nowoczesnego domu? Koniecznie czytajcie dalej!

Książę Harry i Meghan chcą się wyprowadzić do Kalifornii?

Już same fotografie posiadłości robią ogromne wrażenie. Jak donoszą zagraniczne media, jeśli Meghan i Harry zdecydują się za jej zakup, będą właścicielami ogromnego domu, w którym nie brakuje między innymi prywatnego basenu, kortu tenisowego, studia tańca i piwniczki na wino. Ponadto znajduje się tam aż osiem sypialni, sześć łazienek, a także duży garaż z miejscem na cztery samochody. Dom ulokowany jest w luksusowej, strzeżonej dzielnicy, którą kochają również gwiazdy – w okolicy mieszka między innymi Mel Gibson, Robert Downey Jr., a także Caitlyn Jenner. Wartość domu w Malibu to 7 milionów dolarów, czyli ponad 27 milionów złotych! Jak donosi Daily Mail nieruchomość znajduje się nieopodal miejsca zamieszkania Dorii Regland – matki Meghan Markle. Koniecznie zobaczcie zdjęcia, jak prezentuje się dom oraz jego wnętrza!  

1/6
Zobacz zdjęcia
Copyright @EAST NEWS
1/6

Książę Harry i Meghan chcą kupić dom w Malibu za około 7 milionów dolarów!

2/6
Zobacz zdjęcia
Copyright @EAST NEWS
2/6

Już same zdjęcia robią wrażenie.

3/6
Zobacz zdjęcia
Copyright @EAST NEWS
3/6

Luksusowa posiadłość znajduje się w dzielnicy lubianej przez gwiazdy.

4/6
Zobacz zdjęcia
Copyright @EAST NEWS
4/6

Dom składa się z ośmiu sypialni. sześciu łazienek, a także prywatnej piwniczki na wino.

5/6
Zobacz zdjęcia
Copyright @EAST NEWS
5/6

Wnętrza posiadłości w Malibu.

6/6
Zobacz zdjęcia
Copyright @EAST NEWS
6/6

Chcielibyście tu zamieszkać?!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.