Para zamieszkała na Vancouver Island, która jest oazą dla najbogatszych…

Redakcja Viva! 24 marca 2020 18:31

Długo trwały spekulacje na temat nowego domu Harry'ego i Meghan. Para póki co postanowiła osiedlić się w Kanadzie. Wybrała wyspę Vancouver, która leży przy zachodnim wybrzeżu kraju. Na wyspie Vancouver znajduje się stolica Kolumbii Brytyjskiej - Wiktoria, ale wyspa słynie głównie z tego, że swoje domy mają tu bogaci Kanadyjczycy. Vancouver Island zachwyca wspaniałymi krajobrazami i nietkniętą ludzką ręką przyrodą - nic więc dziwnego, że Meghan tak lubi odbywać tu długie spacery z malutkim Archiem.

Luksusowa rezydencja Meghan i Harry'ego na Vancouver Island

Posiadłość, w której mieszkają Meghan i Harry należy do tajemniczego multimilionera (prawdopodobnie rosyjskiego biznesmena) - para ma znajomych i przyjaciół wśród osób, należących do światowej elity - nic więc dziwnego, że udało im się wynająć tak niesamowity i luksusowy dom! Bardziej przypomina on królewski pałac niż zwykłą willę…

Harry, Meghan i ich dziewięciomiesięczny syn Archie w tym, wartym 14 milionów dolarów, domu spędzili już święta Bożego Narodzenia - teraz podobno przenieśli się tam na dłużej! Dom ma powierzchnię ponad 900 metrów kwadratowych. Jest wyposażony niezwykle luksusowo - znajduje się tu .m.in., pochodzący z XVII wieku, francuski kominek i pokój do degustacji wina. W głównym domu znajduje się pięć sypialni i osiem łazienek. Do posiadłości należy nawet kamienista plaża dla rodziny.

Matka Meghan, Doria czasowo mieszka podobno w domku gościnnym, który znajduje się na terenie posiadłości. Podobno pomaga córce opiekować się małym Archiem.

Oczywiście, Meghan i Harry będą dzielić czas między Kanadę, Wielką Brytanię (zatrzymali posiadłość Frogmore Cottage) i prawdopodobnie USA.

Historia nowego domu Meghan i Harry'ego

Jakie były losy wspaniałej kanadyjskiej posiadłości? Pierwotnie rezydencja należała podobno do niemieckiej aktorki, której tożsamość pozostaje tajemnicą. Nieruchomość została następnie zakupiona około 2010 roku przez Bernadette Wolfswinkel, byłą żonę  magnata nieruchomości w Arizonie Conleya Wolfswinkela, który został skazany za oszustwa bankowe! W 2012 roku pojawiła się na aukcji Sotheby's - cena wywoławcza wynosiła 18 459 645 dolarów kanadyjskich (14,1 milionów dolarów amerykańskich). To wtedy podobno zakupił ją obecny właściciel - tajemniczy miliarder, który jak donosi DailyMail.com, nie był ani Amerykaninem, ani Kanadyjczykiem.

Zobaczcie, jak dom wygląda w środku!

1/4
Rezydencja Meghan i Harry'ego na Vancouver Island
Copyright @Dzięki uprzejmości Sotheby's
1/4

Wewnątrz rezydencji znajduje się duży dwupiętrowy salon, otwierający się na kuchnię z piecem do pizzy, pokój gier z barem, salę multimedialna i salę do degustacji wina.  We wnętrzach znajdziemy też wspaniały zabytkowy kominek.

2/4
Rezydencja Meghan i Harry'ego na Vancouver Island
Copyright @Dzięki uprzejmości Sotheby's
2/4

Trzeba przyznać, że willa urządzona jest jak prawdziwy pałac!

3/4
Rezydencja Meghan i Harry'ego na Vancouver Island
Copyright @Dzięki uprzejmości Sotheby's
3/4

Zwróćcie uwagę na sufit! Przesada czy szczyt elegancji?

4/4
Rezydencja Meghan i Harry'ego na Vancouver Island
Copyright @East News
4/4

Rezydencja Harry'ego i Meghan na Vancouver Island.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.