KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Gdzie mieszkają Meghan i Harry? Mamy zdjęcia ich bajecznej posiadłości!

Posiadłość jest warta majątek!

Gabriela Czernecka 10 stycznia 2019 14:49

Gdzie mieszkają Meghan i Harry? Książęca para Sussex lada dzień przeprowadzi się do Frogmore Cottage, miejsca, w którym odbywało się ich weselne przyjęcie i poślubna sesja zdjęciowa. To posiadłość oddalona od Londynu o około 30 kilometrów. Małżonkowie podjęli decyzję o wyprowadzce z Pałacu Kensington, by w wiejskiej posiadłości zaznać upragnionego spokoju. Jak wygląda nowy dom Meghan i Harry'ego? Zobaczcie sami!

Gdzie mieszkają Meghan i Harry?

Decyzję o przeprowadzce z Pałacu Kensington Meghan i Harry podjęli kilka tygodni temu. Choć dla wielu miało to mieć coś wspólnego z konfliktem między parami książęcymi Sussex i Cambridge, to przypomnijmy, że jeszcze przed ślubem z Meghan, Harry zapowiadał, że chciałby wieść życie z dala od królewskiego protokołu i mediów. Wygląda na to, że jego marzenie powoli się spełnia. Wraz z Meghan para przygotowuje się do przeprowadzki do Frogmore Cottage. To miejsce wyjątkowe dla pary, bowiem to właśnie tam odbyło się wesele i sesja zdjęciowa.

Dom na terenie Frogmore Cottage został wybudowany dla niezamężnych córek królowej Charlotte. Sama nazwa posiadłości nie jest przypadkowa, pochodzi bowiem od zamieszkujących ten teren żab. Co ciekawe, w mieszczącym się na terenie posiadłości Royal Burial Ground została pochowana duża część rodziny królewskiej. To tam znajdują się m.in. groby Edwarda VIII i jego żony, Wallis Simpson, a także królowej Wiktorii i księcia Alberta. 

Frogmore Cottage - nowy dom Meghan i Harry'ego

Aktualnie nowy dom Harry'ego i Meghan składa się z pięciu oddzielnych mieszkań, w którym dotychczas przebywali pracownicy pałacu. Posiadłość posiada aż dziesięć pokoi, spa, salę do jogi i siłownię! Na potrzeby przyszłych rodziców, Frogmore Cottage jest właśnie odremontowywany i przygotowywany na przyjście na świat pierwszego potomka pary.

Już wiadomo, że renowacja budynku wyniesie fortunę! Brytyjskie media szacują koszt gruntownego remontu na 1.5 miliona funtów (!). Złośliwi przypominają, że zaledwie niedawno odrestaurowano część Pałacu Kensington, w którym początkowo planowali zamieszkać Harry i Meghan.  Wygląda na to, że przeprowadzka Harry'ego i Meghan przebiega bez większych komplikacji.

Obecnie Harry i Meghan mieszkają w gospodarstwie na farmie Cotswolds, która jak szacuje magazyn The Sun, warte jest 2,5 miliona funtów. Gospodarstwo rozciąga się pośród wzgórz Oxfordshire na obszarze czterech hektarów. Informator magazynu zdradza, że para chce zatrzymać gospodarstwo po tym, jak przeprowadzą się do posiadłości Frogmore Cottage w Windsorze. Na zdjęciu poniżej prezentujemy gospodarstwo Cotswold, a w naszej galerii macie okazję podziwiać Frogmore Cottage, czyli nowy dom Meghan i Harry'ego! 

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!