Sharon Stone na gali amfAR
Fot. AmfAR
Astrologia

Jesteś spod znaku Ryb jak Sharon Stone? Sprawdź w naszym horoskopie, co cię czeka w marcu!

12 marca 2016 11:15
Sharon Stone na gali amfAR
Fot. AmfAR

Horoskop 2016. Co nas czeka w marcu?


Najbliższy czas należy do Ryb. Spod tego znaku jest Sharon Stone, która 10 marca obchodzi 58. urodziny.

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb.

 

Baran
21.03–19.04

Osiągniesz teraz wyższy poziom duchowy. Twój umysł będzie chłonny, szczęście dopisze podczas zdawania egzaminów. Możesz mieć skłonność do odbierania wszystkiego przez pryzmat własnego nastroju. W weekendowe dni najlepiej odpoczniesz w zaciszu własnego domu. Sprawy związane z finansami, które nie dawały ci spokoju, powinny teraz rozwiązać się pomyślnie. Być może zdecydujesz się zaciągnąć kredyt na zakup nieruchomości.


Byk
20.04–20.05

Dopisze ci szczęście w podróży, a zaplanowany wyjazd za granicę spełni twoje oczekiwania. Przeanalizuj jeszcze raz decyzje dotyczące spraw osobistych. Dostaniesz zabawną niespodziankę od partnera. Wenus zadba o starających się o potomstwo. Twój apetyt na sukces wzrośnie, ale w pracy zachowaj rozsądek i nie daj się wykorzystywać. Graj w otwarte karty. W kwestiach finansowych staniesz się bardziej skłonna do ryzyka.  


Bliźnięta
21.05–21.06

Trudno ci będzie zmobilizować się do systematycznej pracy, zwłaszcza jeśli wymaga ona skupienia i ogromu energii. Poważniejsze decyzje zawodowe warto odłożyć na później. Choć atmosfera sezonowych przecen skłania do rozrzutności, nie szastaj pieniędzmi. Wolne Bliźnięta mogą zapomnieć o samotności. Historie miłosne rozpoczęte teraz zakończą się szczęśliwie. U zaobrączkowanych rozmowy, które kosztować będą mnóstwo nerwów.


Rak
22.06–22.07

Fakt że za chwilę wiosna, zmobilizuje cię do większego wysiłku, a że okażesz się energiczna, w doskonałej formie fizycznej i intelektualnej, coś może udać się nadzwyczajnie. Jeśli rozwijasz się duchowo, wiele czytasz, stwierdzisz, że nowe wiadomości wzbogacają twoją wiedzę bez nadmiernego wysiłku. Nie ufaj osobie, która będzie wobec ciebie przesadnie uprzejma. Kłótnie ze współpracownikami będą na porządku dziennym.


Lew
23.07–22.08

Masz szansę poznać ludzi z innych kręgów kulturowych, być może takich, z którymi będziesz się porozumiewać w innym języku. Świeże relacje mają szansę przerodzić się w prawdziwe przyjaźnie. W zaciszu domowym niewiele się wydarzy. Dużo zadowolenia dadzą ci dzieci i partner. Jeśli chcesz zmienić pracę, najlepiej zrobisz, wykorzystując dawne znajomości. Pomocny okaże się dobrze napisany list motywacyjny.


Panna
23.08–22.09

Przed tobą miłosne uniesienia. Jeśli ulegniesz pokusom i wejdziesz w płomienny romans, staraj się nie zburzyć czegoś, co już trwa. Nowa namiętność może okazać się tylko chwilowa Osoby odważne i energiczne doczekają się uznania w oczach szefów. Pamiętaj jednak, by nie spocząć na laurach i nie zaniedbać rozwoju. Spodziewaj się ważnych wiadomości z banku.


Waga
23.09–22.10

Dobry czas na współdziałanie, podpisywanie umów, podejmowanie decyzji. Nie uciekniesz od nudnej papierkowej roboty. Twój atut to doskonałe kontakty z otoczeniem. Przed zakupem czegoś, co będzie obciążone długoletnim kredytem, koniecznie poradź się eksperta. Sprawy urzędowe zakończą się dla ciebie pomyślnie. Dla singli to nie jest pora na szukanie leku na samotność. Zadbaj o wypoczynek.


Skorpion
23.10–21.11

Postaw na zdobywanie wiedzy. Przymknij oko na własne niedoskonałości. Jeśli trafisz na propozycję zmiany mieszkania lub okazyjnego zakupu nieruchomości, skorzystaj z niej. Wstąpi w ciebie duch namiętności i romantyzmu. Możesz liczyć na flirt, który zupełnie zmieni twoje życie. Najważniejsze sprawy osobiste układać się będą jak po maśle. Niestety, atmosfera w firmie będzie pozostawiała wiele do życzenia.


Strzelec
22.11–21.12

Układ gwiazd podbuduje twoją wiarę we własną atrakcyjność. Czas zmienić wizerunek na bardziej zmysłowy! Wszystko, co dobre, przed tobą. Szef powierzy ci ważny projekt, który uda ci się perfekcyjnie zrealizować. Umiejętnie wykorzystasz swoje mocne strony, więc nie przejmuj się drobnymi niepowodzeniami. Tylko ostrożnie podchodź do spraw finansowych. Nie zaciągaj dużych kredytów i nie daj się namówić na nowe karty płatnicze.


Koziorożec
22.12–19.01

Dzięki pozytywnemu nastawieniu do świata będziesz w świetnym nastroju, mniej rzeczy będzie cię drażnić i niepokoić. Staniesz się bardziej towarzyska i skora do odnawiania starych znajomości. W finansach nie zaszkodzi samemu rozglądać się za korzystnymi możliwościami. W rozmowach służbowych trzeba będzie ważyć każde wypowiedziane słowa. W weekend z pewnością warto zwolnić tempo.


Wodnik
20.01–18.02

Uśmiechnij się! W sprawach osobistych wszystkie znaki na niebie będą wam teraz sprzyjać. Jeśli jesteś w stałym związku, przejmij stery i zaplanuj romantyczny wieczór tylko we dwoje. Na polu biznesowym najpierw przemyśl każdą sytuację, opracuj dokładny plan i krok po kroku go realizuj. Jeśli przyłożysz się do obowiązków, satysfakcję finansową masz gwarantowaną. Unikaj hazardu!

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…