Olivia Wilde
Astrologia

Jesteś spod znaku Ryb tak jak Olivia Wilde? Sprawdź w naszym horoskopie, co cię czeka na przełomie lutego i marca

JG 27 lutego 2016 11:15
Olivia Wilde

Horoskop 2016. Co nas czeka w drugiej pod koniec lutego i na początku marca?
Najbliższy czas należy do Ryb. Spod tego znaku jest Olivia Wilde, która 10 marca obchodzi 32. urodziny.

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb.

 

Baran
21.03–19.04

Zawalczysz o swoje szczęście. Znajdziesz sposób na pokonanie oporów ludzi, którzy nie są przekonani do twoich pomysłów. Ktoś zaproponuje ci udział w jakiejś ciekawej akcji. Jeśli jesteś w długoletnim związku, spodziewaj się drobnych kłopotów. Postaraj się nie wchodzić w spory z partnerem. Niewykluczone, że samotni ulokują swoje uczucia w osobie, która na to nie zasługuje.


Byk
20.04–20.05

Teraz powinnaś zrezygnować z wyczerpujących zajęć i więcej uwagi poświęcić swojemu zdrowiu. Szykuje się ciekawy wyjazd. Wydasz na niego sporo pieniędzy, ale będziesz miała co wspominać. Po powrocie poczujesz się wypoczęta i pełna energii. Twoje ambitne plany zawodowe zyskają poparcie szefa. Dzięki temu dokonasz rzeczy wydawałoby się niemożliwych. Możesz liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności w kwestiach urzędowych.  


Bliźnięta
21.05–21.06

Potrzebujesz relaksu i dobrej zabawy w gronie przyjaciół. Nie zapominaj o urodzinach i imieninach bliskich ci osób. Dzięki korzystnemu układowi planet rozwiążą się twoje zaległe sprawy w urzędzie skarbowym albo banku. Nowe plany, umowy i inwestycje okażą się bezpieczne i zadowolą cię w przyszłości. W weekendowe dni oderwanie się od codziennych spraw bardzo poprawi twoje samopoczucie.


Rak
22.06–22.07

Wolny czas wykorzystaj na zimowe sporty. Twój organizm potrzebuje więcej tlenu i ruchu. Unikaj erotycznych przygód, bo nie znajdziesz w nich zadowolenia. Postaw na przyjaźń, a na pewno się nie zawiedziesz. To ona daje poczucie prawdziwego szczęścia. W firmie zapowiada się spokojniejsza atmosfera. Nawet trudne negocjacje potoczą się gładko i pomyślnie. Nabierzesz wiary w siebie i swoje możliwości.


Lew
23.07–22.08

Rozwijaj zdolności twórcze i szukaj sposobów, żeby twoje hobby zaczęło przynosić konkretne dochody. W razie problemów prawnych nie zaszkodzi konsultacja z prawnikiem. Planety gwarantują powodzenie w kontaktach biznesowych z obcokrajowcami. Wszystkie decyzje dotyczące rozwoju firmy podejmuj ze wspólnikami. Zakochani przede wszystkim muszą się nauczyć szczerze ze sobą rozmawiać. Bez tego nie ma mowy o szczęściu we dwoje.


Panna
23.08–22.09

Nowe doświadczenia duchowe pomogą ci osiągnąć to, czego pragniesz. Wiele zadowolenia da ci seks. Nie skąp ludziom życzliwych słów. Unikaj konfrontacji z krewnymi. Jeśli planujesz wziąć kredyt, nie poprzestawaj na jednym banku, ale sprawdź oferty innych. To dobry czas na realizacje grupowych projektów. Będziesz typowana do awansu. Koniecznie zrób profilaktyczny przegląd u stomatologa.


Waga
23.09–22.10

Będzie ci można zazdrościć świetnej kondycji. Korzystaj z zimowej aury, wybierz się z rodziną na narty. Zakochani wcielą w życie szalone fantazje! Nierozważne inwestowanie lub branie kredytów zakończy się kłopotami. Gwiazdy mogą ci sprzyjać w grach liczbowych. W pracy sporo pilnych terminów i ważnych zadań. Rób, co należy do twoich obowiązków, i nie pozwól się wykorzystywać.


Skorpion
23.10–21.11

Zwolnisz tempo, otworzysz się na bliskich i nadrobisz towarzyskie zaległości. Spotkasz się z kimś, z kim nie widziałaś się od lat, i pozytywnie zakończysz konflikt z przyjacielem. Single zamarzą  o romantycznej miłości, czułych pieszczotach i wieczorach przy świecach. Niewykluczone, że otrzymasz podwyżkę albo awans. Możesz wiele zyskać, angażując się w politykę na szczeblu lokalnym. Uda ci się lepiej zarządzać finansami.


Strzelec
22.11–21.12

Powstrzymaj się przed podejmowaniem decyzji w sprawach partnerskich, szczególnie jeśli nie masz wystarczającej pewności, czy postępujesz słusznie. Słowa mają szczególną moc, więc waż je starannie, bo mogą zapaść głęboko w czyjąś pamięć. By spełnić swoje zakupowe marzenia, będziesz musiała zapewnić sobie kilka dodatkowych źródeł dochodu. Realne szanse na to pojawią się szybciej, niż pozornie mogłoby się wydawać.


Koziorożec
22.12–19.01

Teraz będziesz miała wiele okazji, by wykazać się talentami. Bardzo dokładnie przemyśl wszystkie swoje postanowienia. Wenus sprzyja spontanicznemu wyrażaniu uczuć. Zazdrość może skutecznie popsuć ci stosunki ze znajomymi z pracy. Do składanych przez szefów obietnic podchodź z rezerwą. W weekendowe dni wybierz się w podróż dla przyjemności. Zadbaj o zdrowie.


Wodnik
20.01–18.02

Stres obniża formę, więc nie podchodź do wszystkiego tak emocjonalnie. Pozwól sobie na więcej luzu, a poczujesz się znacznie lepiej. Dużo dobrego możesz zyskać w sprawie urzędowej  związanej z ziemią albo nieruchomościami. Wpływy planetarne sprzyjają wszelkim debiutom zawodowym, a także osobom zdającym ważne egzaminy. W życiu Wodników z obrączką na palcu pozytywne zmiany.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.