Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal
HOROSKOP

Horoskop na marzec. Maja Sablewska, która jest spod znaku Barana, będzie mogła liczyć na miłosne uniesienia. A Wy?

Olga Figaszewska 25 marca 2017 19:55
Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal

Rok 2017 to czas kreatywności, nowych początków, rozbudzonych ambicji. Szansa na rozpoczęcie wszystkiego z carte blanche – w miłości, pracy, relacjach z najbliższymi i przyjaciółmi. Sprawdź, czy astralne niebo będzie ci sprzyjać.

Horoskop 2017. Co czeka Cię w drugiej połowie marca?

Trwa czas zodiakalnych baranów! Jednym z nich jest Maja Sablewska, która 5 kwietnia skończy 37 lat.
Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

Polecamy także: Zobacz horoskop na 2017 rok! Być może czeka Cię zmiana pracy, miłość, awans...

Baran 21.03–19.04

Nie tłum w sobie odruchów życzliwości wobec bliskich. Jeśli masz męża, teraz spodziewaj się uniesień. Wspólne życiowe zakręty was nie zniechęcą. Uznasz, że to, co dobre, jeszcze przed wami. W firmie zapanuje lekki chaos. Możliwe są pomyłki i opóźnienia. Trudno się będzie dogadać z podwładnymi i koleżankami. Uprawiaj sport, bo twoje ciało będzie wprost domagać się ruchu!

Byk 20.04–20.05

Słuchaj pogodnej muzyki, spaceruj w słoneczne dni. Dawny znajomy zaskoczy cię niespodziewaną prośbą o spotkanie. W związkach miłosnych mocne deklaracje. Samotni mają szansę poznać kogoś w przypadkowych okolicznościach w wirtualnym świecie. W kontaktach z urzędnikami analizuj każdy szczegół, zanim podpiszesz ważne dokumenty. Staraj się być bardziej dokładna i słuchaj własnej intuicji.

Bliźnięta 21.05–21.06

Nie zabraknie ci entuzjazmu. Prawdziwą odskocznią i inspiracją do działania będzie dla Bliźniąt nowe hobby. Możliwy jest krótki, ale namiętny romans. W sprawach służbowych postaraj się wykazać większym zaangażowaniem. Kluczem do sukcesu okaże się kreatywne myślenie. Jeśli masz nadwyżkę finansową, zainwestuj pieniądze w długofalowe przedsięwzięcie – na przykład kup akcje. Niewykluczona podróż.

Rak 22.06–22.07

Spotkania z przyjaciółmi wprawią cię w naprawdę bardzo dobry nastrój i samopoczucie. W waszej rodzinie zapanuje sielanka. Raki mogą spodziewać się oświadczyn. Nie powinny się spieszyć z odpowiedzią. Ogarnie cię skłonność do unikania odpowiedzialności, złych inwestycji i trwonienia pieniędzy na niepotrzebne rzeczy. Może wzrosnąć napięcie w stosunkach z przełożonymi. Unikaj zatargu z Baranem.

Lew 23.07–22.08

Masz przed sobą wesołe dni. Myśl o sobie pozytywnie. To pomaga. Na horyzoncie pojawi się nowe grono znajomych, dzięki którym obudzi się w tobie duch poszukiwaczki przygód. Dobroczynne planety obdarzą cię rewelacyjną formą intelektualną. Zdawaj egzaminy, ucz się, zapisuj na kursy i szkolenia. Atmosfera w firmie będzie pełna życzliwości. Wiadomość urzędowa może na chwilę wyprowadzić cię z równowagi.

Panna 23.08–22.09

Naucz się kochać i szanować siebie. Pomóż komuś potrzebującemu, przygarnij bezdomne zwierzątko. Empatia jest mocną stroną twojego charakteru –  docenią to twoi bliscy. Masz szansę być w centrum zainteresowania wpływowych ludzi. Pojawi się wiele okazji do odwiedzenia fajnych miejsc. Układ planet zainspiruje cię do założenia własnej działalności gospodarczej lub znalezienia lepszej posady.

Waga 23.09–22.10

Będziesz w świetnym nastroju, a ludzie będą dla ciebie mili. To okres dobrego porozumienia z partnerem. Silna wola pozwoli ci pozbyć się uzależnień. W firmie musisz wykazać się maksymalną czujnością i nie brać sobie do serca żadnych plotek ani niesprawdzonych informacji. Nowe propozycje, które wkrótce się pojawią, przyniosą ci wiele satysfakcji zarówno moralnej, jak i finansowej. Postaraj się nie być zbyt rozrzutna.

Skorpion 23.10–21.11

Doceń nowoczesną sztukę – daj szansę wyobraźni. Ktoś zainspiruje cię do spełniania marzeń. Odczujesz radość płynącą z relacji intymnych. W twoim związku zapanuje harmonia i całkowite porozumienie. Przypadkowe spotkanie na weekendowej imprezie może się zmienić w obiecującą znajomość. Będzie romantycznie! W sprawach zawodowych szykuje się pracowity okres. Twój wysiłek zostanie doceniony.

Strzelec 22.11–21.12

Słuchaj tego, co podpowiada ci zegar biologiczny. Jeśli nadal będziesz tak pędziła, ciało zaprotestuje. Mądrze gospodaruj energią. Będziesz wzbudzać zainteresowanie płci przeciwnej. Masz szansę poznać kogoś korespondencyjnie. Uważaj, by ukochana osoba nie zarzuciła ci braku szczerości. Weekendowe dni to dobry moment, byś wreszcie zdobyła się na odwagę i zaczęła realizować swoje pasje artystyczne.

Koziorożec 22.12–19.01

Nie zabraknie ci okazji do duchowego rozwoju. Zamknij rozdziały, do których nie chcesz już wracać. Przykrych konsekwencji nie będzie, a podjęcie właściwych decyzji tylko cię uspokoi. Dobry humor zjedna ci grono oddanych fanów. W pracy będziesz mogła osiągnąć to, na czym ci zależy, więc nie pozwól, by cokolwiek ci przeszkodziło. Nawet gdy czasem zabraknie ci motywacji, będziesz działać wyjątkowo skutecznie.

Wodnik 20.01–18.02

Bądź zawsze dla siebie miła. Wsłuchaj się w swój organizm, aby odkryć, czego potrzebujesz. Jeżeli odniesiesz wrażenie, że ktoś w firmie działa przeciwko tobie, nie chowaj głowy w piasek. Postaraj się doprowadzić do konfrontacji i zdemaskować wszystkie nieczyste gierki. To powinno oczyścić atmosferę. Zostaw za sobą bolesne wspomnienia z przeszłości i otwórz się na nowy związek. Przykre myśli od razu miną.

Ryby 19.02–20.03

Powinnaś bardziej o siebie zadbać. Możesz mieć problemy z koncentracją. W miłości zaczniesz otwarcie mówić o swoich pragnieniach. Wolne Ryby nabiorą ochoty na zawieranie nowych znajomości. W rodzinie wiadomości  o narodzinach, zaręczynach i weselach. Przed tobą pasmo zawodowych sukcesów. Nie zmarnuj szansy, która przyniesie satysfakcję i podwyżkę. Dobry czas na wszelkiego rodzaju negocjacje.

Sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.