Dorota Doda Rabczewska, Viva! wrzesień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
HOROSKOP

Horoskop na luty. Wodniki, takie jak Doda, mogą liczyć na szczęście w miłości. A urodzeni pod innymi znakami?

Olga Figaszewska 5 lutego 2017 15:45
Dorota Doda Rabczewska, Viva! wrzesień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Rok 2017 to czas kreatywności, nowych początków, rozbudzonych ambicji. Szansa na rozpoczęcie wszystkiego z carte blanche – w miłości, pracy, relacjach z najbliższymi i przyjaciółmi. Sprawdź, czy astralne niebo będzie ci sprzyjać.

 

Horoskop 2017. Co czeka Cię w pierwszej połowie lutego?

Trwa czas zodiakalnych Wodników! Jednym z nich jest Dorota Rabczewska, która 15 lutego skończy 33 lata.
Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

 

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Zobacz horoskop na 2017 rok! Być może czeka Cię zmiana pracy, miłość, awans...

 

Wodnik 20.01–18.02

 

Najważniejsze będą dla ciebie kontakty z ludźmi. Teraz zniknie rezerwa, staniesz się bardziej spontaniczna. W stałych związkach wiele szczęścia. Ukochany udzieli ci wsparcia na każdym kroku. Będziesz się czuła podziwiana, adorowana. Szef powierzy ci ważny projekt, który uda ci się perfekcyjnie zrealizować. Tylko ostrożnie podchodź do spraw finansowych. Nie zaciągaj dużych kredytów i nie daj się namówić na nowe karty płatnicze.

 

 

Ryby 19.02–20.03

Postaw na zdobywanie wiedzy. Twój umysł będzie wyjątkowo chłonny. Egzaminy pójdą ci teraz jak z płatka. Jeśli nie masz pracy, jest szansa, że ją znajdziesz. Jeśli masz i nie jesteś z niej zadowolona, na pewno się polepszy. Sprawy urzędowe będą przebiegać pomyślnie. Sprawy sercowe ułożą się nieco wbrew twoim marzeniom, na szczęście nie będą to dramaty, raczej drobne nieporozumienia. By nie podupaść na zdrowiu, postaw na relaks fizyczny.


Baran 21.03–19.04

Poczujesz przyjemny przypływ energii i dobrego samopoczucia. Nawet chroniczne dolegliwości przestaną być dokuczliwe. Niewykluczony jest taki splot wydarzeń, który sprawi, że znajdziesz się za granicą. Wygląda na to, że wkrótce, przy odrobinie przedsiębiorczości z twojej strony, przybędzie ci pieniędzy. W życiu towarzyskim zdecydowanie unikaj intryg! Być może zarejestrujesz się na portalu randkowym.

 

 

Byk 20.04–20.05

Staraj się prowadzić bardziej regularny tryb życia. Zima to dobry czas na kuracje wzmacniające organizm. Intymne przygody szybko się zaczną i szybko skończą. Będziesz szukała czegoś trwałego, opartego na tradycyjnych fundamentach. Dzięki pomocy przyjaciela zarobisz dodatkowe pieniądze. Ureguluj zobowiązania finansowe. To dobry okres dla osób działających społecznie i artystycznie.

 

 

Bliźnięta 21.05–21.06

Jeśli jesteś wolna, daj szansę miłości. Nie podchodź zbyt krytycznie do nowo poznanych osób. Możesz dostać zaproszenie na fajny wyjazd albo spotkanie ze znajomymi. W pracy zapragniesz być doceniona, więc dasz z siebie wszystko. Spróbuj być bardziej kreatywna. Nadwyżki finansowe postaraj się mądrze zainwestować. W przeciwnym razie za wszystkie błędy będziesz musiała słono zapłacić.

 

 

Rak 22.06–22.07

Relaksuj się, uprawiaj sport, nie oszczędzaj na zdrowiu. Empatia jest mocną stroną twojego charakteru – docenią to twoi bliscy. Życie prywatne przyniesie trochę rozczarowań. Dokonując wyborów, słuchaj przede wszystkim swojej intuicji. Jeśli jesteś samotna, Wenus przyniesie romantyczne randki. W sprawach biznesowych w miejsce strat pojawią się szanse. W weekend nie siadaj za kółkiem niewyspana. Podróże dostarczą ci wielu wrażeń.

 

 

Lew 23.07–22.08

Gwiazdy będą sprzyjać wyjaśnieniu wszelkich nieporozumień. Niewykluczone, że współpracownik, który kopał pod tobą dołki, zmieni teraz pracę. Masz szansę oczarować szefa swoimi postępami, ale także zawalczyć o awans. Uważaj, by karty kredytowej używać z głową i nie wydawać niezarobionych jeszcze pieniędzy. Zadbaj o dobre relacje ze stałym partnerem. Okaż mu więcej czułości i zainteresowania.

 

 

Panna 23.08–22.09

Twoja otwartość zapewni ci sympatię i nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Przepełni cię ochota do poznawania świata. Zapomnisz na chwilę o obowiązkach i zrobisz coś dla siebie. Na krytykę ze strony przełożonych reaguj spokojnie. Ktoś złoży ci biznesową propozycję, nad którą warto się zastanowić, bo zmiany na lepsze będą radykalne. Możliwa korzystna transakcja finansowa.

 

 

Waga 23.09–22.10

Forma znakomita! Zapomnisz, co to stres i zmęczenie. Zaufaj intuicji i postaraj się otoczyć życzliwymi ludźmi. Wagi single rzucą się w wir towarzyskich rozrywek. Jeśli jesteś zaręczona, nie powinnaś przekraczać granic flirtu. Nie wzbudzaj nadziei – możesz kogoś mocno zranić. W pracy ustal priorytety, a ze wszystkim zdążysz na czas. Pojawi się osoba, która może zaproponować ci współpracę na bardzo korzystnych warunkach.

 

 

Skorpion 23.10–21.11

Nie uciekniesz od wspomnień. Na szczęście melancholia będzie się przeplatać z uśmiechem. Rzeczowy dialog przyda się dla polepszenia stosunków z krewnymi. Bądź konkretna! Na horyzoncie nowa znajomość, która może zaowocować trwałą przyjaźnią. Dobry czas na inwestycje i planowanie większych wydatków. Wykorzystaj weekendowe dni na regenerację. Warto pomyśleć o uprawianiu jakiegoś sportu.

 

 

Strzelec 22.11–21.12

Twój promienny uśmiech zdziała cuda. W sprawach miłosnych planety będą ci wyjątkowo życzliwe. Samotni mają szansę poznać kogoś wyjątkowo urokliwego i ciekawego. Nie zwlekaj z umawianiem się na randki! Teraz rozpocznie się dobra passa w finansach. Możesz śmiało negocjować, podpisywać umowy i walczyć o lepsze wynagrodzenie za wykonane zlecenia. Szczęście sprzyja inwestującym i grającym na giełdzie.

 

 

Koziorożec 22.12–19.01

Pomyśl o zimowym wypoczynku w spokojnym miejscu, gdzie zregenerujesz siły i podreperujesz zdrowie. Rozmowa kwalifikacyjna, egzamin i wszelkie inne publiczne wystąpienia zakończą się sukcesem. Jeśli pojawi się propozycja zmiany pracy, przyjmij ją – spełni twoje oczekiwania. Twoja sytuacja finansowa niespodziewanie się poprawi i ustabilizuje. Na razie jednak wstrzymaj się z dużymi inwestycjami.

 

Polecamy także: Zobacz horoskop na 2017 rok! Być może czeka Cię zmiana pracy, miłość, awans...

TAGI #Doda #horoskop

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?