Aleksandra Kwaśniewska, Viva! 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
HOROSKOP

Wodniki, takie jak Aleksandra Kwaśniewska powinny skupić się na sobie. A inne znaki? Zobacz horoskop na luty

Olga Figaszewska 18 lutego 2017 15:15
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Rok 2017 to czas kreatywności, nowych początków, rozbudzonych ambicji. Szansa na rozpoczęcie wszystkiego z carte blanche – w miłości, pracy, relacjach z najbliższymi i przyjaciółmi. Sprawdź, czy astralne niebo będzie ci sprzyjać.

Horoskop 2017. Co czeka Cię w pierwszej połowie lutego?

Trwa czas zodiakalnych Wodników! Jednym z nich jest Aleksandra Kwaśniewska, która 16 lutego skończy 36 lat.
Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

Polecamy także: Zobacz horoskop na 2017 rok! Być może czeka Cię zmiana pracy, miłość, awans...

Wodnik 20.01–18.02

Skup się na swoim rozwoju. Otrzymasz wsparcie od kogoś, kto doceni twoje talenty i możliwości. W sprawach biznesowych spodziewaj się wielu miłych niespodzianek. Twoja pomysłowość i zręczność nie umknie uwadze szefa. Uda ci się we wszystkim zachować równowagę i pomyślnie zakończyć zaległe sprawy. Jeśli jesteś w stałym związku, przełam rutynę. Wenus będzie cię zachęcać do flirtów.

Ryby 19.02–20.03

Zielone światło w każdej dziedzinie. Warto skupić się na umacnianiu rodziny. Pozbędziesz się wrażenia, że stały partner zrobił się mniej troskliwy. Jego czułe gesty i namiętne noce pozwolą na nowo rozkwitnąć waszemu uczuciu. Wpadniesz na kilka interesujących pomysłów, które mogą pchnąć do przodu twoją karierę. By poprawić atmosferę w pracy, zaproponuj kolegom spontaniczny wypad do pubu lub kina.


Baran 21.03–19.04

Ostatnio w twoim związku pojawiło się sporo nieporozumień. Doceń wreszcie przywiązanie bliskiej osoby. Zauważ, jak bardzo cię kocha i jak bardzo jest ci wierna. Nie szukaj dziury w całym – masz bardzo dużo do stracenia. Pojawiła się teraz szansa na sukces zawodowy. Twoja odwaga i roztropność przyniosą doskonałe efekty. Będziesz wreszcie w stanie zrealizować przynajmniej kilka z planowanych już dawno przedsięwzięć.

Byk 20.04–20.05

Staraj się prowadzić bardziej regularny tryb życia. Zima to dobry czas na kuracje wzmacniające organizm. Intymne przygody szybko się zaczną i szybko skończą. Będziesz szukała czegoś trwałego, opartego na tradycyjnych fundamentach. Dzięki pomocy przyjaciela zarobisz dodatkowe pieniądze. Ureguluj zobowiązania finansowe. To dobry okres dla osób działających społecznie i artystycznie.

Bliźnięta 21.05–21.06

Zaczyna się twój szczęśliwy okres. Będzie namiętnie i romantycznie. Odezwie się twój wrodzony talent do uwodzenia. Poznasz kogoś, kto przykuje twoją uwagę. Nie spodziewaj się jednak zbyt wiele. Początki mogą być trudne. Liczne okazje do spotkań w gronie rodzinnym. Powodem będą urodziny, imieniny i jubileusze, może nawet zostaniesz świadkiem na czyimś ślubie albo matką chrzestną. Przed zakupem auta poradź się eksperta.

Rak 22.06–22.07

Zapomnisz o niedawnych smutkach. Wokół ciebie jest mnóstwo życzliwych osób. Tęsknisz za idealnym partnerem. Zastanów się, czy twoje wymagania nie są zbyt wygórowane. Postaraj się jak najszybciej to zmienić. Zauroczysz kogoś osobowością i uśmiechem. Kosmos zachęca cię do poszerzenia swojej wiedzy. Zdobywaj nowe kwalifikacje i doświadczenia. Pojawi się możliwość zrobienia kariery za granicą.

Lew 23.07–22.08

Czas pomyśleć o sobie! Kup coś, o czym od dawna marzysz, i zafunduj sobie kurację wzmacniającą organizm. W miłości postaw na szczerość i nie analizuj potknięć partnera. Mocniej zaangażujesz się w życie towarzyskie i pozwolisz rozkwitnąć zawartej ostatnio znajomości. Masz szansę na poprawę finansów. Możesz dostać podwyżkę albo skorzystać z okazji dodatkowego zarobku. Spróbuj też szczęścia w grach liczbowych.

Panna 23.08–22.09

Staniesz się bardziej komunikatywna. Bliscy pozwolą ci przeprowadzić inspirujące zmiany, dzięki którym się rozwiniesz. W partnerstwie wystrzegaj się egoizmu, stawiaj na szczery, otwarty dialog. Jeśli będziesz konsekwentna, możesz zajść bardzo daleko. Bardzo prawdopodobne, że na weekendowej imprezie poznasz kogoś miłego. Kondycja fizyczna wymaga twojej uwagi. Zapisz się na basen albo siłownię.

Waga 23.09–22.10

Nie dasz się ponieść złudnym emocjom. Niewykluczone, że właśnie teraz zyskasz nowy krąg znajomych, dzięki którym odnajdziesz szczęście. W sferze zawodowej możesz zdać się na intuicję. Szybkie tempo, sporo spotkań. To będzie sprawdzian dla twojego intelektu i operatywności. Zdasz go na piątkę! Być może zmienisz pracę na lepszą lub awansujesz. Zadbaj o relaks – korzystaj z zimowych sportów.

Skorpion 23.10–21.11

Zacznij się wreszcie bawić, a zdrowy rozsądek zostaw w domu. Komplementy, jakie usłyszysz, będą dla ciebie jak talizman szczęścia. Nowa znajomość może okazać się obiecująca, szczególnie w przypadku, gdy oboje jesteście wolni. Nadszedł moment, by zawalczyć o awans i lepsze wynagrodzenie. Szukający nowej posady muszą się uzbroić w cierpliwość. Dostaniesz ważny list.

Strzelec 22.11–21.12

Rozwijaj talenty, wyobraźnię i sztukę pozytywnego myślenia. Samotni Strzelcy oddadzą się flirtowaniu, a w stałych związkach zapanuje wyjątkowo przyjemna atmosfera. Warto zaplanować kolację przy świecach i śniadanie do łóżka. Unikniesz nieporozumień rodzinnych. W firmie wszystko się ułoży, tylko uporządkuj korespondencję. Uważnie wypełniaj przelewy, bo mogą nie dotrzeć do adresata.

Koziorożec 22.12–19.01

Lekarstwem na niezbyt dobre samopoczucie będą długie spacery. Nie zajadaj stresu słodyczami – twój organizm może nie nadążyć z przemianą materii. Pierścionek zaręczynowy nie przeszkodzi w uwodzeniu. W świeżych relacjach wyraźne ocieplenie i fala optymizmu. Staniesz się pewna swoich uczuć. W firmie kosmos sprzyja budowaniu dobrej atmosfery. Zauważysz, jak ważne są życzliwość i spokój.

Sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?