Agnieszka Szulim, Viva! styczeń 2013
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
HOROSKOP

Horoskop na kwiecień. Agnieszka Woźniak-Starak, która jest spod znaku Barana, może liczyć na ciekawe propozycje. A Wy?

Olga Figaszewska 10 kwietnia 2017 08:30
Agnieszka Szulim, Viva! styczeń 2013
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Rok 2017 to czas kreatywności, nowych początków, rozbudzonych ambicji. Szansa na rozpoczęcie wszystkiego z carte blanche – w miłości, pracy, relacjach z najbliższymi i przyjaciółmi. Sprawdź, czy astralne niebo będzie ci sprzyjać.

Horoskop 2017. Co czeka Cię w pierwszej połowie kwietnia?

Trwa czas zodiakalnych baranów! Jednym z nich jest Agnieszka Woźniak-Starak, która 15 kwietnia skończy 39 lat.


Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

Polecamy także: Zobacz horoskop na 2017 rok! Być może czeka Cię zmiana pracy, miłość, awans...

Baran 21.03–19.04

Wenus sprzyja poszukiwaniu celu życia, kontaktom ze sztuką. Usłyszysz komplementy i ciekawe propozycje. Nie trać głowy, ale też nie nastawiaj się sceptycznie. W sprawach rodzinnych posłuchaj wewnętrznego głosu – on cię na pewno nie zawiedzie. Doskonałe dni na zakończenie pilnych spraw zawodowych. Możesz śmiało realizować pomysły dotyczące lokaty zgromadzonych oszczędności.

Byk 20.04–20.05

Szczęście na każdym kroku. Postawisz na moc pozytywnego myślenia i wszystko uda ci się przeforsować na swoją korzyść. Odniesiesz sukces dzięki umiejętności słuchania i wyciągania wniosków. Zaskoczysz szefa innowacyjnymi pomysłami i znajomościami w branży. Twoje stosunki ze współpracownikami będą się układały bardzo dobrze. Zacznij wreszcie uprawiać jakiś sport, zadbaj o zdrowe odżywianie się i witaminy.

Bliźnięta 21.05–21.06

Staniesz się spokojniejsza i bardziej pewna siebie. W wolnym czasie chętnie zajmiesz się sztuką lub znajdziesz ciekawy kurs, na który zapragniesz się zapisać. W przyjaźni będziesz szukała kogoś, kto cię rozweseli. W stałych związkach idylla. Nie znudzicie się sobą, zwłaszcza w sypialni. Dyplomacją osiągniesz wszystkie zamierzone cele i przekonasz przełożonych do swoich pomysłów. Zaufaj intuicji.

Rak 22.06–22.07

By przez cały czas dopisywał ci dobry humor, pamiętaj, żeby sprawy zawodowe zostawiać za drzwiami domu. Jeśli chcesz zmienić pracę, rozpocząć działalność na własny rachunek, to dobry moment. Jednak najpierw sprawdź warunki, przeczytaj umowę, poradź się przyjaciół. W stałych związkach pogodniej, a iskierka zazdrości podziała orzeźwiająco nawet na pary, które planowały się rozstać. Najszybciej odpoczniesz, oglądając filmy, które cię odprężają.

Lew 23.07–22.08

Pora zadbać o lepsze samopoczucie, a bezsenne noce pójdą w niepamięć. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na urlop, wybierz się chociaż w podróż wirtualną. Od razu poczujesz się lepiej, nabierzesz ochoty do energetycznego działania. Uporasz się z dodatkowymi obowiązkami, co nie ujdzie uwagi przełożonych. Twoje kompetencje będą nie do podważenia. Jeśli jesteś samotna, być może zdecydujesz się wrócić do byłej sympatii.

Panna 23.08–22.09

Dopisze ci świetny humor i szampański nastrój do zabawy. Nie zapominaj o ruchu na świeżym powietrzu. Panny z reguły są skryte, lecz dzięki pomocy gwiazd otworzą się na świat i nowych ludzi. W gronie znajomych pojawi się ciekawa osoba, z którą znajdziesz wspólny język. Niewykluczone małe rodzinne zamieszanie dotyczące kwestii pieniędzy. W sprawach służbowych pisany ci jest spektakularny sukces.

Waga 23.09–22.10

Wyjedź na weekend, by zregenerować organizm. Na kłopoty i stres najlepszym lekarstwem będzie spacer po plaży. Spotkasz wiele ciekawych osób. Czeka cię gorący flirt z mężczyzną, z którym wcześniej nie wiązałaś żadnych planów. Może dlatego, że znasz go od zawsze. Chcąc uniknąć nieporozumień w domu, okaż cierpliwość wobec dzieci i seniorów. Nowe zobowiązania kredytowe zaciągaj po głębokim namyśle.

Skorpion 23.10–21.11

Nie bój się marzyć, bo marzenia się spełniają. Wytyczysz sobie ambitne cele. Z twoim darem przekonywania innych wywalczysz, co tylko zechcesz. Tylko nie pozwól wykorzystywać swojego dobrego serca! Nie powinnaś narzekać na finanse. Humor poprawi ci wizyta u kosmetyczki i fryzjera, a także zakup nowych ubrań. Staraj się nie zapominać o urodzinach bliskich ci osób. W stałych związkach sielankowe dni!

Strzelec 22.11–21.12

Zadbasz o wygląd ze zdwojoną troską. Fitness poprawi ci nastrój. Pozwól sobie na odrobinę fantazji, a twoja druga połówka będzie zachwycona i odpłaci się tym samym. Wenus pomoże zrealizować marzenia tym, którzy zamierzają wstąpić w związek małżeński. Powodzenie zawodowe będzie zależało od twojej kreatywności. Duże inwestycje konsultuj z kimś, kto się na tym dobrze zna. Uważaj na konflikt z Baranem albo Bykiem.

Koziorożec 22.12–19.01

Będziesz mieć problemy ze snem – postaraj się wyciszyć i uspokoić nerwy. Nabierzesz więcej dystansu do siebie, a twoje samopoczucie od razu się poprawi. W firmie pojawią się problemy, ale ten kryzys okaże się dla ciebie trampoliną do sukcesu. Finansowe sprawy zmierzają w dobrym dla ciebie kierunku. Będziesz miała świetne kontakty z przyjaciółmi, chyba że masz wobec nich jakieś długi. Dostaniesz sympatyczną niespodziankę od losu.

Wodnik 20.01–18.02

Zatęsknisz za większą dawką rozrywki. Staniesz się bardziej seksowna, błyskotliwa i dowcipna. Skłóceni kochankowie mają szansę dojść do porozumienia. W pracy szczęście ci dopisze – wykorzystaj swój spryt i inteligencję. Ale uważaj! Może dojść do nieporozumienia z kimś, od kogo zależy twoja pozycja w zespole. Napięcie rozładuj argumentami, a nie emocjami. W weekend możliwy chwilowy spadek formy.

Ryby 19.02–20.03

Staniesz się ulubienicą planet. Słońce napełni cię optymizmem i humorem. Aby zregenerować siły, spaceruj, przytulaj się do drzew. Koniecznie znajdź czas dla rodziny, bo bardzo potrzebuje twojego wsparcia. Okaż więcej zrozumienia. W sektorze miłości składaj tylko przemyślane obietnice. Będziesz miała okazję wykazać się wiedzą i umiejętnością pracy w grupie. Znajdziesz dodatkowe zajęcie, które pobudzi twoje zmysły.

Sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?