Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Czy koniec tego tygodnia będzie dla Ciebie udany? Oto Twój horoskop na niedzielę

Co wydarzy się 22.03.2020?

Redakcja VIVA! 22 marca 2020 07:25
Horoskop codzienny

Gwiazdy przepowiadają doskonały dzień dla tych znaków zodiaku, które pracują nad rozwojem osobistym. Plany, które dziś powstaną, mają szansę na spełnienie już w najbliższym czasie. Horoskop 2020 na 22.03 podpowiada również, że jest to dobry moment na zmiany w życiu osobistym.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 22.03: BARAN

Horoskop na niedzielę obiecuje wszystkim osobom spod znaku Barana wspaniały dzień. Prawdopodobnie odniesiesz sukces, na który już nie liczyłaś. Jedynie sprawy miłosne mogą nie układać się po Twojej myśli, jeśli nie zdecydujesz się na kompromis.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 22.03: BYK

Przed Tobą dość nudny dzień. Gwiazdy nie przewidują żadnych znaczących wydarzeń w Twoim życiu, dlatego poświęć czas na należny odpoczynek. Los szykuje dla Ciebie przyjemną niespodziankę, również w sprawach miłosnych.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 22.03: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt prawdopodobnie skupią się na tym, co pomoże im uzyskać lepsze wyniki zawodowe. Nauka nowych rzeczy na pewno Ci się przyda, ale nie rezygnuj ze swoich dawnych pomysłów. Już wkrótce wprowadzisz je w życie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 22.03: RAK

Horoskop na 22.03 ostrzega, że osoby spod znaku Raka muszą przygotować się na nagłą zmianę wcześniej ustalonych planów. Postaraj się opanować negatywne emocje, a nie stracisz dobrego humoru. Bliska osoba chętnie okaże Ci wsparcie, jeśli tylko poprosisz.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 22.03: LEW

Przed Tobą bardzo spokojny i przyjemny dzień. Niektóre przedstawicielki znaku zdecydują się na pewne zmiany w życiu osobistym – jeśli okażesz się w ich gronie, koniecznie zaufaj swojej intuicji. Gwiazdy namawiają do odpoczynku te Lwy, które narzekają na przemęczenie.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 22.03: PANNA

Osoby spod znaku Panny nie będą narzekać na wydarzenia dzisiejszego dnia. Horoskop nie wyklucza, że spełnisz jedno ze swoich pragnień, a dobry humor pozostanie z Tobą przez dłuższy czas. Nie oczekuj zmian w Twojej relacji miłosnej.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 22.03: WAGA

Horoskop na niedzielę przepowiada, że niektóre Wagi będą musiały szczególnie uważać na to, co mówią i robią. Nawet najdrobniejszy błąd może doprowadzić do nieprzewidywalnych konsekwencji, a pozornie nieistotny spór przerodzi się w poważną kłótnię. Jedynie w miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 22.03: SKORPION

Prawdopodobnie podejmiesz dziś poważną decyzję o zmianie kierunku rozwoju zawodowego. Jeśli w najbliższych dniach otrzymasz ciekawą propozycję pracy, nie odmawiaj – los będzie Ci sprzyjał. Gwizdy ostrzegają, że ukochana osoba może oskarżyć Cię o brak zaangażowania w związek, jeśli nie poświęcisz jej uwagi.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 22.03: STRZELEC

Wykorzystaj swoje najlepsze cechy charakteru, a osiągniesz upragniony cel. Przed Tobą dzień pełen planowania i ustalania zajęć na najbliższe tygodnie. Podpowiedź Gwiazd: nie krytykuj bliskiej osoby. Twoje słowa mogą doprowadzić do przykrych konsekwencji.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 22.03: KOZIOROŻEC

Horoskop na niedzielę nie przewiduje znaczących zmian w życiu osób spod znaku Koziorożca. Skup się na zaległych kłopotach domowych, a szybko się ich pozbędziesz. Samotne przedstawicielki znaku powinny zwrócić uwagę na kogoś ze swojego bliskiego otoczenia.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 22.03: WODNIK

Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre osoby spod znaku Wodnika będą miały ponury nastrój. Prawdopodobnie nie unikniesz przykrych myśli, które wywołają niepokój i obawę o dalszy rozwój Twojej kariery. Szczera rozmowa z przyjaciółmi zmieni Twoje nastawienie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 22.03: RYBY

Przed Tobą bardzo spokojny, przyjemny dzień. Horoskop na 22.03 przewiduje, że dziś zrozumiesz, jakie konsekwencje ma Twoja ostatnia decyzja, związana z życiem zawodowym. Pozytywna reakcja najbliższych tylko utwierdzi Cię w przekonaniu, że postąpiłaś słusznie. 

Horoskop codzienny

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.