VIVA! MODA

Najnowsza kolekcja duetu MMC zachwyca swoją nowoczesnością!

Zobaczcie jej elementy w najnowszej VIVIE! MODZIE

Sabina Zięba 9 marca 2019 18:14

Rafał Michalak i Ilona Majer od lat budują swoją markę w konsekwentny sposób, a architektoniczne projekty to ich znak rozpoznawczy. Mają własny, charakterystyczny styl, nonszalanckiego i ekskluzywnego minimalizmu. Śmiało sięgają po obszerne, oversize’owe formy i łączą nietypowe materiały oraz interesujące faktury. 

Ich najnowsza kolekcja na wiosnę i lato 2019 roku to elementy garderoby utrzymane w kolorach ziemi, które stanowią doskonałe tło dla akcentów fluo. To także sportowe motywy, które można łączyć z klasycznymi propozycjami. Co jeszcze? Sprawdźcie w naszym wideo!

A co jeszcze w numerze VIVA! MODA wiosna 2019?

W nowej VIVIE! MODZIE zajrzymy do szafy Małgorzaty Kożuchowskiej, dowiemy się, co skłoniło Annę Jagodzińską do udziału w Tańcu z gwiazdami, zajrzymy do domu Jagi Hupało, przybliżymy sylwetkę ikony mody, wokalistki Lou Doillon, a także pokażemy, w jak nieoczekiwany sposób zmieniły się dziś… modelki. Ponadto w podróż do Izraela zabierze nas Michał Piróg, a swoje najnowsze kolekcje w ekskluzywnych sesjach zaprezentują także Łukasz Jemioł oraz Paprocki & Brzozowski.

VIVA! MODA w sprzedaży już od 7 marca! Zapraszamy do lektury!   

okładka VIVA! MODA wiosna 2019
Fot. Magda Łuniewska/Buku Team

TAGI #MMC #Viva Moda

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Oscary 2022: oto 5 filmów nominowanych za kostiumy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Odkrywamy zaskakującą szafę Małgosi Kożuchowskiej
Supermodelka Anna Jagodzińska i jej szaleństwa