VIVA! MODA

Dla jakich kobiet projektuje Łukasz Jemioł?

Zobaczcie jego kolekcję w najnowszej Vivie! Modzie

Sabina Zięba 7 marca 2019 18:30

Łukasz Jemioł od lat należy do najpopularniejszych i najbardziej cenionych rodzimych projektantów. Kochają go polskie gwiazdy, m. in. Małgorzata Rozenek-Majdan, Basia Kurdej-Szatan czy nawet Jolanta Kwaśniewska. Sam mówi, że jego projekty są adresowane do kobiet lubiących wyróżniać się z tłumu, których charakteryzuje niewymuszona nonszalancja i elegancja.

W najnowszym numerze VIVY! MODY z Anną Jagodzińską na okładce, designer zaprezentował swoją niebanalną kolekcję na wiosnę i lato 2019 roku. Ten sezon jest dla niego powiewem świeżości, na którą składają się przezroczystości oraz nadruki inspirowane tapetami i niderlandzkimi wazami. Czym jeszcze? Sprawdźcie w naszym wideo! 

A co jeszcze w numerze VIVA! MODA wiosna 2019?

W nowej VIVIE! MODZIE zajrzymy do szafy Małgorzaty Kożuchowskiej, dowiemy się, co skłoniło Annę Jagodzińską do udziału w Tańcu z gwiazdami, przybliżymy sylwetkę ikony mody, wokalistki Lou Doillon, a także pokażemy, w jak nieoczekiwany sposób zmieniły się dziś… modelki. Ponadto w podróż do Izraela zabierze nas Michał Piróg, a swoje najnowsze kolekcje w ekskluzywnych sesjach zaprezentują Łukasz JemiołPaprocki & Brzozowski oraz MMC. 

VIVA! MODA w sprzedaży już od 7 marca! Zapraszamy do lektury!  

 

okładka VIVA! MODA wiosna 2019
Fot. Magda Łuniewska/Buku Team

Wideo

Oscary 2022: oto 5 filmów nominowanych za kostiumy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Odkrywamy zaskakującą szafę Małgosi Kożuchowskiej
Supermodelka Anna Jagodzińska i jej szaleństwa