wideo vivy!

Szafa w stylu eko? Weź przykład z Ady Fijał!

Zamiast kupować kolejne ubrania, postaw na zrównoważoną garderobę…

Redakcja VIVA! 28 września 2021 20:30

Co Ada Fijał robi, żeby jej szafa była bardziej eko? Gwiazda wprowadziła kilka zasad do swojej garderoby. Przede wszystkim nie kupuje rzeczy na raz - stawia na takie ubrania i dodatki, które wie, że będzie nosić przez długi czas. Chętnie też wymienia się ubraniami z przyjaciółkami - w ten prosty sposób ma możliwość noszenia nowych ubrań bez konieczności ich kupowania. Uwielbia też przerabiać stare ubrania - dzięki temu daje starym, często już niemodnym rzeczom nowe życie.

Eko-szafa Ady Fijał

Ada Fijał jest też fanką zakupów w second handach - wyszukuje w nich prawdziwe  perełki - oryginalne rzeczy, które kosztują grosze. Aktorka ma jeszcze jeden ekosekret w swojej szafie - pożycza od męża marynarki! Jakie konkretnie? Jak w nich wygląda? I czy takie rozwiązanie pasuje każdej kobiecie?

Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się, jak zbudować szafę w duchu eko w stylu Ady Fijał!  

ZOBACZ TEŻ: Luksusowa grupa Kering rezygnuje z futer. U jakich marek już ich nie kupisz?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.