WIDEO VIVY.PL

Niewiarygodne kostiumy w nowym show TVN „Mask Singer”! Poznaj kulisy

Projektantka zdradza nam sekrety pracy nad strojami do nowej produkcji

Redakcja VIVA! 6 marca 2022 14:30

Muzyczne show „Mask Singer” swoją premierę na antenie TVN ma w niedzielę 6 marca. Zagranicą to jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowy ostatnich lat - do tej pory podbił serca widzów w 41 krajach świata. W muzycznym show zaśpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet - aktorzy, muzycy, celebryci, sportowcy, dziennikarze czy politycy. Ich tożsamość zostanie jednak ukryta pod oryginalnymi przebraniami. Na scenie zobaczymy zwierzęta, ptaki, rośliny, a nawet… potrawy!  Kto kryje się pod maską? - to zagadka, którą spróbują odgadnąć widzowie i detektywi w studio.

ZOBACZ TAKŻE: Wideo - zaglądamy do szafy Anety Kręglickiej

Niesamowite kostiumy w programie TVN „Mask Singer”

Kulisy produkcji „Mask Singer” wydają się być najbardziej strzeżoną tajemnicą. Personalia uczestników od początku są ściśle tajne. Utrzymaniu anonimowości służą rygorystyczne procedury. Tożsamość gwiazd znają nieliczni. Nawet podczas rozmów na scenie ich głosy są modulowane elektronicznie. W programie bierze udział dwunastu uczestników. Każdy z nich otrzymuje imponujący kostium,  wykonany z największą dbałością o detal. Przebrania mają za zadanie ukryć prawdziwą tożsamość gwiazd.

Barbara Łubko, szefowa działu mody „VIVY!” wybrała się na plan sesji zdjęciowej, podczas której wykonywano zdjęcia promocyjne do programu „Mask Singer”. W sesji wystąpili tancerze, którzy prezentowali na zdjęciach kostiumy. Na planie nie zabrakło jednej z autorek strojów - kostiumografki Patrycji Fitzet. Jak powstawały kostiumy? Czy są wygodne? Zobaczcie wideo!

Mask Singer - niezwykłe muzyczne show już wiosną w TVN 1
Fot. mat. prasowe

Mask Singer - niezwykłe muzyczne show już wiosną w TVN 2
Fot. mat. prasowe

Mask Singer - niezwykłe muzyczne show już wiosną w TVN 3
Fot. mat. prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.