TYLKO NA VIVA.PL!

Duet MMC gotowy na lato! Tłum gości zobaczył prezentację najnowszej kolekcji marki

Kto się pojawił? Zobacz naszą relację wideo

Rafał Kowalski 11 czerwca 2024 11:53

W jedno z ciepłych popołudni duet Ilona Majer i Rafał Michalak tworzący razem markę MMC zaprezentował najnowszą kolekcję. Resort to propozycja na lato 2025 – pełna lekkich i zwiewnych materiałów, beży i propozycji zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

MMC – relacja z pokazu

Wśród gości zjawili się entuzjaści i przyjaciele marki: Magda Gessler, Lara Gessler, Robert Kupisz, Katarzyna Sokołowska, Aleksandra Adamska, Ada Fijał, Natalia Kukulska, Anna Wyszkoni, Edyta Herbuś i wielu wielu innych.

W pokazie pokazano stroje zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a na wybiegu zjawili się nie tylko modele, ale i część zaproszonych gwiazd.

Czytaj także: Barbara Kurdej-Szatan z przytupem wraca do telewizji publicznej. Poprowadzi nowy program rozrywkowy

Przed mikrofonem VIVY.pl projektanci opowiedzieli o najnowszej kolekcji i o tym, kim według nich są odbiorcy MMC. Zobacz całą relację na górze strony. 

Pokaz mody MMC 2024
Fot. AKPA Kurnikowski

Pokaz mody MMC 2024
Fot. AKPA Kurnikowski

Pokaz mody MMC 2024
Fot. AKPA Kurnikowski

TAGI #wideo #MMC

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.