Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture
o tym jest głośno

Barbara Kurdej-Szatan z przytupem wraca do telewizji publicznej. Poprowadzi nowy program rozrywkowy

A co z jej rolą w "M jak miłość"?

Marcjanna Maryszewska 11 czerwca 2024 09:40
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture

Plotki o powrocie Barbary Kurdej-Szatan do telewizji okazały się prawdą. Jeszcze do niedawna nic nie było pewne, teraz sensacyjne wieści potwierdziła osoba z produkcji. Aktorka poprowadzi nowy format rozrywkowy z udziałem gwiazd. Znane są również szczegóły dotyczące jej potencjalnego powrotu do "M jak miłość".

Barbara Kurdej-Szatan wraca do TVP. To już oficjalne

Barbara Kurdej-Szatan zniknęła z przestrzeni publicznej w listopadzie 2021 r. po wpisie o Straży Granicznej. Aż do zwolnienia pozostawała jednak w topce najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Prowadziła programy i imprezy w TVP, występowała też w kultowym "M jak miłość" w jednej z głównych ról. Niedawno z kolei pojawiła się w show TVN "Mask Singer", a Polsat zaoferował jej główną rolę w produkcji "Domek na szczęście" i zaangażował w dwie edycje "Twoja twarz brzmi znajomo".

Jakiś czas temu aktorka potwierdziła, że szykuje się również powrót do publicznego nadawcy. "W tej chwili na razie zależy, na ile do przodu mówimy. Nie mogę póki co za dużo mówić, ale może coś się będzie działo. Na pewno jakieś rozmowy trwały" — wyznała w rozmowie z JastrząbPost.

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! styczeń 2018

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Teraz głos zabrał anonimowy informator Pudelka. Ujawniono, że Barbara Kurdej-Szatan ma poprowadzić nowy program rozrywkowy z udziałem gwiazd na antenie TVP 2. "Będzie główną prowadzącą. Program będzie przypominał formułą "Kocham cię, Polsko!". Na razie omawiane są szczegóły. Data premiery nie jest jeszcze znana", zdradza źródło serwisu. 

Czy Barbara Kurdej-Szatan wróci do "M jak miłość"?

Do pewnego czasu nie było też jasne, czy wątek gwiazdy zostanie kiedykolwiek przywrócony do serialu. Grana przez nią Joanna wyjechała z kraju, zostawiając aktorce i scenarzystom otwartą furtkę. Należy zaznaczyć, że póki co fani nie będą mieli szansy zobaczyć Basi Kurdej-Szatan w "M jak miłość". Informator Pudelka przyznał jednak, że taka opcja jest brana pod uwagę.

Barbara Kurdej-Szatan, Feliks Matecki, M jak miłość, 2021

Barbara Kurdej-Szatan, Feliks Matecki, M jak miłość, 2021
Fot. Marta Gostkiewicz/TVP/East News

"Żadne rozmowy z aktorką jeszcze się nie odbyły. W ramach obowiązującej umowy mamy zaplanowane wątki do końca roku kalendarzowego, ale żadnego wariantu nie wykluczamy. Widzowie lubili jej postać, więc wszystko jest możliwe, ale na pewno nie w tym roku" — zdradza osoba z produkcji.  

Źródło: Pudelek.pl

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.