Margaret na okładce VIVY!
Fot. Zuza Krajewska/LAF
TYLKO U NAS

„Poczucie, że jestem gorsza pchało mnie w świat, rozpalało ambicję, żeby nie odstawać”. Margaret na okładce VIVY!

JG 9 marca 2016 14:15
Margaret na okładce VIVY!
Fot. Zuza Krajewska/LAF

Margaret jest bohaterką marcowego numeru VIVY!  Ma 25 lat, niepowtarzalny styl, za który pokochały ją miliony dziewcząt nie tylko w Polsce. Ma też niezwykły głos. Tylko VIVIE! opowiada o swoich kompleksach dziewczyny ze wsi, o swojej samotności, ukochanej mamie i dwuletniej Grażynie, którą… zawsze nosi w torbie. Wywiadowi towarzyszy kolorowa sesja Margaret, w której młoda gwiazda wciela się w różne role - filmik z tej sesji możecie zobaczyć już w naszym serwisie.

Sztaba, Bakuła, Antkowiak w marcowej VIVIE!

W nowej VIVIE! także przekrojowy tekst o Leonardo DiCaprio, który 22 lata czekał na Oscara i w końcu się doczekał. Adam Sztaba w ogniu pytań Piotra Najsztuba - o byciu ojcem, trudnym rozstaniu i nowej miłości.
Zobaczcie wideo z sesji z Adamem - jest intrygujące.

Kontrowersyjna Hanna Bakuła - zdradza dlaczego nie lubi kobiet, a za co wielbi mężczyzn. Historie nieznane - Jerzy Antkowiak - pan od mody w wywiadzie Aleksandry Kwaśniewskiej. A także „Polska wiosna” - trendy w interpretacji polskich projektantów.


Polecamy też: Oni nas ubierają, a my ich... rozbieramy. Naga prawda o polskiej modzie - odważna naga sesja znanych projektantów!

 

VIVA 5/2016 w kioskach od 10 marca!
 

Margaret na okładce VIVY!

Margaret na okładce VIVY!
Fot. Zuza Krajewska/LAF

 

 


 

 

TAGI #Viva! #Margaret

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…