Margaret na okładce VIVY!
Fot. Zuza Krajewska/LAF
TYLKO U NAS

„Poczucie, że jestem gorsza pchało mnie w świat, rozpalało ambicję, żeby nie odstawać”. Margaret na okładce VIVY!

JG 9 marca 2016 14:15
Margaret na okładce VIVY!
Fot. Zuza Krajewska/LAF

Margaret jest bohaterką marcowego numeru VIVY!  Ma 25 lat, niepowtarzalny styl, za który pokochały ją miliony dziewcząt nie tylko w Polsce. Ma też niezwykły głos. Tylko VIVIE! opowiada o swoich kompleksach dziewczyny ze wsi, o swojej samotności, ukochanej mamie i dwuletniej Grażynie, którą… zawsze nosi w torbie. Wywiadowi towarzyszy kolorowa sesja Margaret, w której młoda gwiazda wciela się w różne role - filmik z tej sesji możecie zobaczyć już w naszym serwisie.

Sztaba, Bakuła, Antkowiak w marcowej VIVIE!

W nowej VIVIE! także przekrojowy tekst o Leonardo DiCaprio, który 22 lata czekał na Oscara i w końcu się doczekał. Adam Sztaba w ogniu pytań Piotra Najsztuba - o byciu ojcem, trudnym rozstaniu i nowej miłości.
Zobaczcie wideo z sesji z Adamem - jest intrygujące.

Kontrowersyjna Hanna Bakuła - zdradza dlaczego nie lubi kobiet, a za co wielbi mężczyzn. Historie nieznane - Jerzy Antkowiak - pan od mody w wywiadzie Aleksandry Kwaśniewskiej. A także „Polska wiosna” - trendy w interpretacji polskich projektantów.


Polecamy też: Oni nas ubierają, a my ich... rozbieramy. Naga prawda o polskiej modzie - odważna naga sesja znanych projektantów!

 

VIVA 5/2016 w kioskach od 10 marca!
 

Margaret na okładce VIVY!

Margaret na okładce VIVY!
Fot. Zuza Krajewska/LAF

 

 


 

 

TAGI #Viva! #Margaret

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.