Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

BuFi 15 marca 2016 11:49
1/20
18 najgłośniejszych okładek Vivy. Wszystkie okładki Vivy!
Copyright @
1/20

VIVA! skończyła 19 lat! Rok temu hucznie świętowała osiemnastkę - a redakcja przygotowała wtedy dla czytelników aż 5 jubileuszowych okładek z ikonami polskiego kina i telewizji. Przypomnijmy: Aż 5 gwiazd na okładce "Vivy!" z okazji jej 18. urodzin - Janda, Olbrychski, Treliński, Dudziak, Tyszkiewicz.

W tym roku z okazji 19 urodzin "Vivy!" mamy dla Was 19 wyjątkowych okładek, które na przestrzeni ostatnich 19-u lat przeszły do historii prasy. Wzruszające, zabawne, poważne, a przede wszystkim intrygujące - te okładki zmieniły polski show-biznes.

Dlaczego? Sprawdźcie!

 

Polecamy także:  Sławne mamy i ich synowie na okładkach VIVY!

2/20
Jan Englert na okładce Vivy! Pierwsza okładka Vivy
Copyright @
2/20

Wejście na rynek Vivy! nastąpiło dokładnie 17 lutego 1997 roku. Na pierwsze okładce - Jan Englert i Beata Ścibakówna. Para aktorów opowiedziała o swojej miłości. Viva! zaczęła budzić ciekawość czytelników, szybko zniknęła więc z kiosków.  Tak się zaczęło
 

Polecamy: „People” ma ranking Najseksowniejszych, a w VIVIE! mamy Najpiękniejszych! Pamiętacie laureatów?

3/20
Michael Jackson z synem na okładce Vivy!
Copyright @
3/20

W 1997 roku cały świat żył narodzinami syna Michaela Jacksona. Wokalista wraz ze swoim maleństwem trafił na okładkę majowego wydania "Vivy!". Była to jedna z pierwszych sytuacji, kiedy to na okładkę polskiego magazynu o gwiazdach trafia zagraniczna gwiazda z sesją z dzieckiem.
 

Zobacz także: Archiwalne zdjęcia gwiazd "Tańca z gwiazdami" - tylko u nas takie zdjęcia!

4/20
Romans Diany zdjęcia paparazzi na okładce Vivy!
Copyright @
4/20

Romans roku 1997 - Księżna Diana z nowym mężczyzną u boku. Tym żył cały świat, a redakcja Vivy! jako jedyna postanowiła kupić zdjęcia, które warte były wówczas fortunę. Późniejsze wydania były poświęcone również jej tragicznej śmierci.

 

Polecamy także: Filip Chajzer: „Jestem jak Forrest Gump” - w wywiadzie i sesji zdjęciowej dla "Vivy!" ze swoim ojcem Zygmuntem.

5/20
Jolanta Kwaśniewska na Saharze na okładce Vivy!
Copyright @Krzysztof Hejke
5/20

W 1998 roku na okładkę Vivy! trafia Jolanta Kwaśniewska, która pojechała aż na Saharę, żeby spotkać się z dziećmi. Wyjątkowa sesja z dalekiej podróży wzbudza ogromne zainteresowanie czytelników. Pierwsza dama udowodniła, że ma nie tylko klasę, ale i ogromne serce.


Polecamy: Jolanta Kwaśniewska w obiektywie VIVY! - dużo zdjęć!

6/20
Edyta Górniak i Robert Kozyra na okładce Vivy!
Copyright @
6/20

Wrzesień 1998 - cała Polska żyje romansem Edyty Górniak i Roberta Kozyry. Ich sprawy sercowe rozgrzewają wyobraźnię. Artystka trafiała bardzo często na okładki "Vivy!" - zobaczcie wszystkie okładki z Edytą Górniak!

7/20
Natalia Kukulska w ciąży na okładce Vivy! Wywiad, sesja
Copyright @
7/20

Lipiec 2000 roku - to pierwsza i ostatnia okładka Natalii Kukulskiej z ciążowym brzuszkiem. Do tej pory Natalia strzeże swojej prywatności jak oka w głowie. Będąc wtedy na totalnym szczycie popularności zrobiła wyjątek i uchyliła rąbka tajemnicy czytelnikom Vivy!


Polecamy: Jak mieszka Natalia Kukulska, zaprosiła nas do swojego domu.

 

8/20
Krzysztof Ibisz i Anna Ibisz z dzieckiem na okładce Vivy!
Copyright @
8/20

Ta okładka przeszła do historii - "Stary i nowy Ibisz" z żoną Anną i dzieckiem na okładce. Był to styczeń 2001 roku. Ostatnia tego typu okładka z Krzysztofem, który chwali się swoim szczęściem na łamach Vivy!
 

Polecamy: Krzysztof Ibisz na okładkach VIVY! był niejeden raz - zobaczcie jego wszystkie okładki!

9/20
Big Brother na okładce Vivy!
Copyright @
9/20

2001 rok to przede wszystkim "Big Brother". Kiedy Polskę ogarnia szał na pierwsze tak kontrowersyjne reality show, bohaterowie programu wędrują na okładkę Vivy! Dziś już nikt o nich nie pamięta, ale sesja z pewnością przypomni, kto występował w show.
 

Polecamy także: Gwiazdy telewizji w sesjach VIVY! - Ibisz, Sablewska, Sykut, Szulim, Popielewicz i inni.

10/20
Michał Wiśniewski z synem Xawerym nago na okładce Vivy! Wywiad, sesja
Copyright @
10/20

2002 rok to szczyt popularności zespołu Ich Troje. Lider grupy - Michał Wiśniewski to niekwestionowana gwiazda, numer 1. w Polsce. Diamentowe płyty, setki koncertów, mnóstwo nagród. Wiśniewski nie boi pokazywać się swojego życia prywatnego na łamach prasy. Kiedy zostaje ojcem, wraz z synkiem, Xavierem, trafia na sierpniową okładkę. 

Pamiętacie jak Michał Wiśniewski przeszedł wielką metamorfozę! Mamy to na zdjęciach! 

 

Polecamy: Martyna Wojciechowska na niezwykłych zdjęciach z VIVY sprzed lat.

11/20
Anita Lipnicka i John Porter nago na okładce Vivy! Wywiad, sesja
Copyright @
11/20

Mówi się, że to zdjęcia przeszło do historii fotografii w Polsce. I nic dziwnego - Anita Lipnicka i John Porter na okładce listopadowego wydania Vivy! z 2003 roku. Doskonały duet na scenie i przez długi czas także w życiu. Zdjęcie stylizowane na Yoko Ono i Johna Lennona budziło podziw i zachwyt.
 

Polecamy: "Mam w sobie dziwnego nerwa". Anita Lipnicka jakiej nie pamiętacie!

12/20
Małgorzata Kożuchowska singielka na okładce Vivy! Wywiad, sesja
Copyright @
12/20

Marzenie wielu mężczyzn, ideał dla kobiet. Nieskazitelna Małgorzata Kożuchowska na okładce w 2004 roku. "Sama, ale silna". Gwiazda tuż po rozstaniu z partnerem, udzieliła bezkompromisowego wywiadu połączonego ze świetną sesją. Dziś to szczęśliwa matka i żona. A także ikona.
 

Polecamy: "Uff! Najważniejsze mi się udało". Tak Małgorzata Kożuchowska zmieniała się na okładkach Vivy!

13/20
Maria Kaczyńska na okładce Vivy!
Copyright @
13/20

W 2005 roku w Vivie! ukazuje się szczery i ciepły wywiad z Marią Kaczyńską oraz wspaniała sesja, gdzie pani Maria pozuje już jako pierwsza dama. Na zawsze w naszych sercach i pamięci.

 

Polecamy też: Jarosław Kaczyński w VIVIE! o śmierci matki, brata, o przyjaciołach, swoich pasjach i marzeniach. Jedyny taki wywiad!

14/20
Doda, Viva! styczeń 2008
Copyright @Zuza Krajewska / PHOTO-SHOP.PL
14/20

Doda w 2008 roku była na absolutnym topie. I choć nadal na nim jest, to wówczas wtedy cała Polska żyła jej rozwodem z Radosławem Majdanem. W lutym w Vivie! gwiazda postanowiła rozliczyć się z przeszłością. W okładkowej sesji z psem zdementowała wszystko, co było do zdementowania.
 

Polecamy: Doda i Błażej Szychowski w gorącej sesji!

15/20
Ślub Kasi Cichopek i Marcina Hakiela na okładce Vivy! Wywiad, sesja
Copyright @
15/20

2008 rok to także ślub Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek. Zdjęcia ze wzruszającej uroczystości trafiają do Vivy!, a aktorka w pięknej sukni nie może nacieszyć się swoim szczęściem. Dziś to bardzo udane małżeństwo z dwójką dzieci.

 

Polecamy: Miłość - jeden z ulubionych bohaterów sesji zdjęciowych VIVY! 15 zakochanych par!

16/20
Isabel i Kazimierz Marcinkiewicz na okładce Vivy!
Copyright @
16/20

Chyba nikt nie spodziewał się, że ich miłość zakończy się w tak drastyczny sposób. W 2009 roku stanowili piękne małżeństwo, a przede wszystkim - szczęśliwe. Izabela i Kazimierz Marcinkiewiczowie na pierwsze wspólnej okładce. "Miłość na przekór światu"?
 

Przypominamy - Podróż poślubna Izabeli i Kazimierza Marcinkiewiczów - piękne zdjęcia!

17/20
Anna Przybylska z dziećmi na okładce Vivy!
Copyright @
17/20

Tu warto wstrzymać się od jakiegokolwiek komentarza. Anna Przybylska pierwszy raz z trójką dzieci na okładce z grudnia 2011 roku. Zjawiskowa, jedyna, niepowtarzalna.
 

Polecamy także: "Krysieńko, nie płaczcie, jeszcze na pewno się zobaczymy". "Viva!" wspomina Annę Przybylską.

18/20
Małgorzata Tusk na okładce Vivy!
Copyright @
18/20

Jej światem od zawsze interesowały się media. A zwłaszcza życie prywatnym. Małgorzata Tusk do tej pory nie wpuszczała mediów do swojego domu. Dla Vivy! w 2011 roku zrobiła wyjątek. Wówczas poznaliśmy ją jako bardzo ciepłą i kochaną osobę.

 

Polecamy: Nie lubi, kiedy mówi się do niej „pani premierowo”. Woli „pani Małgorzato”. Na spotkanie umawia się w zwykłej kawiarni.

19/20
Ślub Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha na okładce Vivy! Wywiad, sesja
Copyright @
19/20

Ślub 2012 roku - Aleksandra Kwaśniewska, córka prezydenta, wyszła za mąż za Kubę Badacha. Sesja trafia do wrześniowego wydania, a numer stał się hitem. W końcu każdy chciał wiedzieć, jak wyglądał ślub córki Aleksandra Kwaśniewskiego.

 

Polecamy: Jaka była i... jaka jest? Aleksandra Kwaśniewska - 10 lat na zdjęciach VIVY!

20/20
Justyna Steczkowska i Leon - okładka Vivy!
Copyright @Marcin Tyszka
20/20

Pamiętacie zdjęcia autorstwa Marcina Tyszki, które znalazło się na okładce "Vivy!" w grudniu 2000 roku? Justyna Steczkowska pozuje na nim z nowo narodzonym synem, Leonem, który dziś jest nastolatkiem. Portret trafił na okładkę, która kilka miesięcy później dostała nagrodę GrandFront dla najlepszej okładki roku.
 

Polecamy: Justyna Steczkowska: artystka, żona, matka i siostra. Na okładkach "Vivy!" była we wszystkich rolach.

Wideo

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Niezwykła rozmowa z Grażyną Torbicką o jej wszystkich miłościach. A Remigiusz Mróz zdradza nam tajemnice swojego sukcesu!