Plebiscyt Viva! Najpiękniejsi 2014
Fot. ONS
VIVA! Tylko u nas

Z OSTATNIEJ CHWILI: Przybylska i Adamczyk wygrali "Viva! Najpiękniejsi 2014"!

Kogo pokonali w walce o prestiżowy tytuł?

BoyToy 10 lutego 2014 22:31
Plebiscyt Viva! Najpiękniejsi 2014
Fot. ONS

Właśnie zakończyła się wielka gala "Viva! Najpiękniesi", która w tym roku ponownie gościła w Ufficio Primo w Warszawie. Już po raz jedenasty wybrano parę najpiękniejszych Polaków i tym razem tytuł ten trafił do Anny Przybylskiej i Piotra Adamczyka. Piękna aktorka nie pojawiła się osobiście odebrać wyróżnienia, nie zabrakło natomiast Adamczyka, który gorąco dziękował głosującym.

Zobacz: Oni już wygrali Viva! Najpiękniejsi. Oto lista laureatów z poprzednich lat

Zwycięzców plebiscytu tradycyjnie już wybrali czytelnicy magazynu "Viva!". Plebiscyty ponownie połączony był z akcją charytatywną "I Ty możesz sięgnąć gwiazd", której celem jest wspieranie utalentowanych dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka.

Zgromadzeni gości mieli też okazję podziwiać efektowny program artystyczny. Na scenie zaprezentowały się dwie największe diwy polskiej sceny muzycznej - Edyta Górniak oraz Justyna Steczkowska. Oprócz nich można było zobaczyć występy m.in. Natalii Kukulskiej, LemON czy Andrzeja Piasecznego. Galę wzorowo poprowadził duet Monika Richardson - Tomasz Kammel.

Zwycięzcom gratulujemy! Zobaczcie listę wszystkich nominowanych tutaj.

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.