Plebiscyt Viva! Najpiękniejsi 2014
Fot. ONS
VIVA! Tylko u nas

Z OSTATNIEJ CHWILI: Przybylska i Adamczyk wygrali "Viva! Najpiękniejsi 2014"!

Kogo pokonali w walce o prestiżowy tytuł?

BoyToy 10 lutego 2014 22:31
Plebiscyt Viva! Najpiękniejsi 2014
Fot. ONS

Właśnie zakończyła się wielka gala "Viva! Najpiękniesi", która w tym roku ponownie gościła w Ufficio Primo w Warszawie. Już po raz jedenasty wybrano parę najpiękniejszych Polaków i tym razem tytuł ten trafił do Anny Przybylskiej i Piotra Adamczyka. Piękna aktorka nie pojawiła się osobiście odebrać wyróżnienia, nie zabrakło natomiast Adamczyka, który gorąco dziękował głosującym.

Zobacz: Oni już wygrali Viva! Najpiękniejsi. Oto lista laureatów z poprzednich lat

Zwycięzców plebiscytu tradycyjnie już wybrali czytelnicy magazynu "Viva!". Plebiscyty ponownie połączony był z akcją charytatywną "I Ty możesz sięgnąć gwiazd", której celem jest wspieranie utalentowanych dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka.

Zgromadzeni gości mieli też okazję podziwiać efektowny program artystyczny. Na scenie zaprezentowały się dwie największe diwy polskiej sceny muzycznej - Edyta Górniak oraz Justyna Steczkowska. Oprócz nich można było zobaczyć występy m.in. Natalii Kukulskiej, LemON czy Andrzeja Piasecznego. Galę wzorowo poprowadził duet Monika Richardson - Tomasz Kammel.

Zwycięzcom gratulujemy! Zobaczcie listę wszystkich nominowanych tutaj.

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.