Dawid Kubacki
Fot. MAREK DYBAS/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Ukochana Dawida Kubackiego walczy o życie. „Moja żona Marta wylądowała w szpitalu"

Skoczek opublikował poruszający wpis...

Karol Sowa 20 marca 2023 16:16
Dawid Kubacki
Fot. MAREK DYBAS/REPORTER

Dawid Kubacki to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich. Niestety, nie zobaczymy go 26 marca w konkursie Vikersund. Sportowiec postanowił wrócić do domu, ponieważ stan zdrowia jego żony jest bardzo poważny. Marta Kubacka obecnie znajduje się na oddziale kardiologicznym. Co się stało? W poruszającym poście Dawida Kubackiego czytamy, że jego ukochana walczy o życie...

Żona Dawida Kubackiego walczy o życie. Co się stało?

Obecnie Marta Kubacka znajduje się na oddziale kardiologicznym. Okazuje się, że ma poważne problemy z sercem. „Mój nagły powrót do domu... Jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła", napisał.

Sportowiec przyznał, że już do końca sezonu nie weźmie udziału w Pucharze Świata w skokach narciarskich. „Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze", czytamy. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Razem w zdrowiu i w chorobie. Niezwykła historia miłości Bruce'a Willisa i Emmy Heming 

Dawid Kubacki — żona, dziecko

Niedawno Dawid Kubacki i jego ukochana doczekali się drugiej córeczki. Przypomnijmy, że para pobrała się w 2019 roku. Ich miłość narodziła się na studiach Wychowania Fizycznego na AWF w Katowicach. Marta trenowała wówczas szermierkę, jednak kontuzja uniemożliwiła rozwijanie pasji. Musiała pożegnać się z karierą sportową. 

CZYTAJ TEŻ: Łukasz Gajdzis nie żyje. Był znanym reżyserem oraz aktorem teatralnym i serialowym 

Dawid Kubacki, Marta Kubacka, ślub, 01.05.2019 r. Slub Dawida Kubackiego z Marta Majcher.
Fot. Marcin Szkodzinski / Forum

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.