Pierścionek za astronomiczną kwotę! Mamy zdjęcia

Rafał Kowalski 13 marca 2019 09:58

Dwuletni związek Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza niedługo stanie się małżeństwem. A wszystko za sprawą zaręczyn pary, do których doszło dziewiątego marca. Amerykański baseballista dominikańskiego pochodzenia starał się, by okoliczności tego wyjątkowego momentu były magiczne. Bez mrugnięcia okiem możemy stwierdzić, że to się udało! Zachwycona ukochana opublikowała w sieci zdjęcia z oświadczyn, a światowe media przyjrzały się cenie pierścionka…

Ile kosztował pierścionek zaręczynowy Jennifer Lopez?

Zagraniczna prasa obliczyła, że pierścionek z pięknym brylantem, który od 4 dni J.Lo dumnie nosi na swoim palcu jest warty milion złotych! Ale czy aż milion? Te same media przypomniały, że poprzedni narzeczeni gwiazdy, Ben Affleck i Marc Anthony, postarali się bardziej. Zakupili oni dla piosenkarki błyskotki warte kolejno 2,5 i 4 miliony dolarów.

Tak czy tak, wszystkie kwoty przyprawiają o zawrót głowy… Najważniejsze bez względu na cenę pozostaną wspomnienia, a te na pewno będą najpiękniejsze. Zobaczcie zdjęcia, którymi Jennifer Lopez podzieliła się  z fanami. 

1/5
zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza
Copyright @Instagram
1/5

Do zaręczyn pary doszło na Bahamach

2/5
zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza
Copyright @Instagram
2/5

Para poznała się już 12 lat temu podczas jednego z meczów. Ale oboje byli wtedy zajęci

3/5
zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza
Copyright @Instagram
3/5

Dziś planują wspólną przyszłość. Podobno kupili już nowy dom za 7 milionów dolarów

4/5
zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza
Copyright @INstagram
4/5

Przy cenie tego pierścionka to niedużo...

5/5
zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza
Copyright @Instagram
5/5

Życzymy dużo szczęścia! Lubicie tę parę?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?