Księżna Kate
Fot. East News
KRÓLEWSKI ŚLUB

Księżna Kate opuści ślub księżniczki Eugenii? Wszystko przez...

Książęcy ślub już 12 października!

Gabriela Czernecka 8 sierpnia 2018 20:51
Księżna Kate
Fot. East News

Księżna Kate nie pojawi się na ślubie księżniczki Eugenii? Wszystko na to wskazuje. Eugenia i Jack Brooksbank już 12 października w kaplicy świętego Jerzego w zamku Windsor powiedzą sobie sakramentalne tak. Niestety wygląda na to, że w tym ważnym dla księżniczki Eugenii dniu księżna Kate będzie nieobecna. Dlaczego?

Księżna Kate na ślubie księżniczki Eugenii

Już od kilku miesięcy trwają intensywne przygotowania do ślubu księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka. Co jakiś czas informujemy Was o kolejnych szczegółach tej ceremonii, która wszystko na to wskazuje, będzie bardzo podobnie zorganizowana co ślub księcia Harry'ego i Meghan. I choć książę Harry tego wyjątkowego dnia mógł liczyć na najbliższych znajomych i rodzinę, to wygląda na to, że księżniczka Eugenia nie będzie miała tyle szczęścia.

Co ciekawe, na obecności księżnej Kate nie zależy jej aż tak bardzo jak na obecności jej siostry, Pippy Middleton! To właśnie Pippa od lat jest wierną powierniczką sekretów księżniczki, z kolei Eugenia i Kate, jeśli wierzyć brytyjskiej prasie, nie przepadają za sobą. Od zawsze ze sobą konkurowały - Kate nieustannie opisuje się w samych superlatywach, a Eugenię wiecznie jako tę najgorzej ubraną, najbrzydszą i nieatrakcyjną.

Przyjaźń Pippy Middleton i księżniczki Eugenii

Co więcej Kate z dnia na dzień podbiła serca Brytyjczyków, a Eugenii sporo czasu zajęło to, by zostać zaakceptowaną. Nic dziwnego, że gdy Eugenia poznała Pippę od razu złapały wspólny język. Pippa też musiała zmagać się z życiem w cieniu Kate. szybko okazało się, że mają także podobne zainteresowania. 

Eugenię i Pippę połączyła prawdziwa przyjaźń, więc nikogo nie zdziwił fakt, że siostra Kate otrzymała zaproszenie na ślub księżniczki Eugenii. Niestety wygląda na to, że siostry Middleton nie pojawią się na uroczystości. Dlaczego?

Żona księcia Williama tego dnia najprawdopodobniej będzie czuwać przy siostrze, która jest w zaawansowanej ciąży. Pippa Middleton spodziewa się pierwszego dziecka, i jak podają brytyjskie media, termin porodu ma wyznaczony właśnie na pierwszą połowę października. Niestety ciąża Pippy najprawdopodobniej pokrzyżuje plany Eugenii, której bardzo zależało na obecności przyjaciółki. Czy ze względu na nieobecność siostry Middleton, Kate zdecyduje się nie pojawić na ceremonii? 

Fani royal family byliby zawiedzeni, nie mogąc zobaczyć Kate w kolejnej stylizacji, ale złośliwi mówią, że nieobecność Kate na ślubie Eugenii, byłaby jej na rękę. W końcu każda panna młoda chce, by to o niej mówiono w tym szczególnym dla niej dniu...  

Zaręczyny księżniczki Eugenii
Fot. Instagram @royalfamily

Ksieżna Kate, Pippa Middleton
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.