Zwróciliście na nie uwagę?

Gabriela Czernecka 12 października 2018 15:23

Ślub księżniczki Eugenii już za nami. Ceremonia odbyła się o godzinie 12.00 (polskiego czasu) w kaplicy świętego Jerzego na Zamku Windsor. Para powiedziała sobie sakramentalne tak wśród najbliższych: rodziny i znajomych. Nie zabrakło znanych osób. Pojawili się m.in.: Robbie Williams, Ellie Goulding, Cara Delevingne, Demi Moore, Kate Moss, Naomi Campbell czy Liv Tyler. Nie zabrakło także księżnej Kate, księżnej Meghan oraz Pippy Middleton, której na ceremonii miało nie być, a tymczasem zachwyciła swoją stylizacją. Co jeszcze się działo? Zobaczcie najbardziej wzruszające momenty ceremonii!  

1/7
ślub księżniczki Eugenii, ceremonia
Copyright @Jonathan Brady/Press Association/East News
1/7

Gdy tylko Jack Brooksbank zobaczył ukochaną powiedział: „Wyglądasz idealnie”.

2/7
Ślub Księżniczki Eugenii, księżniczka Charlotte i książę George
Copyright @Rex Features/East News
2/7

Pojawienie się książęcych dzieci na ślubie Eugenii było jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów. Charlotte i George oczywiście nie zawiedli. Księżniczka jak prawdziwa dama machała do fotoreporterów. Więcej zdjęć maluchów znajdziecie tutaj>>

3/7
Ślub księżniczki Eugenii: Sarah Ferguson, książę Andrzej
Copyright @YUI MOK/AFP/East News, Getty Images
3/7

To była jedna z nielicznych okazji, by księcia Andrzeja i księżną Sarah (rodziców panny młodej) zobaczyć w jednym pomieszczeniu razem. Para od czasu rozwodu unika się jak ognia, ale dla ukochanej córki zrobili wyjątek.

4/7
Andrea Bocelli
Copyright @Xinhua / eyevine/EAST NEWS
4/7

Gdy Andrea Bocelli wykonał utwór Ave Maria niejednemu z gości zakręciła się łezka w oku! 

5/7
Ślub księżniczki Eugenii: Ślub księżniczki Eugenii: Kate i William
Copyright @OWEN HUMPHREYS/AFP/East News
5/7

Wśród wzruszających momentów na ślubie Eugenii nie możemy pominąć tego, że książę William i księżna Kate niemal cały czas trzymali się za ręce! 

6/7
ślub księżniczki Eugenii, pocałunek
Copyright @Rex Features/East News
6/7

Ślub księżniczki Eugenii oczywiście musiał podsumować jej pocałunek z Jackiem Brooksbankiem. To było idealne zakończenie całego wydarzenia! 

7/7
Ślub księżniczki Eugenii: królowa Elżbieta II i książę Filip
Copyright @ALASTAIR GRANT/AFP/East News
7/7

Warto odnotować także to, że książę Filip, który ostatnio ma ogromne problemy ze zdrowiem, postanowił zrobić wszystko, by tylko pojawić się na ślubie wnuczki!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.