Księżna Meghan, księżniczka Eugenia
Fot. Getty Images, Instagram @theroyalfamily/ Alex Bramall
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Choć weszła bocznym wejściem, skradła jej show. Ciąża Meghan przyćmiła ślub Eugenii! 

Księżniczka jej tego nie wybaczy?

Gabriela Czernecka 16 października 2018 17:50
Księżna Meghan, księżniczka Eugenia
Fot. Getty Images, Instagram @theroyalfamily/ Alex Bramall

Wiadomość o ciąży Meghan zelektryzowała media. Para nie mogła juz dłużej trzymać tej wiadomości w tajemnicy, gdyż krągłości ciążowe księżnej Sussex zaczynały być coraz bardziej widoczne. Meghan i Harry ogłosili ciążę 15 października. Dla wielu, oprócz oczywiście fanów royal family, ta data przeszłaby bez echa, ale nie dla niej. Zarówno księżniczka Eugenia, jak i cala jej rodzina nie jest zadowolona z tego, że Meghan właśnie teraz ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Dlaczego?

Ciąża Meghan przyćmiła ślub Eugenii?

15 października Meghan i Harry ogłosili, że spodziewają się dziecka. Cały świat w poniedziałek pisał tylko o nich, a to dopiero początek, bowiem para książęca Sussex aż do końca tego miesiąca codziennie będzie pojawiać się publicznie. Fani rodziny królewskiej mają więc okazję nacieszyć się wiadomością o ciąży Meghan, a przy okazji bacznie obserwować jej ciążowe stylizacje. Niestety moment, w którym para zdecydowała się podzielić ze światem wspaniałą wiadomością okazał się być niezbyt odpowiedni.

Para odebrała księżniczce Eugenii całe zainteresowanie, którym wreszcie, po latach bycia w cieniu, miała okazję się nacieszyć. Gdy 12 października 2018 roku Eugenia i Jack Brooksbank powiedzieli sobie tak, oczy Brytyjczyków zwrócone były właśnie ku nim. Tego dnia Meghan i Kate, jako te, które przyciągają uwagę, by uniknąć niepotrzebnego w tym dniu zainteresowania ich osobami, weszły bocznym wejściem do kaplicy. Nie uniknęły jednak spotkania z fotografem i ich zdjęcia trafiły do sieci. Ze swojej strony zrobiły jednak wszystko, by nie przyciągać uwagi. 

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank
Fot. Instagram @theroyalfamily

Obie na ślubie Eugenii wyglądały świetnie, ale faktycznie, ten dzień to było święto panny młodej, która zarówno w pierwszej, jak i w drugiej sukni ślubnej fantastycznie się prezentowała. Świętowanie ślubu Eugenii trwało cały weekend. Rodzina księżniczki, a w szczególności matka księżniczki Eugenii, Sarah Ferguson, sądziła, że impreza przedłuży się przynajmniej do poniedziałku, a o ślubie jej córki będzie się jeszcze długo wspominać. Wczoraj księżna Sarah obchodziła 59. urodziny. Tym bardziej przedłużenie imprezy, jej zdaniem, wydawało się oczywiste. Niestety, całe show skradła im wiadomość o ciąży Meghan... 

Chcesz wiedzieć więcej o rodzinie królewskiej? Dołącz do naszej grupy! Link tutaj>>

Tym samym księżna Sussex sprawiła, że chwila sławy Eugenii szybko przeminęła. Wszyscy dziś mówią tylko o ciąży Meghan. Pozostaje więc zadać pytanie, czy Meghan naprawdę nie mogła poczekać z tą informacją nieco dłużej? Podobno powodem pośpiechu był jej wyjazd z księciem Harrym z oficjalną wizytą do Australii, którą właśnie rozpoczęli (zdjęcia z pierwszego dnia tutaj>>). Zakochani bali się, że media dopatrzą się większego brzuszka i o radosnej nowinie królowa dowie się z gazet, a nie od nich, jak przewiduje to protokół. 

Dla księżniczki Eugenii te tłumaczenia raczej nie są zbyt przekonywujące...  

Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, Meghan i Harry, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

księżniczka Eugenia ślub

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.