Księżna Meghan, księżniczka Eugenia
Fot. Getty Images, Instagram @theroyalfamily/ Alex Bramall
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Choć weszła bocznym wejściem, skradła jej show. Ciąża Meghan przyćmiła ślub Eugenii! 

Księżniczka jej tego nie wybaczy?

Gabriela Czernecka 16 października 2018 17:50
Księżna Meghan, księżniczka Eugenia
Fot. Getty Images, Instagram @theroyalfamily/ Alex Bramall

Wiadomość o ciąży Meghan zelektryzowała media. Para nie mogła juz dłużej trzymać tej wiadomości w tajemnicy, gdyż krągłości ciążowe księżnej Sussex zaczynały być coraz bardziej widoczne. Meghan i Harry ogłosili ciążę 15 października. Dla wielu, oprócz oczywiście fanów royal family, ta data przeszłaby bez echa, ale nie dla niej. Zarówno księżniczka Eugenia, jak i cala jej rodzina nie jest zadowolona z tego, że Meghan właśnie teraz ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Dlaczego?

Ciąża Meghan przyćmiła ślub Eugenii?

15 października Meghan i Harry ogłosili, że spodziewają się dziecka. Cały świat w poniedziałek pisał tylko o nich, a to dopiero początek, bowiem para książęca Sussex aż do końca tego miesiąca codziennie będzie pojawiać się publicznie. Fani rodziny królewskiej mają więc okazję nacieszyć się wiadomością o ciąży Meghan, a przy okazji bacznie obserwować jej ciążowe stylizacje. Niestety moment, w którym para zdecydowała się podzielić ze światem wspaniałą wiadomością okazał się być niezbyt odpowiedni.

Para odebrała księżniczce Eugenii całe zainteresowanie, którym wreszcie, po latach bycia w cieniu, miała okazję się nacieszyć. Gdy 12 października 2018 roku Eugenia i Jack Brooksbank powiedzieli sobie tak, oczy Brytyjczyków zwrócone były właśnie ku nim. Tego dnia Meghan i Kate, jako te, które przyciągają uwagę, by uniknąć niepotrzebnego w tym dniu zainteresowania ich osobami, weszły bocznym wejściem do kaplicy. Nie uniknęły jednak spotkania z fotografem i ich zdjęcia trafiły do sieci. Ze swojej strony zrobiły jednak wszystko, by nie przyciągać uwagi. 

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank
Fot. Instagram @theroyalfamily

Obie na ślubie Eugenii wyglądały świetnie, ale faktycznie, ten dzień to było święto panny młodej, która zarówno w pierwszej, jak i w drugiej sukni ślubnej fantastycznie się prezentowała. Świętowanie ślubu Eugenii trwało cały weekend. Rodzina księżniczki, a w szczególności matka księżniczki Eugenii, Sarah Ferguson, sądziła, że impreza przedłuży się przynajmniej do poniedziałku, a o ślubie jej córki będzie się jeszcze długo wspominać. Wczoraj księżna Sarah obchodziła 59. urodziny. Tym bardziej przedłużenie imprezy, jej zdaniem, wydawało się oczywiste. Niestety, całe show skradła im wiadomość o ciąży Meghan... 

Chcesz wiedzieć więcej o rodzinie królewskiej? Dołącz do naszej grupy! Link tutaj>>

Tym samym księżna Sussex sprawiła, że chwila sławy Eugenii szybko przeminęła. Wszyscy dziś mówią tylko o ciąży Meghan. Pozostaje więc zadać pytanie, czy Meghan naprawdę nie mogła poczekać z tą informacją nieco dłużej? Podobno powodem pośpiechu był jej wyjazd z księciem Harrym z oficjalną wizytą do Australii, którą właśnie rozpoczęli (zdjęcia z pierwszego dnia tutaj>>). Zakochani bali się, że media dopatrzą się większego brzuszka i o radosnej nowinie królowa dowie się z gazet, a nie od nich, jak przewiduje to protokół. 

Dla księżniczki Eugenii te tłumaczenia raczej nie są zbyt przekonywujące...  

Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, Meghan i Harry, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

księżniczka Eugenia ślub

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.