„Kate zrobiła wszystko, by go zatrzymać”

Gabriela Czernecka 23 marca 2020 08:01

William nie chciał brać ślubu z Kate Middleton? Zagraniczne media co rusz doszukują się nowych szczegółów na temat związku książęcej pary Cambridge. A to za sprawą plotek, które pojawiły się kilka miesięcy temu, według których William miał zdradzić Kate. Od tamtej pory na jaw wychodzą kolejne informacje, dotyczące kryzysu w związku pary. Tym razem brytyjskie media przypomniały, że książę William wcale nie był zdecydowany na ślub z Kate. 

Książę William chciał zerwać z Kate Middleton

Ślub Kate i Williama był jednym z najważniejszych wydarzeń 2011 roku. Para powiedziała sobie sakramentalne tak w otoczeniu najbliższych, ale na oczach całego świata. Dziś okazuje się, że tego królewskiego ślubu tak naprawdę mogło nie być. Pamiętamy, że w 2007 roku para przeżywała kryzys. On wspominając historię rodziców chciał być pewny swego uczucia i wciąż nie mógł się zdecydować na to, by w końcu pójść o krok dalej w tej relacji.

Ona wahała się, czy będzie w stanie pozostawić swoją karierę na rzecz ukochanego. Para w końcu rozstała się na kilka tygodni. I gdy Kate zdruzgotana, próbowała robić wszystko, by zatrzymać przy sobie ukochanego, to William w tym czasie korzystał z ostatnich uroków wolności. Do sieci trafiały fotografie jego nocnych szaleństw w towarzystwie pięknych dam w jednym z londyńskich klubów nocnych. 

Nic dziwnego, że Kate postanowiła zawalczyć o serce ukochanego: „Zrobiła wszystko co w jej mocy, żeby go zatrzymać”, mówi przyjaciel pary w rozmowie z Daily Mailem. I choć para po kilku tygodniach wróciła do siebie, to Williamowi zajęło aż trzy lata, by w końcu oświadczyć się ukochanej. Jak podaje Andrew Morton, królewski biograf, książę zdawał sobie sprawę z tego, że jest drugi w kolejce do tronu i czas najwyższy, by się ustatkował. 

Zagraniczne źródła podają jednak, że William tak naprawdę w ogóle tego nie chciał i jeszcze w chwili ślubu próbował wszystko... „odwołać”. Czy była to zwykła trema przed ożenkiem czy faktycznie William poczuł się przymuszony do wypełnienia królewskiego obowiązku? Nie wiadomo. Mimo to książę William i Kate Middleton stanęli na ślubnym kobiercu 2011 roku... Niektóre źródła piszą wprost, że William czuł się w dniu ślubu jak Diana, ale dzięki temu, że wraz z Kate od lat mają przyjacielską relację, łatwiej było im dojść do porozumienia i uzgodnić to, jak będzie wyglądało teraz ich wspólne życie.  

1/5
Kate i William, księżna Kate, książę William, ślub książęcej pary
Copyright @Getty Images
1/5

Ślub księcia Wilhelma i Catherine Middleton odbył się 29 kwietnia 2011 roku.

2/5
Ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej, ślub Kate i Williama, ślub księżnej Kate
Copyright @East News
2/5

To był ślub stulecia! Przed telewizorami zasiadło dwa miliardy widzów, a na ulicach Londynu pojawił się milion mieszkańców i turystów, by choć przez sekundę zobaczyć młodą parę.

3/5
Oficjalne portrety rodziny królewskiej, oficjalny portret ślubny Kate i Williama
Copyright @East News
3/5

Podczas uroczystości Kate ślubowała mu miłość, pocieszenie, szacunek i wsparcie w chorobie i zdrowiu, ale wbrew tradycji nie ślubowała mu posłuszeństwa.

4/5
Oficjalne portrety rodziny królewskiej, oficjalny portret ślubny Kate i Williama
Copyright @East News
4/5

William też postąpił wbrew tradycji - zamiast obrączki woli nosić sygnet rodziny królewskiej. Kate przyjęła tytuł księżnej Cambridge.

5/5
Oficjalne portrety rodziny królewskiej, oficjalny portret ślubny Kate i Williama
Copyright @East News
5/5

Zagraniczne źródła podają jednak, że William tak naprawdę w ogóle tego nie chciał i jeszcze w chwili ślubu próbował wszystko... „odwołać”. Czy była to zwykła trema przed ożenkiem czy faktycznie William poczuł się przymuszony do wypełnienia królewskiego obowiązku?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…