KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Szokujące informacje wyszły na jaw. Książę William próbował odwołać ślub z Kate Middleton?!

„Kate zrobiła wszystko, by go zatrzymać”

Gabriela Czernecka 23 marca 2020 08:01

William nie chciał brać ślubu z Kate Middleton? Zagraniczne media co rusz doszukują się nowych szczegółów na temat związku książęcej pary Cambridge. A to za sprawą plotek, które pojawiły się kilka miesięcy temu, według których William miał zdradzić Kate. Od tamtej pory na jaw wychodzą kolejne informacje, dotyczące kryzysu w związku pary. Tym razem brytyjskie media przypomniały, że książę William wcale nie był zdecydowany na ślub z Kate. 

Książę William chciał zerwać z Kate Middleton

Ślub Kate i Williama był jednym z najważniejszych wydarzeń 2011 roku. Para powiedziała sobie sakramentalne tak w otoczeniu najbliższych, ale na oczach całego świata. Dziś okazuje się, że tego królewskiego ślubu tak naprawdę mogło nie być. Pamiętamy, że w 2007 roku para przeżywała kryzys. On wspominając historię rodziców chciał być pewny swego uczucia i wciąż nie mógł się zdecydować na to, by w końcu pójść o krok dalej w tej relacji.

Ona wahała się, czy będzie w stanie pozostawić swoją karierę na rzecz ukochanego. Para w końcu rozstała się na kilka tygodni. I gdy Kate zdruzgotana, próbowała robić wszystko, by zatrzymać przy sobie ukochanego, to William w tym czasie korzystał z ostatnich uroków wolności. Do sieci trafiały fotografie jego nocnych szaleństw w towarzystwie pięknych dam w jednym z londyńskich klubów nocnych. 

Nic dziwnego, że Kate postanowiła zawalczyć o serce ukochanego: „Zrobiła wszystko co w jej mocy, żeby go zatrzymać”, mówi przyjaciel pary w rozmowie z Daily Mailem. I choć para po kilku tygodniach wróciła do siebie, to Williamowi zajęło aż trzy lata, by w końcu oświadczyć się ukochanej. Jak podaje Andrew Morton, królewski biograf, książę zdawał sobie sprawę z tego, że jest drugi w kolejce do tronu i czas najwyższy, by się ustatkował. 

Zagraniczne źródła podają jednak, że William tak naprawdę w ogóle tego nie chciał i jeszcze w chwili ślubu próbował wszystko... „odwołać”. Czy była to zwykła trema przed ożenkiem czy faktycznie William poczuł się przymuszony do wypełnienia królewskiego obowiązku? Nie wiadomo. Mimo to książę William i Kate Middleton stanęli na ślubnym kobiercu 2011 roku... Niektóre źródła piszą wprost, że William czuł się w dniu ślubu jak Diana, ale dzięki temu, że wraz z Kate od lat mają przyjacielską relację, łatwiej było im dojść do porozumienia i uzgodnić to, jak będzie wyglądało teraz ich wspólne życie.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.