KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Szokujące informacje wyszły na jaw. Książę William próbował odwołać ślub z Kate Middleton?!

„Kate zrobiła wszystko, by go zatrzymać”

Gabriela Czernecka 23 marca 2020 08:01

William nie chciał brać ślubu z Kate Middleton? Zagraniczne media co rusz doszukują się nowych szczegółów na temat związku książęcej pary Cambridge. A to za sprawą plotek, które pojawiły się kilka miesięcy temu, według których William miał zdradzić Kate. Od tamtej pory na jaw wychodzą kolejne informacje, dotyczące kryzysu w związku pary. Tym razem brytyjskie media przypomniały, że książę William wcale nie był zdecydowany na ślub z Kate. 

Książę William chciał zerwać z Kate Middleton

Ślub Kate i Williama był jednym z najważniejszych wydarzeń 2011 roku. Para powiedziała sobie sakramentalne tak w otoczeniu najbliższych, ale na oczach całego świata. Dziś okazuje się, że tego królewskiego ślubu tak naprawdę mogło nie być. Pamiętamy, że w 2007 roku para przeżywała kryzys. On wspominając historię rodziców chciał być pewny swego uczucia i wciąż nie mógł się zdecydować na to, by w końcu pójść o krok dalej w tej relacji.

Ona wahała się, czy będzie w stanie pozostawić swoją karierę na rzecz ukochanego. Para w końcu rozstała się na kilka tygodni. I gdy Kate zdruzgotana, próbowała robić wszystko, by zatrzymać przy sobie ukochanego, to William w tym czasie korzystał z ostatnich uroków wolności. Do sieci trafiały fotografie jego nocnych szaleństw w towarzystwie pięknych dam w jednym z londyńskich klubów nocnych. 

Nic dziwnego, że Kate postanowiła zawalczyć o serce ukochanego: „Zrobiła wszystko co w jej mocy, żeby go zatrzymać”, mówi przyjaciel pary w rozmowie z Daily Mailem. I choć para po kilku tygodniach wróciła do siebie, to Williamowi zajęło aż trzy lata, by w końcu oświadczyć się ukochanej. Jak podaje Andrew Morton, królewski biograf, książę zdawał sobie sprawę z tego, że jest drugi w kolejce do tronu i czas najwyższy, by się ustatkował. 

Zagraniczne źródła podają jednak, że William tak naprawdę w ogóle tego nie chciał i jeszcze w chwili ślubu próbował wszystko... „odwołać”. Czy była to zwykła trema przed ożenkiem czy faktycznie William poczuł się przymuszony do wypełnienia królewskiego obowiązku? Nie wiadomo. Mimo to książę William i Kate Middleton stanęli na ślubnym kobiercu 2011 roku... Niektóre źródła piszą wprost, że William czuł się w dniu ślubu jak Diana, ale dzięki temu, że wraz z Kate od lat mają przyjacielską relację, łatwiej było im dojść do porozumienia i uzgodnić to, jak będzie wyglądało teraz ich wspólne życie.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.