Obecność potwierdziła właśnie królowa

Gabriela Czernecka 4 maja 2019 09:13

Kolejny ślub w rodzinie królewskiej już 18 maja 2019 roku. Lady Gabriella Windsor i Thomas Kingston powiedzą sobie sakramentalne tak w Kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Zapowiedziano, że przyjęcie weselne pary odbędzie się we Frogmore Cottage, czyli tam, gdzie obecnie mieszkają książę Harry i księżna Meghan. Właśnie podano, że w uroczystości udział weźmie królowa Elżbieta II. Co jeszcze wiemy o ślubie w rodzinie królewskiej? Poznajcie szczegóły!

Ślub Lady Gabrielli Windsor - szczegóły

„Książę i księżniczka Kentu są niesamowicie szczęśliwi, mogąc ogłosić zaręczyny swojej córki lady Gabrielli Windsor z Thomasem Kingstonem. Do zaręczyn doszło w sierpniu; pan Kingston oświadczył się na wyspie Sark”, mieliśmy okazję przeczytać oświadczenie w social mediach brytyjskiej royal family we wrześniu ubiegłego roku. A 2018 rok faktycznie obfitował w królewskie śluby. Tak powiedzieli sobie" książę Harry i księżna Meghan, księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank, lord Ivar Mountbatten i James Coyle, hiszpański książę Fernando i Sofia Palazuello, Japońska księżniczka Ayako i Kei Moriya. Teraz przyszła pora na kolejną członkinię royal family.

Tym razem mowa o lady Gabrielli Windsor, która już 18 maja 2019 roku weźmie ślub z Thomasem Kingstonem. Para powie sobie sakramentalne tak w Kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Wesele małżonków odbędzie się we Frogmore Cottage. Tam odbyło się także przyjęcie Harry'ego i Meghan (gdzie obecnie mieszkają) oraz księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka. Para stroni od życia w świetle reflektorów i mówi się, że będzie to uroczystość o charakterze prywatnym. Mimo to swoją obecność potwierdziła właśnie królowa Elżbieta II, a towarzyszyć jej mają inni członkowie rodziny królewskiej.

Typuje się, że wśród zaproszonych gości pojawią się książę Karol i księżna Camilla, księżna Kate i książę William, Pippa Middleton z mężem oraz księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank. Uroczystość odbędzie się o godzinie 12.00.

Przypomnijmy, kim jest Gabriella Windsor. To arystokratka ma 37 lat, a na koncie pracę jako dziennikarka. Jej wywiady z celebrytami publikowane były w magazynie Hello. Gabriella Windsor obecnie jest dyrektorem w firmie Branding Latin America. Jej ociec, Michael z Kentu, jest wnukiem króla Jerzego V oraz bratem stryjecznym królowej Elżbiety II. Gabriella ma starszego brata lorda Fredericka Windsora. Jest 50. w kolejce do brytyjskiego tronu.

Narzeczony Gabrielli Windsor, Thomas Kingston pracuje na rynku inwestycyjnym jest dyrektorem firmy Devonport Capital. Para stroni od mediów, ale pojawili się wśród gości na ślubie Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa. Warto zaznaczyć, że Pippa kiedyś spotykała się z Thomasem Kingstonem. Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda przyszła panna młoda!  

1/4
Lady Gabriella Windsor
Copyright @Can Nguyen/REX/Shutterstock/EAST NEWS
1/4

Lady Gabriella Windsor i Thomas Kingston powiedzą sobie sakramentalne tak w Kaplicy św. Jerzego w Windsorze.

2/4
Lady Gabriella Windsor
Copyright @Stephen Lock / i-Images
2/4

Wesele Lady Gabrielli odbędzie się we Frogmore Cottage. Tam odbyło się także przyjęcie Harry'ego i Meghan (gdzie obecnie mieszkają) oraz księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka.

3/4
Lady Gabriella Windsor
Copyright @REX/Shutterstock/EAST NEWS
3/4

Przypomnijmy, kim jest Gabriella Windsor. To arystokratka ma 37 lat, a na koncie pracę jako dziennikarka. Jej wywiady z celebrytami publikowane były w magazynie Hello. Gabriella Windsor obecnie jest dyrektorem w firmie Branding Latin America.

4/4
Lady Gabriella Windsor
Copyright @Rex Features/East News
4/4

Gabriella ma starszego brata lorda Fredericka Windsora. Jest 50. w kolejce do brytyjskiego tronu.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.