KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate zaliczyła koszmarną wpadkę na własnym ślubie!

Swoim zachowaniem obraziła królową Elżbietę II?

Konrad Szczęsny 1 grudnia 2018 15:14

To był dla niej wyjątkowy dzień, jednak nie ustrzegła się wówczas kłopotliwej wpadki! Księżna Kate powiedziała sakramentalne „tak” księciu Williamowi 29 kwietnia 2011 roku w Opactwie Westminsterskim. Wydarzenie śledziły dwa miliardy ludzi na całym świecie, nic dziwnego, że wydarzeniu towarzyszyły ogromne nerwy. Niestety, wpłynęły one niekorzystnie na przebieg uroczystości, przez co ulubienica Brytyjczyków zaliczyła koszmarną wpadkę!

Ślub księżnej Kate i księcia Williama

Związek Kate i Williama od początku wywoływał duże emocje, głównie dlatego, że wybranka następcy tronu nie mogła pochwalić się arystokratycznym rodowodem. To podobno było nie w smak królowej Elżbiecie II, dlatego też – jak głosi plotka – wnuk poinformował ją o swoich zaręczynach zaledwie kilka chwil przed tym, jak wiadomość została przekazana opinii publicznej.

Jak pokazał czas, związek ten okazał się niezwykle istotny dla brytyjskiej monarchii. Księżną Kate okrzyknięto ikoną stylu i zaczęto porównywać do Diany. 

Wpadka na ślubie Kate i Williama

Jednak i jej zdarzały się wpadki. Ta największa, jak twierdzi specjalista od protokołu królewskiego William Henson w najnowszym dokumencie Netflixa, miała miejsce w trakcie jej ślubu!

Zasady etykiety jasno określają, jak ma przebiegać uroczystość tej rangi. Precyzują również, w jakiej kolejność do kościoła mają wchodzić goście. Ostatnia ma być rzecz jasna panna młoda, jednak tuż przed nią do miejsca zaślubin wchodzi królowa wraz z małżonkiem. Tak też stało się na ślubie Kate i Williama, jednak to, co wydarzyło się później, przykuło uwagę obserwatorów brytyjskiej monarchii!

Dlaczego?

Odpowiedź pod kolejnym zdjęciem w galerii  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.