KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kolejny ślub w rodzinie królewskiej! Sakramentalne „tak” powiedziała Lady Gabriella Windsor

Wśród gości znalazła się sama królowa Elżbieta II!

Weronika Kostyra 18 maja 2019 17:42

Dzisiaj w kaplicy świętego Jerzego na zamku Windsor Lady Gabriella Windsor i Thomas Kingston powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Przyjęcie weselne pary odbędzie się we Frogmore Cottage, czyli tam majątku księcia Harry’ego i księżnej Meghan. W ceremonii ślubnej wzięła udział sama królowa Elżbieta II.

Ślub Lady Gabriella Windsor

Na uroczystości nie zabrakło pozostałych członków rodziny królewskiej. Poza królową pojawili się na niej książę Filip, księżniczka Anna, książę Edward i książę Harry, a także rodzina księżnej Kate – Pippa Middleton z mężem, jej brat James, a także matka, Carole Middleton. Wśród gości znalazła się też Sarah Ferguson.

Lady Gabriella Windsor ma 37 lat i jest dziennikarką. Jej wywiady z celebrytami publikowane były w magazynie Hello. Gabriella Windsor obecnie jest dyrektorem w firmie Branding Latin America. Jej ojciec, Michael z Kentu, jest wnukiem króla Jerzego V oraz bratem stryjecznym królowej Elżbiety II. Gabriella ma starszego brata lorda Fredericka Windsora. Jest pięćdziesiąta w kolejce do brytyjskiego tronu.

Wybranek Gabrielli Windsor, Thomas Kingston pracuje na rynku inwestycyjnym jest dyrektorem firmy Devonport Capital. Para stroni od mediów, ale pojawili się wśród gości na ślubie Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa. Warto zaznaczyć, że Pippa kiedyś spotykała się z Thomasem Kingstonem.

Para stroni od życia w świetle reflektorów, dlatego uroczystość ślubna ma charakter prywatny. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia z uroczystości! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.