Brytyjska rodzina królewska, księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Szykuje się kolejny ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Kto tym razem?

Księżniczka ogłosiła właśnie zaręczyny

Gabriela Czernecka 19 września 2018 17:27
Brytyjska rodzina królewska, księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News

Kolejny ślub w brytyjskiej rodziny królewskiej już wiosną 2019 roku! Pałac Buckingham ogłosił właśnie, że Lady Gabriella Windsor zaręczyła się. Na oficjalnych kontach rodziny królewskiej w social mediach pojawiło się właśnie specjalne oświadczenie, które napisali rodzice arystokratki. Wygląda na to, że rok 2019 dla brytyjskiej rodziny królewskiej zapowiada się naprawdę nieźle! Poznajcie szczegóły ślubu Gabrielli Windsor!

Ślub w rodzinie królewskiej: Gabriella Windsor i Thomas Kingston

Choć dla wielu emocje związane ze ślubem księcia Harry'ego i księżnej Meghan jeszcze nie opadły, rodzina królewska powoli szykuje się do kolejnego ślubu. 12 października 2018 roku na ślubnym kobiercu stanie wnuczka królowej Elżbiety II, księżniczka Eugenia. Nazywana kiedyś najbrzydszą księżniczką na świecie córka księcia Andrzeja i księżnej Sarah weźmie ślub z Jackiem Brooksbankiem, menadżerem klubu nocnego w Londynie i organizatorem imprez. 

Do mediów dociera coraz więcej szczegółów ślubu Eugenii, a tymczasem wszystko wskazuje na to, że w rodzinie królewskiej szykuje się kolejny ślub. Gabriella Windsor właśnie się zaręczyła! „Książę i księżniczka Kentu są niesamowicie szczęśliwi, mogąc ogłosić zaręczyny swojej córki lady Gabrielli Windsor z Thomasem Kingstonem. Do zaręczyn doszło w sierpniu; pan Kingston oświadczył się na wyspie Sark”, czytamy oświadczenie w social mediach brytyjskiej royal family. Wesele młodej pary odbędzie się wiosną 2019 roku.

Gabriella Windsor - kim jest arystokratka, która właśnie się zaręczyła?

Właśnie ogłosiła swoje zaręczyny. Kim jest Gabriella Windsor? Arystokratka ma 37 lat, a na koncie pracę jako dziennikarka. Jej wywiady z celebrytami publikowane były w magazynie Hello. Gabriella Windsor obecnie jest dyrektorem w firmie Branding Latin America. Jej ociec, Michael z Kentu, jest wnukiem króla Jerzego V oraz bratem stryjecznym królowej Elżbiety II. Gabriella ma starszego brata lorda Fredericka Windsora. Jest 50. w kolejce do brytyjskiego tronu.

Narzeczony Gabrielli pracuje na rynku inwestycyjnym jest dyrektorem firmy Devonport Capital. Para stroni od życia w świetle reflektorów, ale pojawili się wśród gości na ślubie Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa.  Niedawno o Gabrielli Windsor zrobiło się z kolei głośno za sprawą jej byłego chłopaka, który postanowił wyjawić tajemnice rodziny królewskiej

Choć ona stara się unikać mediów, jej rodzina i najbliżsi z pewnością jej tego nie ułatwiają. To właśnie matka Gabrielli Windsor, księżna Michael z Kentu dobrała do swojej stylizacji z okazji jednego ze świątecznych lunchów, wyprawionego przez angielską monarchinię, broszkę przedstawiającą popiersie czarnoskórego mężczyzny w turbanie. Biżuteria była rasistowskim przytykiem skierowanym w stronę Meghan Markle, na szczęście księżna szybko za nią przeprosiła. 

Wielu twierdzi, że  ślub Gabrielli Windsor nie obędzie się bez skandalu. Czy mają rację? Tego dowiemy się już za rok!  

Lady Gabriella Windsor
Fot. Stephen Lock / i-Images

Lady Gabriella Windsor
Fot. Can Nguyen/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.