Tak wyglądał bajkowy ślub księżniczki!

Gabriela Czernecka 29 września 2021 16:10

Księżniczka Marie-Astrid już po ślubie. 25 września księżniczka z rodu Lichtenstein poślubiła Ralpha Wothingtona. Para powiedziała sobie tak w Katedrze Santa Maria Assunta w Toskanii. Kaplicę ozdobiono bukietami białych kwiatów, a para młoda robiła spektakularne wrażenie. Internauci dopatrzyli się jednak drobnej wpadki ze strony pana młodego. Poznajcie szczegóły.

Ślub księżniczki Marie-Astrid. Wpadka pana młodego

Księżniczka Marie-Astrid i Ralph Wothington wzięli ślub 25 września 2021 roku. Księżniczka  Lichtensteinu wyglądała zjawiskowo - prosta sukienka w kolorze perłowym została ozdobiona drobnym haftem. Dodatkowym atutem kreacji był kilkumetrowy tren, długi welon oraz tiara Kinsky Honeysuckle. Pan młody zaprezentował się zaś w białej koszuli, garniturowych spodniach w jasne prążki, zielonym krawacie oraz perłowej kamizelce i przedłużanej marynarce.  

Zobacz: Bajkowy ślub księżniczki Marii Anunciaty z Liechtensteinu. Jej suknia ślubna wpisuje się w najnowsze trendy

Aleksandra Pakuła, założycielka Instytutu Etykiety, zwróciła uwagę na buty pana młodego. Na zbliżeniu dało się dostrzec, że buty Ralpha Wothingtona były mocno zużyte, a wręcz… brudne:  „Jak można iść do ślubu w tak zniszczonych i brudnych butach? Skupiłam się na brudzie i dopiero sobie uświadomiłam, że pan młody ma mokasyny, nie eskarpiny. Jeszcze gorzej” , napisała na swoim Instagramie. 

Internauci zwrócili również uwagę, że nie tylko pan młody miał nieodpowiednie buty, na dodatek niewypolerowane, ale również jego spodnie były nieco za długie. Zobaczcie zdjęcia z uroczystości! Jak te elementy garderoby mogły umknąć uwadze rodziny królewskiej?  

1/4
księżniczka Marie-Astrid, Ralph Worthington
Copyright @Frank Rollitz/Schneider-P/SIPA/SIPA/East News
1/4

Księżniczka Marie-Astrid z Liechtensteinu w miniony weekend poślubiła swojego ukochanego Ralpha Worthingtona.

2/4
księżniczka Marie-Astrid, Ralph Worthington
Copyright @Frank Rollitz/Schneider-P/SIPA/SIPA/East News
2/4

Ceremonia odbyła się poza granicami księstwa. Ślub księżniczki Marie-Astrid miał miejsce we włoskiej miejscowości Orbetello w Toskani.

3/4
księżniczka Marie-Astrid, Ralph Worthington
Copyright @Frank Rollitz/Schneider-P/SIPA/SIPA/East News
3/4

Panna młoda wyglądała zjawiskowo, ale uwagę przykuły także nieodpowiednie i mocno zniszczone buty pana młodego.

4/4
księżniczka Marie-Astrid, Ralph Worthington
Copyright @Frank Rollitz/Schneider-P/SIPA/SIPA/East News
4/4

Buty pana młodego nie dość, że były nieodpowiednie do okazji, to jeszcze ich wygląd pozostawiał wiele do życzenia... Zwróciliście na to uwagę? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?