Tak wyglądał bajkowy ślub księżniczki!

Gabriela Czernecka 29 września 2021 16:10

Księżniczka Marie-Astrid już po ślubie. 25 września księżniczka z rodu Lichtenstein poślubiła Ralpha Wothingtona. Para powiedziała sobie tak w Katedrze Santa Maria Assunta w Toskanii. Kaplicę ozdobiono bukietami białych kwiatów, a para młoda robiła spektakularne wrażenie. Internauci dopatrzyli się jednak drobnej wpadki ze strony pana młodego. Poznajcie szczegóły.

Ślub księżniczki Marie-Astrid. Wpadka pana młodego

Księżniczka Marie-Astrid i Ralph Wothington wzięli ślub 25 września 2021 roku. Księżniczka  Lichtensteinu wyglądała zjawiskowo - prosta sukienka w kolorze perłowym została ozdobiona drobnym haftem. Dodatkowym atutem kreacji był kilkumetrowy tren, długi welon oraz tiara Kinsky Honeysuckle. Pan młody zaprezentował się zaś w białej koszuli, garniturowych spodniach w jasne prążki, zielonym krawacie oraz perłowej kamizelce i przedłużanej marynarce.  

Zobacz: Bajkowy ślub księżniczki Marii Anunciaty z Liechtensteinu. Jej suknia ślubna wpisuje się w najnowsze trendy

Aleksandra Pakuła, założycielka Instytutu Etykiety, zwróciła uwagę na buty pana młodego. Na zbliżeniu dało się dostrzec, że buty Ralpha Wothingtona były mocno zużyte, a wręcz… brudne:  „Jak można iść do ślubu w tak zniszczonych i brudnych butach? Skupiłam się na brudzie i dopiero sobie uświadomiłam, że pan młody ma mokasyny, nie eskarpiny. Jeszcze gorzej” , napisała na swoim Instagramie. 

Internauci zwrócili również uwagę, że nie tylko pan młody miał nieodpowiednie buty, na dodatek niewypolerowane, ale również jego spodnie były nieco za długie. Zobaczcie zdjęcia z uroczystości! Jak te elementy garderoby mogły umknąć uwadze rodziny królewskiej?  

1/4
księżniczka Marie-Astrid, Ralph Worthington
Copyright @Frank Rollitz/Schneider-P/SIPA/SIPA/East News
1/4

Księżniczka Marie-Astrid z Liechtensteinu w miniony weekend poślubiła swojego ukochanego Ralpha Worthingtona.

2/4
księżniczka Marie-Astrid, Ralph Worthington
Copyright @Frank Rollitz/Schneider-P/SIPA/SIPA/East News
2/4

Ceremonia odbyła się poza granicami księstwa. Ślub księżniczki Marie-Astrid miał miejsce we włoskiej miejscowości Orbetello w Toskani.

3/4
księżniczka Marie-Astrid, Ralph Worthington
Copyright @Frank Rollitz/Schneider-P/SIPA/SIPA/East News
3/4

Panna młoda wyglądała zjawiskowo, ale uwagę przykuły także nieodpowiednie i mocno zniszczone buty pana młodego.

4/4
księżniczka Marie-Astrid, Ralph Worthington
Copyright @Frank Rollitz/Schneider-P/SIPA/SIPA/East News
4/4

Buty pana młodego nie dość, że były nieodpowiednie do okazji, to jeszcze ich wygląd pozostawiał wiele do życzenia... Zwróciliście na to uwagę? 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.