Panna młoda postawiła na naturalność i...szeroki uśmiech! 

Gabriela Czernecka 6 września 2021 12:39

Księżniczka Maria Anunciata z Lichtensteinu wzięła ślub! To druga ceremonia zaślubin księżniczki, która przez pandemię zdecydowała się wziąć ślub cywilny w czerwcu. Teraz przyszła pora na huczną i zdecydowanie bardziej wystawną uroczystość. Jak wyglądała księżniczka i kto pojawił się na ceremonii? Poznajcie szczegóły! 

Ślub księżniczki Marii Anunciaty 

Księżniczka Maria Anunciata z Lichtensteinu wzięła ślub cywilny w czerwcu. Ceremonia przez pandemię koronawirusa była skromna i odbyła się we Włoszech. Teraz księżniczka zdecydowała się na huczną uroczystość w Wiedniu. Przypomnijmy, kim jest księżniczka Maria Anunciata. Jest córką księżnej Margharety z Luksemburga oraz księcia Nikolausa z Liechtensteinu. Ma dwójkę rodzeństwa: księżniczkę Marię Astrid oraz księcia Josefa Emmanuela. Księżniczka Maria Anunciata jest kuratorem sztuki. Od lat Wwpółpracuje z muzeami oraz paryskim wydawnictwem artystycznym Cahiers d’Art. Mimo swojego królewskiego pochodzenia, stara się rozwijać niezależnie od rodziny.

Zobacz: Bratanica księżnej Diany wzięła ślub. Zobacz zjawiskowąsuknię ślubną Lady Kitty Spencer!

Księżniczka Maria Anunciata i Emanuele Musini - ślub

A kim jest mąż księżniczki Marii? To 40-letni przedsiębiorca, Emanuele Musini. Jest współzałożycielem i prezesem Pilo Health. Para wzięła ślub kościelny w minioną sobotę. Uwagę przykuwała zjawiskowa suknia ślubna księżniczki. Gładki i elegancki materiał podkreślił jej figurę, a bufiaste rękawy i poszerzany dół dodały kreacji charakteru. Maria Anunciata zdecydowała się na minimalistyczne dodatki - haftowany welon, tiarę z klejnotami i kolczyki z pereł. Tego dnia z twarzy księżniczki nie schodził uśmiech, a naturalny makijaż tylko podkreślił jej urodę. 

Zobacz również: Najpopularniejsze suknie ślubne Te kreacje inspirują panny młode na całym świecie!

Para nie szczędziła reporterom uśmiechu i chętnie pozowała do zdjęć. Tego dnia towarzyszyli im najbliżsi oraz przedstawiciele innych rodzin królewskich, pojawili się m.in.: Christian von Habsburg i Marie-Astrid von Habsburg oraz Pierre Casiraghi i Beatrice Borromeo-Casiraghi. Panna młoda wieczorem przebrała się w inną, wieczorową kreację. Zobaczcie zdjęcia z uroczystości!  

1/6
Księżniczka Maria Anunciata ślub z Emanuelem Musinim
Copyright @People Picture / SplashNews.com/East News
1/6

Księżniczka Maria Anunciata z Lichtensteinu i Emaneule Musini wzięli ślub 4 września 2021 roku w Wiedniu.

2/6
Księżniczka Maria Anunciata ślub z Emanuelem Musinim
Copyright @People Picture / SplashNews.com/East News
2/6

Uwagę przykuwała zjawiskowa suknia ślubna księżniczki Marii. Gładki i elegancki materiał podkreślił figurę księżniczki, a bufiaste rękawy i ciężki dół dodały kreacji charakteru.

3/6
Księżniczka Maria Anunciata ślub z Emanuelem Musinim
Copyright @People Picture / SplashNews.com/East News
3/6

Para młoda chętnie rozdawała uśmiechy i pozowała do zdjęć.

4/6
Księżniczka Maria Anunciata ślub z Emanuelem Musinim: druga suknia ślubna
Copyright @People Picture / SplashNews.com/East News
4/6

Tak księżniczka Maria Anunciata i Emanuele Musini prezentowali się na weselnym przyjęciu.

5/6
Księżniczka Maria Anunciata ślub z Emanuelem Musinim: goście - Beatrice Borromeo, Pierre Casiraghi
Copyright @People Picture / SplashNews.com/East News
5/6

Tego dnia parze towarzyszyli najbliżsi oraz przedstawiciele innych rodzin królewskich, pojawili się m.in.:  Pierre Casiraghi i Beatrice Borromeo-Casiraghi.

6/6
Księżniczka Maria Anunciata ślub z Emanuelem Musinim: goście
Copyright @People Picture / SplashNews.com/East News
6/6

Na ślubie księżniczki Marii pojawili się także Christian von Habsburg i Marie-Astrid von Habsburg.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.