Panna młoda postawiła na naturalność i...szeroki uśmiech! 

Gabriela Czernecka 6 września 2021 12:39

Księżniczka Maria Anunciata z Lichtensteinu wzięła ślub! To druga ceremonia zaślubin księżniczki, która przez pandemię zdecydowała się wziąć ślub cywilny w czerwcu. Teraz przyszła pora na huczną i zdecydowanie bardziej wystawną uroczystość. Jak wyglądała księżniczka i kto pojawił się na ceremonii? Poznajcie szczegóły! 

Ślub księżniczki Marii Anunciaty 

Księżniczka Maria Anunciata z Lichtensteinu wzięła ślub cywilny w czerwcu. Ceremonia przez pandemię koronawirusa była skromna i odbyła się we Włoszech. Teraz księżniczka zdecydowała się na huczną uroczystość w Wiedniu. Przypomnijmy, kim jest księżniczka Maria Anunciata. Jest córką księżnej Margharety z Luksemburga oraz księcia Nikolausa z Liechtensteinu. Ma dwójkę rodzeństwa: księżniczkę Marię Astrid oraz księcia Josefa Emmanuela. Księżniczka Maria Anunciata jest kuratorem sztuki. Od lat Wwpółpracuje z muzeami oraz paryskim wydawnictwem artystycznym Cahiers d’Art. Mimo swojego królewskiego pochodzenia, stara się rozwijać niezależnie od rodziny.

Zobacz: Bratanica księżnej Diany wzięła ślub. Zobacz zjawiskowąsuknię ślubną Lady Kitty Spencer!

Księżniczka Maria Anunciata i Emanuele Musini - ślub

A kim jest mąż księżniczki Marii? To 40-letni przedsiębiorca, Emanuele Musini. Jest współzałożycielem i prezesem Pilo Health. Para wzięła ślub kościelny w minioną sobotę. Uwagę przykuwała zjawiskowa suknia ślubna księżniczki. Gładki i elegancki materiał podkreślił jej figurę, a bufiaste rękawy i poszerzany dół dodały kreacji charakteru. Maria Anunciata zdecydowała się na minimalistyczne dodatki - haftowany welon, tiarę z klejnotami i kolczyki z pereł. Tego dnia z twarzy księżniczki nie schodził uśmiech, a naturalny makijaż tylko podkreślił jej urodę. 

Zobacz również: Najpopularniejsze suknie ślubne Te kreacje inspirują panny młode na całym świecie!

Para nie szczędziła reporterom uśmiechu i chętnie pozowała do zdjęć. Tego dnia towarzyszyli im najbliżsi oraz przedstawiciele innych rodzin królewskich, pojawili się m.in.: Christian von Habsburg i Marie-Astrid von Habsburg oraz Pierre Casiraghi i Beatrice Borromeo-Casiraghi. Panna młoda wieczorem przebrała się w inną, wieczorową kreację. Zobaczcie zdjęcia z uroczystości!  

1/6
Księżniczka Maria Anunciata ślub z Emanuelem Musinim
Copyright @People Picture / SplashNews.com/East News
1/6

Księżniczka Maria Anunciata z Lichtensteinu i Emaneule Musini wzięli ślub 4 września 2021 roku w Wiedniu.

2/6
Księżniczka Maria Anunciata ślub z Emanuelem Musinim
Copyright @People Picture / SplashNews.com/East News
2/6

Uwagę przykuwała zjawiskowa suknia ślubna księżniczki Marii. Gładki i elegancki materiał podkreślił figurę księżniczki, a bufiaste rękawy i ciężki dół dodały kreacji charakteru.

3/6
Księżniczka Maria Anunciata ślub z Emanuelem Musinim
Copyright @People Picture / SplashNews.com/East News
3/6

Para młoda chętnie rozdawała uśmiechy i pozowała do zdjęć.

4/6
Księżniczka Maria Anunciata ślub z Emanuelem Musinim: druga suknia ślubna
Copyright @People Picture / SplashNews.com/East News
4/6

Tak księżniczka Maria Anunciata i Emanuele Musini prezentowali się na weselnym przyjęciu.

5/6
Księżniczka Maria Anunciata ślub z Emanuelem Musinim: goście - Beatrice Borromeo, Pierre Casiraghi
Copyright @People Picture / SplashNews.com/East News
5/6

Tego dnia parze towarzyszyli najbliżsi oraz przedstawiciele innych rodzin królewskich, pojawili się m.in.:  Pierre Casiraghi i Beatrice Borromeo-Casiraghi.

6/6
Księżniczka Maria Anunciata ślub z Emanuelem Musinim: goście
Copyright @People Picture / SplashNews.com/East News
6/6

Na ślubie księżniczki Marii pojawili się także Christian von Habsburg i Marie-Astrid von Habsburg.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.