Żona Pierre'a Casiraghi okrzyknięta ikoną stylu!

Gabriela Czernecka 4 listopada 2021 14:45

Czyżby era „efektu Kate” już minęła? Dotychczas to brytyjską księżną Cambridge nazywano niekwestionowaną ikoną stylu, pisząc nawet, że jest najbardziej stylową członkinią rodziny królewskiej w Europie. Wszystko wskazuje na to, że jej miejsce zajęła reprezentantka monakijskiej rodziny królewskiej. Magazyn Tatler ogłosił właśnie listę najbardziej stylowych „księżniczek” w Europie. Pierwsze miejsce przyznano żonie Pierre’a Casiraghi. Kim jest Beatrice Borromeo i czy rzeczywiście zasłużyła na ten tytuł? 

Beatrice Borromeo - kim jest żona Pierre’a Casiraghi?

Dotychczas do najbardziej stylowych księżnych, księżniczek czy królowych w Europie zaliczano brytyjskie księżne Kate czy Meghan, hiszpańską królową Letycję czy holenderską królową Maximę. Tym razem pierwsze miejsce w rankingu magazynu Tatler zajęła Beatrice Borromeo. Ma 36 lat i jest córką włoskiego arystokraty Carla Ferdinando. Miała zaledwie piętnaście lat, gdy zaczęła karierę w modelingu. Dwa lata później pozowała z siostrą dla włoskiego Vogue’a. Pracowała dla takich marek jak Chanel, Valentino czy Trussardi. Była też twarzą domu mody Blumarine. 

Kim jest Beatrice Borromeo?

Przez jakiś czas związana była z o wiele starszym od siebie  modelem, Tomassem Buttim. Relacja z nim była na tyle poważna, ale i skomplikowana, że Beatrice wyprowadziła się z domu i przez półtora roku nie rozmawiała z matką. To on namówił ją jednak, by zaczęła studia prawnicze. Na uczelni poznała Pierre’a Casiraghiego. Jest synem księżnej Hanoweru, Karoliny i wnukiem księcia Rainiera III. Para zaczęła się spotykać w 2008 roku

Mniej więcej w tym samym czasie Beatrice spróbowała swoich sił w świecie telewizji. Pracowała dla włoskiej telewizji RAI, później dla rzymskiej gazety, zrobiła także kurs z dziennikarstwa. Pracowała jako dziennikarka polityczna, tworzyła filmy dokumentalne.

W 2014 roku Pierre Casiraghi i Beatrice Borromeo ogłsoili zaręczyny. Para stanęła na ślubnym kobiercu 25 lipca 2015 roku. W organizacji wesela (był nim obiad w ogrodach Pałacu Książęcego w Monako) zorganizował książę Albert. Media na całym świecie komentowały cztery zjawiskowe suknie, które Beatrice miała na sobie. Dwie z nich (miała je podczas ceremonii cywilnej) były dziełem domu mody Valentino, a pozostałe dwie - Armaniego. 

Stylizacje Beatrice Borromeo Casiraghi

Już wtedy dało się zauważyć, że Beatrice ma ogromne wyczucie stylu. Szybko stała się gościem na oficjalnych wystąpieniach monakijskiej rodziny królewskiej, sama jednak oficjalnie jest jej członkinią. Pojawia się na europejskich tygodniach mody czy ceremoniach wręczenia nagród filmowych. Zawsze wygląda niezwykle stylowo i elegancko. 

Zobacz: Smutne losy Charlene z Monako. Jakie tajemnice skrywa przed całym światem?

W 2017 roku Beatrice Borromeo została mamą po raz pierwszy. Na świat przyszedł chłopiec, Stefan Herkules, który zajął dziewiąte miejsce w kolejce linii sukcesji. W 2018 roku na świat przyszedł drugi syn Beatrice i Pierre’a, Franciszek, który zajął dziesiąte miejsce w linii sukcesji monakijskiego tronu. 

Styl Beatrice Borromeo

„Gdziekolwiek się pojawia - czy na czerwonym dywanie, oficjalnym królewskim przyjęciu czy na jachcie - zachwyca elegancją. Razem ze szwagierką Charlotte Casiraghi stanowią idealnę parę wspólniczek w zbrodni. Mają styl, który wzbudza zachwyt, i to nie tylko u znawców mody”, czytamy na stronie magazynu Tatler. 

Zobacz:  Czy Charlotte Casiraghi ma szansę zostać ikoną stylu?

Styl Beatrice Borromeo docenił niedawno sam dom mody Dior, który w marcu tego roku uczynił ją ambasadorką marki. Czy faktycznie żona Pierre'a Casiraghi, która nawet nie jest oficjalną członkinią monakijskiej rodziny królewskiej, zasłużyła na tytuł ikony stylu? Zobaczcie jej stylizacje i oceńcie sami!  

1/6
Beatrice Borromeo Casiraghi suknia
Copyright @ Arnold Jerocki/Getty Images
1/6

Beatrice Borromeo Casiraghi wraz z mężem Pierre'm Casiraghi

2/6
Beatrice Borromeo Casiraghi sukienka
Copyright @Alessandra Benedetti - Corbis/Corbis via Getty Images
2/6

Beatrice Borromeo Casiraghi i Pierre Casiraghi są małżeństwem od 2015 roku.

3/6
Beatrice Borromeo Casiraghi dzieci
Copyright @SC Pool - Corbis/Corbis via Getty Images
3/6

Para wspólnie wychowuje dwóch synów - czteroletniego Stefana i trzyletniego Franciszka.

4/6
Beatrice Borromeo Casiraghi modelka
Copyright @Toni Anne Barson/WireImage
4/6

Beatrice Borromeo Casiraghi w wieku piętnastu lat zaczęła karierę w modelingu. 

5/6
Beatrice Borromeo Casiraghi
Copyright @Arnold Jerocki/Getty Images
5/6

Stylizacje Beatrice Borromeo Casiraghi zawsze odbijają się szerokim echem w mediach. 

6/6
Beatrice Borromeo Casiraghi mąż
Copyright @NIVIERE/VILLARD/SIPA/EAST NEWS
6/6

Zasłużyła na miano ikony stylu?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.