Krolowa Letizia konkurencja modowa dla Kate Middleton?
Fot. Instagram
O tym się mówi

Królowa Letizia staje się nową ikoną światowej mody! Kate Middleton ma poważną konkurencję!

Jej stylizacje są kwintesencją stylu i kobiecego piękna!

Aleksandra Frankowska 15 lipca 2020 13:30
Krolowa Letizia konkurencja modowa dla Kate Middleton?
Fot. Instagram

Chociaż od lat prym w światowych rankingach ikony stylu wiedzie Kate Middleton, zdaniem coraz większej ilości obserwatorów, zaczyna dorównywać jej hiszpańska Królowa Letizia. Media na całym świecie rozpisują się o konkurencji, jaką żona Filipa VI stanowi dla małżonki księcia Williama. Czy to możliwe, że odbierze jej tytuł najlepiej ubranej członkini rodziny królewskiej?

Czy Królowa Letizia konkuruje z Kate Middleton?

Żona Króla Hiszpanii jest niezwykle piękną kobietą z dość burzliwą przeszłością. Zanim jednak związała się z władcą największego kraju Półwyspu Iberyjskiego, była żoną dużo starszego nauczyciela literatury. Para miała za sobą jedynie ślub cywilny, co umożliwiło jej później bezproblemowe zawarcie związku małżeńskiego z Filipem. Dziś jest ulubienicą swoich poddanych, a w ojczyźnie uważa się ją za prawdziwą ikonę stylu, klasy i elegancji.

Królowa Letiza i Księżna Kate – podobieństwo kobiet nie jest przypadkowe?

Zarówno Królowa Letizia, jak i Księżna Kate to uosobienia szyku i klasy. Każda z nich do perfekcji opanowała zasady panujące na królewskim dworze, również te dotyczące dress code’u. Odkąd pełnią publiczne obowiązki, towarzysząc swoim mężom w różnych uroczystościach i oficjalnych spotkaniach, nigdy nie zaliczyły modowego faux-pas.

Internauci zwracają uwagę na wyjątkowe podobieństwo obu kobiet – lśniące, charakterystyczne brązowe włosy, przykuwające uwagę promienne uśmiechy i zgrabne, filigranowe sylwetki. Każda z nich z niezwykłym gustem dobiera swoje stylizacje niezależnie od charakteru wydarzenia, w którym biorą udział. Doskonale wyglądają zarówno w wytwornych, wieczorowych sukniach, jak i sportowym looku. Czy w ich przypadku można mówić o konkurencji? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Queen Letizia of Spain 🇪🇸 (@queenletizia)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.