Krolowa Letizia konkurencja modowa dla Kate Middleton?
Fot. Instagram
O tym się mówi

Królowa Letizia staje się nową ikoną światowej mody! Księżna Kate ma poważną konkurencję!

Jej stylizacje są kwintesencją stylu i kobiecego piękna!

Aleksandra Frankowska 26 sierpnia 2021 18:14
Krolowa Letizia konkurencja modowa dla Kate Middleton?
Fot. Instagram

Chociaż od lat prym w światowych rankingach ikony stylu wiedzie księżna Kate, zdaniem coraz większej ilości obserwatorów, zaczyna dorównywać jej hiszpańska Królowa Letizia. Media na całym świecie rozpisują się o konkurencji, jaką żona Filipa VI stanowi dla małżonki księcia Williama. Czy to możliwe, że odbierze jej tytuł najlepiej ubranej członkini rodziny królewskiej?

Czy Królowa Letizia konkuruje z księżną Kate?

Żona Króla Hiszpanii jest niezwykle piękną kobietą z dość burzliwą przeszłością. Zanim jednak związała się z władcą największego kraju Półwyspu Iberyjskiego, była żoną dużo starszego nauczyciela literatury. Para miała za sobą jedynie ślub cywilny, co umożliwiło jej później bezproblemowe zawarcie związku małżeńskiego z Filipem. Dziś jest ulubienicą swoich poddanych, a w ojczyźnie uważa się ją za prawdziwą ikonę stylu, klasy i elegancji.

Zobacz: Królowa Letizia zachwyciła wyglądem podczas wizyty na Kanarach!

Królowa Letiza i Księżna Kate – podobieństwo kobiet nie jest przypadkowe?

Zarówno Królowa Letizia, jak i Księżna Kate to uosobienia szyku i klasy. Każda z nich do perfekcji opanowała zasady panujące na królewskim dworze, również te dotyczące dress code’u. Odkąd pełnią publiczne obowiązki, towarzysząc swoim mężom w różnych uroczystościach i oficjalnych spotkaniach, nigdy nie zaliczyły modowego faux-pas.

Internauci zwracają uwagę na wyjątkowe podobieństwo obu kobiet – lśniące, charakterystyczne brązowe włosy, przykuwające uwagę promienne uśmiechy i zgrabne, filigranowe sylwetki. Każda z nich z niezwykłym gustem dobiera swoje stylizacje niezależnie od charakteru wydarzenia, w którym biorą udział. Doskonale wyglądają zarówno w wytwornych, wieczorowych sukniach, jak i sportowym looku. Czy w ich przypadku można mówić o konkurencji? Zobaczcie stylizacje królowej Letycji!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Queen Letizia of Spain 🇪🇸 (@queenletizia)

Królowa Letizia i księżna Kate styl
Fot. Paolo Blocco/WireImage, Joe Giddens - WPA Pool/Getty Images)

Królowa Letizia i księżna Kate styl
Fot. Pool/Getty Images; Max Mumby/Indigo/Getty Images,
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…