Królowa Hiszpanii, królowa Letizia, królowa Letycja
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kiedyś najpiękniejsza członkini rodziny królewskiej. Jak dziś wygląda hiszpańska królowa Letycja?

Co dzieje się z twarzą królowej Hiszpanii?

Gabriela Czernecka 19 września 2020 15:46
Królowa Hiszpanii, królowa Letizia, królowa Letycja
Fot. Getty Images

Mówiono, że jest najpiękniejszą członkinią rodziny królewskiej. Dziś kompletnie nie przypomina siebie sprzed lat. Naciągnięta skóra twarzy, zmienione rysy twarzy, wymuszony uśmiech. Co się dzieje z królową Letycją? 

Twarz hiszpańskiej królowej Letycji 

Żona króla Filipa VI od lat wzbudza niemałe zainteresowanie. Hiszpańska monarchini szybko zyskała tytuł wyroczni mody. Zawsze zaskakuje swoimi stylizacjami, które zachwycają elegancją i prostotą. Choć słynie z zamiłowania do kreacji od Hugo Bossa i  Felipe Varela, to chętnie sięga też po ubrania z sieciówek, takich jak Zara. Jej upodobanie mody, ale i perfekcyjny wizerunek mają jednak swoje wady, bowiem niektóre źródła podają, że królowa ma słabość do... medycyny estetycznej. 

Tak wyglądała w 2003 roku, będąc jeszcze dziennikarką. 

Hiszpańska królowa Letycja 2003 rok
Fot. Getty Images

Faktycznie patrząc na powyższe zdjęcie nie da się nie zauważyć, że w ciągu ostatnich dwudziestu lat przeszła spektakularną metamorfozę. Pierwsze zmiany w twarzy królowej Letycji internauci dostrzegli już w 2008 roku. Szybko pojawiły się komentarze, że księżna chciała poprawić swój wygląd, by jeszcze bardziej przypodobać się ludowi. W końcu pałac wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Ujawniono, że królowa dokonała korekty nosa, ale nie ze względów estetycznych tylko zdrowotnych. Chodziło o komfort oddychania, ponieważ codzienne życie utrudniała jej krzywa przegroda nosowa.

Hiszpańska królowa Letycja 2011 rok
Fot. Getty Images
 

Teraz widać jednak, że była to tylko zapowiedź zmian, jakie niebawem mogli dostrzec u swojej monarchini Hiszpanie. Podobno ciągłe bycie na świeczniku sprawiło, że za wszelką cenę królowa dba o najmniejszy szczegół swojego wyglądu. W przeciągu dwudziestu lat co jakiś czas zmieniała fryzury sprawdzając, jaka najbardziej jej pasuje. Podobnie było w kwestii stylizacji. Od kilku lat wierna była prostym ciemnym włosom, odnalazła także swój styl. Nie dało się jednak ukryć, że królowa Letycja co jakiś czas korzysta z innych zabiegów medycyny estetycznej. Tak wyglądała w 2012 roku.

Hiszpańska królowa Letycja 2012 rok
Fot. Getty Images

Co poprawiała w swojej urodzie królowa Letycja? Podobno zdecydowała się na botoks, wypełnienie policzków, drobne zmiany w kształcie twarzy szczególnie w okolicach podbródka. Dodatkowo niektóre media podają, że przed ślubem brytyjskiego księcia Williama z Kate Middleton przeszła zabieg mikroliftingu. Na zdjęciu poniżej królowa Letycja w 2016 roku.

Hiszpańska królowa Letycja 2016 rok
Fot. Getty Images

Internauci zwrócili także uwagę, że najprawdopodobniej zmieniła kształt ust, które teraz wydają się być pełniejsze. Pojawiły się głosy, że był moment, kiedy przypominała królową Jordanii, Ranię. Niestety ogromna presja, by zawsze wyglądała perfekcyjnie, a przy tym ciągła krytyka sprawiły, że zaczęła eksperymentować z wyglądem. Czy zadziałało to na jej korzyść? Zobaczcie sami. 

Królowa Letycja w 2017 roku

Hiszpańska królowa Letycja 2017 rok
Fot. Getty Images

Królowa Letycja w 2019 roku

Hiszpańska królowa Letycja 2019 rok
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.