królowa LEtizia
Fot. Chesnot/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Hiszpańska królowa Letizia w sukience teściowej sprzed 40 lat. Wygląda obłędnie! 

Oto nowa królowa recyklingu w świecie royalsów!

Gabriela Czernecka 9 września 2021 12:38
królowa LEtizia
Fot. Chesnot/Getty Images

To brytyjska księżna Kate zasłynęła z tego, że nie obawia się założyć tej samej kreacji po raz kolejny. Wielokrotnie widzieliśmy ją w identycznej sukience w odstępie kilku lat, co zawsze doceniane jest przez brytyjską prasę. Teraz na podobny ruch zdecydowała się hiszpańska królowa Letycja. Od lat uchodzi za ikonę stylu, zachwyca kreacjami i nie zalicza modowych wpadek. Właśnie pojawiła się w… sukience teściowej sprzed 40 lat! Czyżby świat royalsów zyskał właśnie nową królową recyklingu?

Hiszpańska królowa Letizia w sukience teściowej sprzed 40 lat

Hiszpańska królowa Letizia nie miała lekko. Początkowo nikt nie wierzył, że była dziennikarka i prezenterka telewizyjna sprawdzi się w roli królowej, a jednak! Letizia jest dziś ceniona nie tylko za umiejętność życia w zgodzie z protokołem czy wychowywanie dwóch pięknych córek - Eleonore i Sophii - ale także za ogromne wyczucie stylu.

Zobacz: Królowa Letizia staje się nową ikoną światowej mody! Księżna Kate ma poważną konkurencję!

W ciągu kilku lat pełnych metamorfoz i poszukiwań kreacji odpowiednich do jej sylwetki dziś Letizia doskonale wie, w czym wygląda najlepiej. Nie boi się sięgać po nowoczesne kroje - chętnie podkreśla swoją szczupłą sylwetkę czy piękne ramiona. Teraz zdecydowała się pójść o krok dalej w świecie mody i postawinła na recykling. 

Letizia królową recyklingu

Królowa Letizia zaprezentowała się właśnie w sukience w kwiaty, którą po raz pierwszy założyła ponad czterdzieści lat temu jej teściowa, królowa Sophia podczas podróży po Rzymie! Letizia wraz z mężem, królem Filipem VI gościli w pałacu królewskim w Madrycie prezydenta Chile, Sebastiana Pinerę. Na tę okazję królowa zdecydowała się założyć jasnoróżową sukienkę z krótkimi rękawami i plisowanym dołem.

królowa LEtizia sukienka
Fot. ANDRES BALLESTEROS/AFP/East News

Góra kreacji ozdobiona była kwiatami i oddzielona srebrnym paskiem, który podkreślił szczupłą talię monarchini. Okazuje się, że jest to suknia królowej Sophii, która miała tę kreację na sobie podczas wizyty w Rzymie w 1981 roku. Letizia delikatnie ją odświeżyła, ozdabiając kwiaty u góry sukienki kryształkami. Zobaczcie, jak prezentuje się królowa Letizia, a poniżej zdjęcie królowej Sophii. Czyżby świat royalsów zyskał nową królową recyklingu?  

królowa LEtizia sukienka w kwiaty
Fot. ANDRES BALLESTEROS/AFP/East News

Hiszpańska Królowa Sophia
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.