Księżniczka Eugenia zaręczona, zaręczyny w brytyjskiej rodzinie królewskiej
Fot. Instagram @royalfamily
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka już w piątek. Gdzie będzie można go zobaczyć?

Transmisja na żywo - gdzie oglądać i w której telewizji?

Gabriela Czernecka 9 października 2018 15:25
Księżniczka Eugenia zaręczona, zaręczyny w brytyjskiej rodzinie królewskiej
Fot. Instagram @royalfamily

Ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka już w piątek, 12 października 2018 roku. Transmisję na żywo ze ślubu księżniczki wbrew wcześniejszych pogłosek, będzie można zobaczyć w telewizji. Ale nie tylko. Ślub Eugenii będzie można również śledzić online, między innymi na viva.pl! Para powie sobie sakramentalne tak w kaplicy świętego Jerzego w Zamku Windsor. O której odbędzie się ślub księżniczki Eugenii i gdzie można będzie go zobaczyć? Poznajcie szczegóły! 

Gdzie transmisja ze ślubu księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka?

Już w najbliższy piątek będziemy świadkami kolejnego ważnego wydarzenia w royal family. O której  odbędzie się ślub księżniczki Eugenii? Uroczystość zacznie się o godzinie 11.00 brytyjskiego czasu, czyli o godzinie 12.00 polskiego.

Jeśli jesteś fanem rodziny królewskiej, dołącz do naszej grupy na Facebooku: link tutaj>>

Po ceremonii, która będzie miała miejsce w zamku Windsor, odbędzie się procesja powozem przez miasteczko, a następnie lunch organizowany przez samą królową. Kolejno książęca para uda się do Royal Lodge, rezydencji rodziny York (rodziny księżniczki Eugenii), gdzie będzie miało miejsce nocne przyjęcie.

Ślub księżniczki Eugenii: relacja na żywo

Wbrew wcześniejszych pogłoskom ślub księżniczki Eugenii będzie transmitowany w telewizji. Co prawda nie przez stację BBC, która odmówiła transmisji ze względu na szacowaną zbyt niską oglądalność, to  mimo to uroczystość będzie można śledzić w telewizji - ITV. Transmisja będzie odbywała się w godzinach 10.30-13.30 czasu polskiego, a sam ślub Eugenii rozpocznie się godzinie 12.00 polskiego czasu.

Trwa ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka. Dołączcie do naszej relacji na żywo! Link tutaj>>

Specjalnie dla Was, my również będziemy prowadzić relację na żywo ze ślubu księżniczki Eugenii. Bądźcie z nami tego dnia. Zaczynamy o 11.0!  

Fot. Getty Images

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.