Lista gości, suknia ślubna, finanse..

Gabriela Czernecka 5 października 2018 15:23

Ślub księżniczki Eugenii już za tydzień, czyli 12 października 2018 roku. Wnuczka królowej Elżbiety II stanie na ślubnym kobiercu wraz ze swym wieloletnim partnerem, Jackiem Brooksbankiem. Ślub pary już wzbudza zainteresowanie fanów rodziny królewskiej na całym świecie, bowiem co niektórzy twierdzą, że to wydarzenie będzie… wierną kopią ślubu Harry’ego i Meghan. Do mediów już podano listę gości, miejsce... wiadomo nawet, jak wyglądają zaproszenia! Poznajcie szczegóły ślubu księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka!

Wszystko, co musicie wiedzieć o ślubie księżniczki Eugenii: miejsce

To już trzecie w tym roku, tak ważne wydarzenie w brytyjskiej rodzinie królewskiej. 19 maja 2018 roku ślub wzięli książę Harry i księżna Meghan, a pod koniec września na ślubnym kobiercu stanęli lord Ivar Mountbatten ze swoim wieloletnim partnerem, Jamesem Coyle'em. Teraz pora na trzeci królewski ślub! Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank powiedzą sobie sakramentalne tak 12 października 2018 roku w kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Jeszcze nie wiadomo, o której dokładnie zacznie się ślub księżniczki Eugenii, tego dowiemy się już niebawem. Najprawdopodobniej ślub odbędzie się w godzinach 11.00 lub 12.00 czasu polskiego.

Podobnie jak było to w przypadku ślubu księcia Harry'ego, Eugenia wraz z mężem zaprezentuje się fanom rodziny królewskiej tuż po ceremonii. Para uda się na przejażdżkę karetą tą samą trasą, czyli powóz wraz z parą młodych będzie jechał przez: Castle Hill, wzdłuż High Street, Sheet Street, Kings Road, Albert Road i z powrotem przez Long Walk.

Ślub księżniczki Eugenii: zaproszenia

Eugenia i Jack zamieścili oświadczenie, w którym (podobnie jak Harry i Meghan) zaprosili na ślub członków organizacji charytatywnych i wszystkich tych, którzy chcą być z nimi w tym szczególnym dniu. Szczęśliwi posiadacze biletów na ślub Eugenii, a będzie ich aż 1200, będą mogli z bliska podziwiać m.in. jej suknię ślubną. „Jack i ja jesteśmy podekscytowani, że możemy zaprosić ludzi do obejrzenia naszego ślubu na terenie zamku Windsor”, mogliśmy przeczytać jakiś czas temu na Instagramie księżniczki. 

Ślub księżniczki Eugenii: goście

Przewiduje się, że wśród gości na ślubie księżniczki Eugenii pojawią się jej bliskie przyjaciółki: Cressida Bonas (była dziewczyna księcia Harry'ego), Holly Branson (córka brytyjskiego miliardera), Chelsy Davy (była dziewczyna księcia Harry'ego), oraz gwiazdy: Ellie Goulding (znana piosenkarka), Cara Delevingne (modelka), James Blunt z żoną (wokalista), Karlie Kloss (modelka). 

Prawdopodobnie pojawią się także Beckhamowie, Clooneyowie oraz Robbie Williams z żoną. Możliwe, że na ślubie pojawi się także Pippa Middleton (siostra księżnej Kate), ale jej obecność stoi pod znakiem zapytania, bowiem w podobnym czasie ma wyznaczony termin porodu.

Jeśli jesteś fanem rodziny królewskiej, dołącz do naszej grupy na Facebooku: link tutaj>>

Na tak ważnej uroczystości nie może zabraknąć także księcia Williama z żoną, księżną Kate oraz księcia Harry'ego z żoną księżną Meghan. Biorąc pod uwagę ilość byłych dziewczyn księcia Harry'ego, to nie będzie łatwe doświadczenie dla księżnej Sussex...

Ślub księżniczki Eugenii: druhna

Druhną na ślubie księżniczki Eugenii będzie jej starsza siostra, księżniczka Beatrice. Z pewnością pomaga siostrze w zorganizowaniu uroczystości i dopracowaniu wszystkich szczegółów. To jedna z niewielu potwierdzonych informacji dotyczących ślubu Eugenii. Informację potwierdziła sama księżniczka w wywiadzie dla brytyjskiego Vogue'a.

Ślub księżniczki Eugenii: druhenki i paziowie

Lista będzie znana bliżej uroczystości, ale postanowiliśmy sprawdzić, kto może zostać druhenką lub paziem na ślubie Eugenii. Oto nasze typy! 

Paziowie na ślubie księżniczki Eugenii:

  • książę George  - syn kuzyna księżniczki, księcia Williama i księżnej Kate
  • Louis de Givenchy - syn Zoe i Oliviera de Givenchy, bliskich przyjaciół Eugenii;
  • Artie Andrewews - syn Holly Branoson, przyjaciółki księżniczki Eugenii
  • James, wicehrabia Severn - syn księcia Edwarda i księżnej Sofii, hrabiny Wessex. Jest kuzynem księżniczki Eugenii, wnukiem królowej Elżbiety II
  • Albert, Leopold i Louis Windsorowie - synowie lorda Nicholasa Windsora, krewnego księżniczki Eugenii 

Druhenki na ślubie księżniczki Eugenii:

  • księżniczka Charlotte - córka księcia Williama i księżnej Kate
  • Maud Windsor - córka lorda Frederica Windsora, wnuczka księcia Kentu
  • Theodora Rose Williams - córka Robbiego Williamsa i Aydy Field
  • Ines de Givenchy - dwuletnia córka bankiera Oliviera de Givenchy i jego żony Zoe

O tym, które z powyższych dzieci pójdzie w ślubnym orszaku Eugenii dowiemy się już niebawem. 

Ślub księżniczki Eugenii: suknia ślubna 

Suknia ślubna księżniczki Eugenii, podobnie jak wszystkie suknie ślubne w royal family, do samego końca utrzymywana jest w tajemnicy. Jak będzie więc wyglądać i kto ją wykona? Jak na razie buckmacherzy typują, że suknię ślubną księżniczki Eugenii przygotuje marka Erdem. Padają także głosy, że mogą to być: Suzannah Crabb, Jenny Packham, duet Preen, Suzanne Neville oraz Temperley. Kto zaprojektuje suknię ślubną Eugenii? Mówi się, że mogą to być także domy mody Ralph & Russo lub dom mody Givenchy.  Najprawdopodobniej dowiemy się tego dopiero 12 października!

Ślub księżniczki Eugenii: relacja na żywo

Wbrew przewidywaniom wielu ślub księżniczki Eugenii będzie jednak transmitowany. Co prawda nie przez stację BBC, która odmówiła transmisji ze względu na szacowaną zbyt niską oglądalność, to uroczystość będzie można śledzić w telewizji ITV. Transmisja będzie odbywała się w godzinach 10.30-13.30 czasu polskiego.

Specjalnie dla Was, my również będziemy prowadzić relację na żywo ze ślubu księżniczki Eugenii. Bądźcie z nami tego dnia!  

1/5
Copyright @
1/5

Ślub księżniczki Eugenii już za tydzień, czyli 12 października 2018 roku. Wnuczka królowej Elżbiety II stanie na ślubnym kobiercu wraz ze swym wieloletnim partnerem, Jackiem Brooksbankiem.

2/5
księżniczka Eugenia
Copyright @East News
2/5

Eugenia i Jack zamieścili oświadczenie, w którym zaprosili na ślub członków organizacji charytatywnych i wszystkich tych, którzy chcą być z nimi w tym szczególnym dniu. Szczęśliwi posiadacze biletów na ślub Eugenii, a będzie ich aż 1200, będą mogli z bliska podziwiać m.in. jej suknię ślubną. 

3/5
księżniczka Eugenia
Copyright @East News
3/5

Na tak ważnej uroczystości nie może zabraknąć także księcia Williama z żoną, księżną Kate oraz księcia Harry'ego z żoną księżną Meghan. Biorąc pod uwagę ilość byłych dziewczyn księcia Harry'ego, to nie będzie łatwe doświadczenie dla księżnej Sussex...

4/5
Księżniczka Eugenia zaręczona, zaręczyny w brytyjskiej rodzinie królewskiej
Copyright @Instagram @royalfamily
4/5

Suknia ślubna księżniczki Eugenii, podobnie jak wszystkie suknie ślubne w royal family, do samego końca utrzymywana jest w tajemnicy.

5/5
Zaręczyny księżniczki Eugenii
Copyright @Instagram @royalfamily
5/5

Wbrew przewidywaniom wielu ślub księżniczki Eugenii będzie jednak transmitowany. Uroczystość będzie można śledzić w telewizji ITV. Transmisja będzie odbywała się w godzinach 10.30-13.30 czasu polskiego. My również będziemy prowadzić relację na żywo. Bądźcie z nami!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.