Mariah Carey pokazała się w bikini. Jak wygląda gwiazda
Fot. Getty images
O TYM SIĘ MÓWI

Dziewczyna chciała na urodziny tort z wizerunkiem Mariah Carey. Zamiast tego...

... otrzymała taki z wizerunkiem Marii Skłodowskiej-Curie

Konrad Szczęsny 18 czerwca 2019 17:15
Mariah Carey pokazała się w bikini. Jak wygląda gwiazda
Fot. Getty images

O tej sytuacji od kilku dni mówi cały świat. Pragnąca świętować swoje urodziny Siobhan, mieszkająca w Wielkiej Brytanii, poprosiła przyjaciół o tort z wizerunkiem ulubionej gwiazdy i idolki, Mariah Carey. Jakież było jej zdziwienie, gdy w dniu swojego święta zobaczyła na wypieku twarz... Marii Skłodowskiej-Curie!

Pomyłka na przyjęciu jubilatki w Wielkiej Brytanii. Dostała tort z Marią Curie. Chciała z Mariah Carey

Znajomi z pracy, którzy mieli spełnić urodzinowe życzenie Siobhan, najwidoczniej nie zrozumieli jej prośby. Dlatego też jubilatka była mocno zaskoczona, gdy na zamówionym przez nich torcie zobaczyła czarno-biały wizerunek wybitnej badaczki i dwukrotnej zdobywczyni Nagrody Nobla, otoczony muffinkami z różowymi ozdobami.

Zdjęcie wypieku zostało zamieszczone przez kuzynkę Siobhan na Twitterze z opisem całej sytuacji i do tej pory doczekało się ponad 200 000 polubień. Jest udostępniane i szeroko komentowane przez użytkowników na całym świecie!

Dotarło nawet do samej Mariah Carey, która stwierdził, że „to mogłaby być ona, gdyby nie zawaliła poprawki z matematyki”. Przy okazji złożyła jubilatce życzenia... A to, jak się wydaje, był dla niej najlepszy urodzinowy prezent w historii i szczęśliwy finał całego zajścia!  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.