Mariah Carey pokazała się w bikini. Jak wygląda gwiazda
Fot. Getty images
O TYM SIĘ MÓWI

Dziewczyna chciała na urodziny tort z wizerunkiem Mariah Carey. Zamiast tego...

... otrzymała taki z wizerunkiem Marii Skłodowskiej-Curie

Konrad Szczęsny 18 czerwca 2019 17:15
Mariah Carey pokazała się w bikini. Jak wygląda gwiazda
Fot. Getty images

O tej sytuacji od kilku dni mówi cały świat. Pragnąca świętować swoje urodziny Siobhan, mieszkająca w Wielkiej Brytanii, poprosiła przyjaciół o tort z wizerunkiem ulubionej gwiazdy i idolki, Mariah Carey. Jakież było jej zdziwienie, gdy w dniu swojego święta zobaczyła na wypieku twarz... Marii Skłodowskiej-Curie!

Pomyłka na przyjęciu jubilatki w Wielkiej Brytanii. Dostała tort z Marią Curie. Chciała z Mariah Carey

Znajomi z pracy, którzy mieli spełnić urodzinowe życzenie Siobhan, najwidoczniej nie zrozumieli jej prośby. Dlatego też jubilatka była mocno zaskoczona, gdy na zamówionym przez nich torcie zobaczyła czarno-biały wizerunek wybitnej badaczki i dwukrotnej zdobywczyni Nagrody Nobla, otoczony muffinkami z różowymi ozdobami.

Zdjęcie wypieku zostało zamieszczone przez kuzynkę Siobhan na Twitterze z opisem całej sytuacji i do tej pory doczekało się ponad 200 000 polubień. Jest udostępniane i szeroko komentowane przez użytkowników na całym świecie!

Dotarło nawet do samej Mariah Carey, która stwierdził, że „to mogłaby być ona, gdyby nie zawaliła poprawki z matematyki”. Przy okazji złożyła jubilatce życzenia... A to, jak się wydaje, był dla niej najlepszy urodzinowy prezent w historii i szczęśliwy finał całego zajścia!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.