Mariah Carey pokazała się w bikini. Jak wygląda gwiazda
Fot. Getty images
O TYM SIĘ MÓWI

Dziewczyna chciała na urodziny tort z wizerunkiem Mariah Carey. Zamiast tego...

... otrzymała taki z wizerunkiem Marii Skłodowskiej-Curie

Konrad Szczęsny 18 czerwca 2019 17:15
Mariah Carey pokazała się w bikini. Jak wygląda gwiazda
Fot. Getty images

O tej sytuacji od kilku dni mówi cały świat. Pragnąca świętować swoje urodziny Siobhan, mieszkająca w Wielkiej Brytanii, poprosiła przyjaciół o tort z wizerunkiem ulubionej gwiazdy i idolki, Mariah Carey. Jakież było jej zdziwienie, gdy w dniu swojego święta zobaczyła na wypieku twarz... Marii Skłodowskiej-Curie!

Pomyłka na przyjęciu jubilatki w Wielkiej Brytanii. Dostała tort z Marią Curie. Chciała z Mariah Carey

Znajomi z pracy, którzy mieli spełnić urodzinowe życzenie Siobhan, najwidoczniej nie zrozumieli jej prośby. Dlatego też jubilatka była mocno zaskoczona, gdy na zamówionym przez nich torcie zobaczyła czarno-biały wizerunek wybitnej badaczki i dwukrotnej zdobywczyni Nagrody Nobla, otoczony muffinkami z różowymi ozdobami.

Zdjęcie wypieku zostało zamieszczone przez kuzynkę Siobhan na Twitterze z opisem całej sytuacji i do tej pory doczekało się ponad 200 000 polubień. Jest udostępniane i szeroko komentowane przez użytkowników na całym świecie!

Dotarło nawet do samej Mariah Carey, która stwierdził, że „to mogłaby być ona, gdyby nie zawaliła poprawki z matematyki”. Przy okazji złożyła jubilatce życzenia... A to, jak się wydaje, był dla niej najlepszy urodzinowy prezent w historii i szczęśliwy finał całego zajścia!  

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.