Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy płeć i imię dziecka Joanny Kulig! 

Wygadał się brat aktorki. „Jesteśmy naprawdę szczęśliwi”, pokreślił

Konrad Szczęsny 21 lutego 2019 13:18
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska

Wczoraj media obiegła informacja, że Joanna Kulig urodziła swoje pierwsze dziecko! Aktorka i jej mąż Maciej Bochniak zdecydowali, że przyjdzie ono na świat w USA. W związku z tym będzie posiadało podwójne obywatelstwo. Wiadomo, że w pierwszych dniach po porodzie gwiazdę wspierała jej mama oraz małżonek. Dziś natomiast brat aktorki zdradził płeć dziecka oraz imię, które prawdopodobnie zostanie mu nadane!

Płeć i imię pierwszego dziecka Joanny Kulig i Macieja Bochniaka

„To jedno z moich największych pragnień. Ale szanuję to, że nie wszystkie kobiety tak mają. Znam pary, które są szczęśliwe bez dzieci i uważam, że nie każdy musi je mieć. Najgorzej jest robić w życiu coś, bo tak wypada”, mówiła w jednym z wywiadów o macierzyństwie Joanna Kulig

Do ostatniej chwili nie było wiadomo czy gwiazda urodzi chłopca czy dziewczynkę, jednak tę informację zdradził jej brat. Piotr Kulig w rozmowie z Faktem ujawnił nie tylko płeć, lecz także imię maleństwa.

„To chłopiec. Najprawdopodobniej będzie miał na imię Janek. Odbiera mi głos ze wzruszenia. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi”, zwierzył się wyraźnie wzruszony brat Joanny Kulig. 

Czy aktorka pojawi się na ceremonii rozdania Oscarów 2019, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 24 lutego, w Los Angeles? „Nie wiem jeszcze czy do nas dołączy…”, powiedział w wywiadzie jej bliski znajomy.

Pierwsze dziecko Joanny Kulig i Macieja Bochniaka

Wiadomość o narodzinach dziecka Joanny Kulig podał Piotr Dzięcioł, producent filmowy, który przebywa obecnie w Los Angeles: „Joasia urodziła kilka dni temu”, ujawnił w rozmowie z Super Expressem.

Synek gwiazdy i Macieja Bochniaka przyszedł na świat w jednej z luksusowych klinik w USA, prawdopodobnie w szpitalu Cedars Sinai Medical Center w Los Angeles, w którym warunki są dostosowane do najwyższych standardów i rodziło w nim już wiele gwiazd, w tym m.in. Jennifer Garner, Jessica Alba, Tori Spelling i nasza polska piękność w Hollywood Alicja Bachleda-Curuś.

Ostatnie tygodnie ciąży aktorka spędziła za oceanem, gdzie promuje film Zimna wojna, który ma szansę na Oscara w trzech kategoriach: najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepszy reżyser (Paweł Pawlikowski) oraz najlepsze zdjęcia (Łukasz Żal). Jednak bukmacherzy są sceptyczni i nie wróżą sukcesu polskiej produkcji  

Joanna Kulig z mężem, Maciejem Bochniakiem, reżyserem oraz scenarzystą

Joanna Kulig i jej mąż, Maciej Bochniak
Fot. East News

Joanna Kulig na after party po Złotych Globach
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.