Oscary 2020 zwycięzcy
Fot. Getty Images
OSCARY 2020

„And the Oscar goes to...” Relacja na żywo z Oscarów 2020 dobiegła końca. Zobacz, co się działo!

Kto wrócił do domu ze statuetką?

Gabriela Czernecka 10 lutego 2020 03:24
Oscary 2020 zwycięzcy
Fot. Getty Images

Oscary 2020 relacja na żywo! Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej już po raz 92. rozdaje nagrody dla najlepszych aktorów, aktorek, reżyserów, scenografów i innych twórców związanych ze światem kina. Najwięcej nominacji w tym roku otrzymał film Todda Philipsa Joker, bo aż jedenaście. Niewiele mniej, bo po dziesięć nominacji, otrzymały takie produkcje jak IrlandczykPewnego razu w... Hollywood oraz 1917. Oscary 2020 świetnie zapowiadają się także dla filmu Historia małżeńska, który na koncie ma aż sześć nominacji, tyle samo co film Jojo Rabbit i Parasite. Oscary 2020 są o tyle wyjątkowe, że nominowany jest także film polskiego reżysera Jana Komasy Boże Ciało. Wyniki Oscarów 2020 poznamy już dziś. Specjalnie dla Was relacjonowaliśmy Oscary 2020 na żywo. Bądźcie z nami!

Oscary 2020 relacja na żywo

Już za kilka godzin poznamy wszystkich laureatów Oscarów 2020. Gala rozdania prestiżowych nagród powoli się zaczyna! Na czerwonym dywanie powoli prezentują się pierwsze gwiazdy. Wśród nich ekipa Bożego Ciała, czyli Jan Komasa, Eliza Rycembel, Tomasz Ziętek i Bartosz Bielenia. Przypomnijmy, że film Jana Komasy nominowany jest w kategorii najlepszy film międzynarodowy. O statuetkę konkurować będzie m.in. z hiszpańskim filmem Ból i Blask czy koreańskim Parasite. Więcej zdjęć Polaków na Oscarach 2020 znajdziecie tutaj>>

Polacy na Oscarach 2020
Fot. Getty Images

To już trzeci raz, gdy Oscarów nie poprowadzi jedna osoba. Ten wyjątkowy wieczór poprowadzi kilku gospodarzy, a trzeba przyznać, że ta lista robi wrażenie - na scenie pojawi się Timothee Chalamet, Olivia Colman, James Corden, Penelope Cruz, Diane Keaton, Shia LaBeouf, Rami Malek czy Keanu Reeves. Z ciekawostek, podczas tegorocznej gali serwowane będą jedynie dania wegańskie, akademia uhonoruje pamięć uwielbianego sportowca Kobego Bryanta, który sam był laureatem Oscara. A na samej gali wystąpi m.in. sir Elton John, Billie Eilish, Aurora czy polska wokalistka, Kasia Łaska

Oscary 2020 relacja na żywo

Głównych bohaterów tegorocznej ceremonii wręczenia Oscarów 2020 poznaliśmy 13 stycznia – właśnie wtedy ogłoszono pełną listę nominowanych w 24 kategoriach. Wśród osób, które mogą otrzymać Oscara w tym roku, są Scarlett Johansson, Margot Robbie, Al Pacino, Tom Hanks, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Charlize Theron i wielu wielu innych.

1.02 Na czerwonym dywanie powoli pojawiają się kolejne gwiazdy. Pojawiła się m.in. Laura Dern (nominowana w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa) czy Billie Eilish, która wystąpi dzisiejszego wieczoru. Zaprezentowała się także Rebel Wilson, którą mieliśmy okazję podziwiać w filmie Jojo Rabbit

1.13 Podziwiamy stylizację Lily Aldridge w vintage kreacji od Ralpha Laurena. Tuż za nią America Ferrera  zjawiskowo wygląda w sukni Alberty Ferreti, która podkreśliła jej ciążowy brzuszek. Więcej stylizacji gwiazd z Oscarów 2020 znajdziecie tutaj>> 

Billy Porter jest jedną z gwiazd, która ma dzisiejszego wieczoru przyjemność przeprowadzania wywiadów z artystami na czerwonym dywanie.

Oscary 2020 czerwony dywan

1.23 Pojawiła się Saoirse Ronan, nominowana w kategorii najlepsza aktorka za rolę w filmie Małe Kobietki oraz Kathy Bates, również nominowana w tej samej kategorii za rolę w filmie Richard Jewell. Na czerwonym dywanie pozuje już także Natalie Portman, Salma Hayek i Geena Davis.

1.29 Na czerwonym dywanie zaprezentowali się także Greta Gerwig oraz Noah Baumbach. Co ciekawe, oboje nominowani są do Oscara 2020 w tej samej kategorii – najlepszy film: Greta Gerwig za film Małe kobietki (łącznie sześć nominacji, a Noah Baumbach za film Historia małżeńska (również łącznie sześć nominacji).

1.34 Coraz więcej gwiazd pojawia się na czerwonym dywanie. Nie mogło zabraknąć największych nazwisk. Jest już Brad Pitt (nominowany do Oscara 2020 w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy), Rami Malek (ubiegłoroczny zwycięzca Oscarów w kategorii najlepszy aktor) i Margot Robbie (nominowana do Oscara 2020 w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

1.47 Na czerwony dywan Oscarów 2020 przybył Leonardo DiCaprio. Pojawiła się także Scarlett Johansson, Gal Gadot oraz Charlize Theron.

1.53 Do zdjęć pozuje także Kasia Łaska, która zaprezentowała się w kreacji od Paprocki&Brzozowski. Przypomnijmy, że zobaczymy ją także na oscarowej scenie, gdzie wraz z dziewięcioma innymi piosenkarkami, które wykonują ten utwór w wersji dubbingowej oraz z oryginalnymi artystkami - Idiną Menzel oraz Aurorą wykonają utwór „Into the Unknown”.

Oscary 2020 na żywo

2.00 Punktualnie rozpoczęła się gala Oscarów 2020 od występu Janelle Monae. Warto dodać, że aktorka zagrała w filmie Harriet, który w tym roku nominowany został do Oscara 2020 w kategorii najlepsza piosenka i najlepsza aktorka (Cynthia Erivo).

2.03 Do Janelle Monae dołączył na scenie Billy Porter. Para wspólnie wykonała utwór Eltona Johna I'm standing. Dodajmy, że tego wieczoru Elton John również wystąpi na scenie.

Oscary 2020 wyniki

2.06 Steve Martin i Chris Rock jako pierwsi zapowiadają kategorię. „Nie ma już prowadzących. Dlaczego? Przez Twittera”, zażartowali odwołując się do wydarzeń związanych sprzed roku. Przypomnimy, że wówczas  Kevin Hurt miał być prowadzącym ubiegłoroczną galę, ale ze względu na oskarżenia dotyczące rasizmu, aktor sam się wycofał.

Oscary 2020: najlepszy aktor drugoplanowy

2.12 Panowie zapowiedzieli Reginę King, która wręczy pierwszą statuetkę. Nominowani do Oscara 2020 w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy byli: Joe Pesci (Irlandczyk), Brad Pitt, (Pewnego razu... w Hollywood), Anthony Hopkins, (Dwóch papieży), Tom Hanks (Cóż za piękny dzień) oraz Al Pacino (Irlandczyk).

2.14. Oscary 2020 Brad Pitt najlepszym aktorem drugoplanowym. „To nagroda dla Quentina Tarantino, jesteś oryginalny, branża filmowa byłaby biedniejsza bez Ciebie”, powiedział ze sceny. Podziękował także Leonardo DiCaprio. „Leo, uwielbiam grać z Tobą w filmach”, dodał. „Dedykuję to nagrodę moim dzieciom, kocham Was”, zakończył swoją przemowę. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

2.22 Mindy Kaling przedstawia nominowanych w kategorii najlepszy film animowany. Oscary 2020 w tej kategorii mogły zdobyć takie filmy jak: Toy Story 4, Klaus, Jak wytresować smoka 3, Zgubiłam swoje ciało, Praziomek. Najlepszym filmem animowanym zostało Toy Story 4

OSCARY 2020: najlepsza krótkometrażowa animacja 

2.25 Mindy przedstawiła także nominowanych w kategorii najlepsza krótkometrażowa animacja. Szansę na Oscara 2020 miały filmy: Córka, Hair Love, Kitbull, Memorable oraz Sister. Oscar 2020 trafił do twórców filmu Hair Love. „Oby akt naszego życia był równie wspaniały co jego”, powiedzieli twórcy filmy, dedykując nagrodę zmarłemu na początku tego roku koszykarzowi Kobemu Bryantowi.

2.29 Idina Menzel i Aurora w towarzystwie dziewięciu piosenkarek (w tym Polki Kasi Łaski) wykonują utwór „Into The Unknown”, czyli w polskiej wersji językowej „Chcę uwierzyć snom”. Utwór nominowany jest do Oscarów 2020 w kategorii najlepsza piosenka. Więcej o piosenkach nominowanych w tej kategorii przeczytacie tutaj>>

Oscary 2020:  najlepszy scenariusz oryginalny

2.36 Diane Keaton i Keanu Reeves przedstawiają nominowanych w kolejnej kategorii. Oscara 2020 za najlepszy scenariusz oryginalny mają okazję dostać: 1917, Historia małżeńska, Pewnego razu... w HollywoodParasite oraz Na noże. Zwycięzcą w tej kategorii zostaje film Parasite. „Ten scenariusz reprezentuje Koreę. Dziękuję mojej żonie za to, że zawsze mnie inspirowała, dziękuję aktorom za to, że mi dziś towarzyszą, to oni ożywili ten film”, powiedział Joon-ho Bong.

Oscary 2020: najlepszy scenariusz adaptowany

2.42 Na scenie pojawili się Timothee Chalamet i Natalie Portman. Oto nominowani: IrlandczykMałe kobietki, Jojo Rabbit, Joker, Dwóch papieży. Oscar 2020 w kategorii najlepszy scenariusz adaptowany trafia do twórców filmu Jojo Rabbit. „Każdy z nas może osiągnąć sukces”, powiedział reżyser. 

Oscary 2020: najlepszy film krótkometrażowy

2.47 Oto nominowani w tej kategorii: Brotherhood, Nefta Football Club, The Neighbors Window, Saria oraz Siostra. Oscar 2020 trafia do rąk twórcy filmu The Neighbors Window. 

Oscary 2020: najlepsza scenografia

2.50 Kristen Wiig i Maya Rudolph zapowiadały kolejną kategorię - najlepsza scenografia. Nominowani w tej kategorii to: Jojo Rabbit, Parasite, Pewnego razu... w Hollywood, 1917 oraz Irlandczyk. To drugi Oscar dla filmu Pewnego razu... w Hollywood! 

OSCARY 2020: NAJLEPSZE KOSTIUMY

2.59 Kristen Wiig i Maya Rudolph zapowiedziały śpiewająco (i to dosłownie!) kolejną kategorię. Oto nominowane filmy w tej kategorii: Małe kobietki, Jojo Rabbit, Irlandczyk, Joker oraz Pewnego razu... w Hollywood. Oscar 2020 za najlepsze kostiumy trafia do Jacqueline Durran w filmie Małe kobietki.

3.02 Na scenie pojawiła się Chrissy Metz, aktorka znana z serialu This is us. Utwór „I’m Standing with You” z filmu Przypływ wiary został nominowany w kategorii najlepsza piosenka do Oscarów 2020. Autorką muzyki i słów do tego utworu jest Diane Warren. To chyba jeden z najbardziej poruszających występów podczas tegorocznej gali.

Oscary 2020: najlepszy pełnometrażowy dokument

3.08 Mark Ruffalo przedstawił nominowanych w kategorii najlepszy pełnometrażowy dokument: Amerykańska fabryka, The Cave, Krawędź demokracji, For Sama oraz Kraina miodu. Oscar 2020 w tej kategorii wędruje do filmu Amerykańska fabryka! 

Oscary 2020: najlepszy krótkometrażowy dokument

3.13 Oto nominowani do Oscarów 2020 w tej kategorii: In the Absence, Learning to Skateboard in a Warzone (If You're a Girl), Pokonani przez życie, St. Louis Superman oraz Walk Run Cha-Cha. Statuetka wędruje do twórców filmu Learning to Skateboard in a Warzone (If You're a Girl).

Oscary 2020: najlepsza aktorka drugoplanowa

3.16  Mahershala Ali przedstawił nominacje do Oscara 2020 w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa: Kathy Bates (Richard Jewell), Laura Dern (Historia małżeńska), Scarlett Johansson (Jojo Rabbit), Florence Pugh (Małe kobietki) oraz Margot Robbie (Gorący temat). Oscara 2020 otrzymuje Laura Dern za rolę w filmie Historia małżeńska. To pierwszy Oscar aktorki. „Bardzo się cieszę, że mogłam być nominowana w tej kategorii z tak wspaniałymi kobietami”, powiedziała Laura Dern.

„Dziękuję za najlepszy prezent urodzinowy na świecie”, wyznała Dern. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Oscary 2020 kto wygrał?

3.25 Wśród publiczności pojawił się Anthony Ramos, który zapowiedział pojawienie się na scenie Lin-Manuela Mirandę. Przypomniano piosenki, które odmieniły filmy oraz filmy, które odmieniły piosenki. Mowa np. o takich filmach jak Titanic, Slummdog, FootloseMoulin Rouge, Powrót do przeszłości, Bodyguard, Ósma Mila czy Uwierz w ducha.  

3.30 Ku uciesze zgromadzonych widzów przed telewizorami mamy okazję posłuchać występu Eminema! Raper wykonał utwór Lose Yorself z filmu Ósma Mila. Był to pierwszy hip-hopowy utwór nagrodzony Oscarem (nagrodę otrzymał w 2002 roku). Artysta otrzymał owacje na stojąco! 

Oscary 2020 Najlepszy montaż dźwięku

3.36 Oscar Isaac i Salma Hayek przedstawili kolejne dwie kategorie. Oscar 2020 w kategorii Najlepszy montaż dźwięku wędruje do Donalda Sylvestra za film Le Mans ’66. Nominowani w tej kategorii byli również: Alan Robert Murray (Joker), Oliver Tarney i Rachael Tate (1917), Wylie Stateman (Pewnego razu... w Hollywood) oraz Matthew Wood i David Acord (Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie).

Oscary 2020: Najlepszy dźwięk

3.40 Oto nominowani do Oscara 2020 w kategorii Najlepszy dźwięk: 1917, Pewnego razu... w Hollywood, Joker, Ad Astra oraz Le Mans ’66. Statuetka wędruje do twórców filmu 1917. To pierwsza nagroda tego wieczoru dla tego filmu, który nominowany jest aż w dziesięciu kategoriach. 

3.43 Na scenie pojawił się Randy Newman i wykonał utwór z filmu Toy Story 4, „I Can’t Let You Throw Yourself Away”. Dla Newmana to kolejna nominacja do Oscara - w 2011 roku otrzymał nie tyle nominację, co samego Oscara za piosenkę przewodnią do trzeciej części Toy Story. Utwór nosił tytuł „We Belong Together”. 

Oscary 2020: najlepsze zdjęcia

3.48 Na scenie pojawili się Will Ferrell i Julia Louis-Dreyfus. Zapowiedzieli kolejną kategorię - najlepsze zdjęcia. Nominowani do Oscarów 2020 w tej kategorii są: Roger Deakins (1917), Rodrigo Prieto (Irlandczyk), Lawrence Sher (Joker), Robert Richardson (Pewnego razu... w Hollywood) oraz Jarin Blaschke (Lighthouse). Statuetka trafiła do rąk Rogera Deakinsa za film 1917. To już drugi Oscar 2020 dla tego filmu!  

Oscary 2020: najlepszy montaż

3.54 Pora na kolejną kategorię. Nominowani w kategorii najlepszy montaż to: Thelma Schoonmaker (Irlandczyk), Tom Eagles (Jojo Rabbit), Jeff Groth (Joker), Michael McCusker i Andrew Buckland (Le Mans ’66) oraz Yang Jin-mo (Parasite). Oscara 2020 za najlepszy montaż otrzymał film Le Mans '66, czyli Michael McCusker i Andrew Buckland. To druga statuetka dla tego filmu. 

3.58 Na scenie pojawił się przewodniczący Akademii David Rubin, który zapowiedział Toma Hanksa. „Muzeum Akademii i Sztuki Filmowej otworzy się 14 grudnia 2020 roku”, zapowiedział aktor.

Oscary 2020 zwycięzcy

4.03 Na scenie pojawiła się Zazie Beetz, która zapowiedziała kolejny występ. Utwór „Stand Up” podczas Oscarów 2020 wykonuje Cynthia Erivo, która podczas tegorocznej gali nominowana została także w kategorii najlepsza aktorka. Piosenka pochodzi z filmu Harriet, w którym Erivo wcieliła się w jedną z najważniejszych postaci afroamerykańskiej historii, Harriet Tubman. Występ Cynthii był zachwycający. Można śmiało powiedzieć, że był to jeden z najbardziej poruszających występów.

Oscary 2020: najlepsze efekty specjalne

4.12 James Corden i Rebel Wilson pojawili się na scenie przebrani za... Koty, czyli postaci z musicalu, w którym niedawno mieliśmy okazję ich podziwiać. Para przedstawiła nominowanych w kategorii najlepsze efekty specjalne: Dan DeLeeuw i Dan Sudick za film Avengers: Koniec gry, Leandro Estebecorena, Stephane Grabli i Pablo Helman za film Irlandczyk, Greg Butler, Guillaume Rocheron i Dominic Tuohy – 1917, Andrew R. Jones, Robert Legato, Elliot Newman i Adam Valdez za film Król Lew, Roger Guyett, Paul Kavanagh, Neal Scanlan i Dominic Tuohy za film Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie.

Oscar 2020 za najlepsze efekty specjalne wędruje do twórców filmu 1917

4.16 Ray Romano i Sandra Oh zapowiedzieli nominowanych w kategorii najlepsza charakteryzacja: Kazu Hiro, Anne Morgan i Vivian Baker za film Gorący temat, Nicki Ledermann i Kay Georgiou za film Joker, Jeremy Woodhead za film Judy, Paul Gooch, Arjen Tuiten i David White za film Czarownica 2 oraz Naomi Donne, Tristan Versluis i Rebecca Cole za film 1917.

4.17 Statuetka trafiła do twórców filmu Gorący temat. „Chcieliśmy gorąco podziękować Charlize Theron, jesteś genialną aktorką i producentką”, powiedzieli ze sceny Kazu Hiro, Anne Morgan i Vivian Baker.

Oscary 2020 najlepszy film międzynarodowy

4.20 To chyba najważniejsza kategoria dla polskich widzów. Oto nominowani do Oscara 2020 w kategorii najlepszy film międzynarodowy: Boże Ciało (reż. Jan Komasa), Kraina miodu (reż. Tamara Kotevska i Ljubomir Stefanov), Nędznicy (reż. Ladj Ly), Ból i blask (reż. Pedro Almodóvar) oraz Parasite (reż. Bong Joon-ho). Czy film Komasy dostanie Oscara 2020? Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na tę wiadomość. Niestety Boże Ciało nie otrzymało Oscara, ale sama nominacja jest dla polskiej kinematografii nie lada sukcesem! Oscar 2020 w kategorii najlepszy film międzynarodowy trafia do twórców filmu Parasite.

Film Parasite tym samym jest pierwszym filmem koreańskim, który otrzymał Oscara w tej kategorii.  Więcej o filmie przeczytacie tutaj>> 

4.28 Na scenie pojawił się Elton John, którego piosenka „I’m Gonna Love Me Again” pojawiła się w filmie Rocketman, biograficznym dramacie opartym na jego życiu. Warto dodać, że Elton John ma już na koncie statuetkę za najlepszą piosenkę 1994 roku. Muzyk dostał Oscara 1995 za utwór „Can you feel the love tonight”, który powstał na potrzeby ścieżki filmowej do animowanej produkcji Król Lew.

Oscary 2020 najlepsza muzyka

4.36  Na scenie pojawiły się Brie Larson, Gal Gadot oraz Sigourney Weaver. Nominacje do Oscarów 2020 za najlepszą muzykę otrzymali: Randy Newman (Historia małżeńska), Thomas Newman (1917), Hildur Guðnadóttir (Joker), Alexandre Desplat (Małe kobietki) oraz John Williams (Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie). Utwory przedstawiła pierwsza w historii Oscarów kobieta dyrygent - Eimear Noone. Oscar 2020 za najlepszą muzykę wędruje do Hildur Guðnadóttir za film Joker. Więcej o kompozytorce przeczytacie tutaj>>

4.44 „Dziewczynom, matkom, kobietom, córkom, które słyszą muzykę w sobie, chcemy usłyszeć Was głos”, powiedziała poruszona prosto ze sceny. 

Oscary 2020: najlepsza piosenka

4.45 92. galę uświetnią występy artystów, których utwory w tym roku nominowane zostały do Oscarów 2020 w kategorii najlepsza piosenka. I tak mieliśmy okazję usłyszeć „I’m Standing With You”, Przypływ wiary, „Into The Unknown”, Kraina lodu 2, „Stand Up”, Harriet, „(I’m Gonna) Love Me Again”, Rocketman, „I Can’t Let You Throw Yourself Away”, Toy Story 4

Najlepszą piosenką został utwór Eltona Johna „I’m Standing With You”. 

Oscary 2020: najlepszy reżyser

4.53 Spike Lee zapowiedział kategorię najlepszy reżyser. Oscara 2020 otrzymał Bong Joon-ho za film ParasiteO statuetkę walczył z takimi reżyserami jak Sam Mendes (1917), Todd Phillips (Joker), Martin Scorsese (Irlandczyk) oraz Quentin Tarantino (Pewnego razu... w Hollywood). To już trzecia statuetka dla południowokoreańskiej produkcji. Reżyser podziękował Martinowi Scorsese. Reżyser filmu Irlandczyk dostał owacje na stojąco!

4.56 Legendy, ikony, przyjaciele i artyści, którzy wspierali i wpływali na filmową branżę. Steven Spielberg  zapowiedział Billie Eilish, która wraz z bratem Finneasem O’Connellem wykonali utwór „Yesterday” The Beatles. W tle mieliśmy okazję zobaczyć zdjęcia znanych osób, które odeszły w tym roku. 

Oscary 2020: najlepszy aktor

5.03 George Mackay zapowiedział Olivię Colman. Aktorka, która w ubiegłym roku otrzymała Oscara za rolę w filmie Faworyta, w tym roku zapowiada najlepszego aktora. Oto nominowani do Oscara 2020 w tej kategorii: Joaquin Phoenix (Joker) Adam Driver (Historia małżeńska), Leonardo DiCaprio (Pewnego razu... w Hollywood), Jonathan Pryce (Dwóch papieży) oraz Antonio Banderas (Ból i blask).

Oscar 2020 w kategorii najlepszy aktor trafia do Joaquina Phoenixa za rolę w filmie Joker. To czwarta nominacja w życiu Joaquina, a pierwszy Oscar. 

Oscary 2020: najlepsze pary, Joaquin Phoenix, Mara Rooney
Fot. East News

Oscary 2020: najlepsza aktorka

5.09 O Oscara 2020 w kategorii najlepsza aktorka walczyły: Scarlett Johansson (Historia małżeńska), Renée Zellweger (Judy), Cynthia Erivo (Harriet), Charlize Theron (Gorący temat) oraz Saoirse Ronan, Małe kobietki. Zwyciężczynię przedstawił Rami Malek. Czy zgodnie z przewidywaniami, Renee Zellweger odbierze Oscara za kreację Judy Garland?

Oscar 2020 w kategorii najlepsza aktorka otrzymuje.... Renee Zellweger

Oscary 2020: najlepszy film

5.18 Już za chwilę ostatnia kategoria - najlepszy film. Nominowanych w tej kategorii przedstawi Jane Fonda! W kategorii najlepszy film nominacje do Oscarów 2020 otrzymały takie filmy jak: JokerIrlandczykHistoria małżeńska1917ParasitePewnego razu... w HollywoodMałe kobietkiJojo Rabbit oraz Le Mans ’66

Najlepszym filmem zostaje.. Parasite! Oscary 2020 dla producentów i twórców filmu są niekwestionowanym sukcesem! Oscary 2020 dobiegły końca. Dziękujemy, że byliście z nami.  

Oscary 2020, Oscary 2020 momenty
Fot. Getty Images

Oscary 2020, Oscary 2020 momenty
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.