OSCARY 2020

Zjawiskowo! Tak ekipa Bożego Ciała prezentuje się na Oscarach 2020

Zobacz pierwsze zdjęcia Polaków z czerwonego dywanu!

Ida Marszałek 10 lutego 2020 00:47

Oscary 2020 trwają. Już zaraz rozpocznie się długo wyczekiwana oscarowa gala! Atmosfera oczekiwania narasta, ale zanim gwiazdy zasiądą na widowni Dolby Theatre, gdzie zostaną ogłoszone wyniki 92. gali, muszą tradycyjnie przejść się po czerwonym dywanie. 

Ekipa Bożego Ciała na czerwonym dywanie Oscary 2020

Jak co roku, najsłynniejsi przedstawiciele przemysłu filmowego z całego świata pozują dla fotoreporterów w przepięknych i często wyszukanych kreacjach od najbardziej znanych projektantów. Gwiazdy już zaczęły zjeżdżać się na ceremonię Oscarów 2020 i w sieci pojawiają się pierwsze zdjęcia ich stylizacji. Na tegorocznej gali nie zabrakło również polskiej reprezentacji! Ekipa Bożego Ciała zjawiła się już na czerwonym dywanie i trzeba przyznać, że wszyscy prezentują się zjawiskowo. Stroje których projektantów zdecydowali się założyć w ten szczególny dzień?

Oscary 2020: Katarzyna Łaska na czerwonym dywanie

Do zdjęć pozowała również Katarzyna Łaska, której głos doskonale znają fani dwóch części filmu „Frozen”. Polka wystąpi na gali i wykona piosenkę „Into the unknown” (w wersji polskiej „Chcę uwierzyć snom”) wraz z wokalistkami z innych krajów świata, które podkładały głos pod Elsę, główną bohaterkę serii. Kreację na czerwony dywan przygotował dla niej duet Paprocki&Brzozowski.

Oscary 2020 Boże Ciało

Aktorka Eliza Rycembel zdecydowała się na prześwitującą suknię ozdobioną mnóstwem koralików od naszej rodzimej projektantki - Gosi Baczyńskiej! Czy połyskliwa, złocista kreacja przyniesie jej szczęście? Do efektownej sukni aktorka Bożego Ciała dobrała prostą w formie, złotą biżuterię. Jan Komasa zdecydował się natomiast na idealnie dopasowany, czarny garnitur od francuskiego domu mody Dior. Trzeba przyznać, że poszukiwania stroju na oscarową noc przebiegły naprawdę pomyślnie! Również Bartosz Bielenia zdecydował się na czarny garnitur z kontrastowymi klapami. Na czerwonym dywanie towarzyszy im również aktor Tomasz Ziętek.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, gdzie znajdziecie pierwsze zdjęcia ekipy Bożego Ciała z czerwonego dywanu! A po więcej aktualnych wydarzeń zapraszamy do naszej relacji na żywo z Oscarów 2020 ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.