Jan Komasa
Fot. Zuza Krajewska
ZE ŚWIATA MODY

Jan Komasa przygotowuje się na Oscary! W jakim stroju pojawi się na ceremonii?

W wyborze stylizacji pomaga mu siostra Zofia

Paulina Filipowicz 6 lutego 2020 16:30
Jan Komasa
Fot. Zuza Krajewska

Już 10 lutego odbędzie się oscarowa gala, podczas której dowiemy się, czy Jan Komasa został nagrodzony przez Akademię za film Boże Ciało! Niezależnie od wyników, jedno jest pewne: możemy być bardzo dumni, że nasza reprezentacja drugi rok z rzędu pojawi się na oficjalnej ceremonii! Jan Komasa przebywa już od pewnego czasu w Los Angeles, gdzie poświęcał czas na promocję projektu i spotkania z amerykańską publicznością. Do uroczystej gali pozostało zaledwie kilka dni, a ostatnie przygotowania do tej wyjątkowej nocy trwają w najlepsze. Jan Komasa podzielił się na Instagramie zdjęciem z przymiarek z butiku luksusowego, francuskiego domu mody.

Jan Komasa na przymiarkach do Oscarów

Oscary 2020 odbędą się w nocy z 9 na 10 lutego 2020 roku czasu polskiego. To właśnie wtedy poznamy tegorocznych laureatów. Kto zdobędzie statuetkę za najlepszą reżyserię? Jaki film będzie tym razem uznany za najlepszy? Jakie kreacje skradną serca na czerwonym dywanie? Już wkrótce się o tym przekonamy, a tymczasem przyglądamy się przymiarkom i przygotowaniom stylizacji na oscarową noc. Jan Komasa z pewnością pojawi się na wydarzeniu w eleganckim garniturze, jednak jak się okazuje, nie będzie to strój przygotowany przez polskiego projektanta czy markę. Reżyser wraz z młodszą siostrą Zofią, która jest stylistką i kostiumografką, wybrał się w do butiku... francuskiego domu mody Dior! Rodzeństwo odwiedziło salon w Beverly Hills, a chwilę z przymiarek zostały uwiecznione na zdjęciu, które Zofia opublikowała na swoim profilu na Instagramie. "Najważniejsze przymiarki w moim życiu - na oscarową noc mojego brata" - podpisała wspólną fotografię. Na zdjęciu widać Jana Komasę w klasycznym granatowym garniturze, lakierowanych eleganckich butach i białej koszuli. Czy to ostateczny wybór stylizacji na Oscary czy jedna z wielu opcji podczas przymiarek? Dowiemy się już w najbliższą niedzielę. Trzymamy mocno kciuki za Jana Komasę i nie możemy się doczekać, aż zobaczymy go na czerwonym dywanie! 

Jan Komasa
Fot. Instagram @zofiaurszulakomasa

Jan Komasa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.