Oliwia Bieniuk 2020
Fot. Instagram/Oliwia Bieniuk
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie! Córka Ani Przybylskiej idzie w jej ślady!

Jak radzi sobie przed kamerą?

Olga Figaszewska 19 sierpnia 2020 12:59
Oliwia Bieniuk 2020
Fot. Instagram/Oliwia Bieniuk

Czy Oliwa Bieniuk pójdzie w ślady mamy i zwiąże swoją przyszłość z aktorstwem? Nastolatka ma już na swoim koncie kilka projektów i sesji fotograficznych. Świetnie radzi sobie przed obiektywem. A teraz zagrała w filmie!

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie 

Córka Ani Przybylskiej rok temu wystąpiła w szkolnym projekcie pt. Glimmer. Wówczas na jej Instagramie pojawił się krótki trailer amatorskiej produkcji.

A teraz podzieliła się kolejnym osiągnięciem. Nastolatka pojawi się w nowym filmie Daniela Rusina, który znany jest na YouTube pod pseudonimem Reżyser Życia.

Oliwia Bieniuk podzieliła się z fanami relacja z Krakowa, na której widać, że spędza czas ze znanymi influencerkami Olą Nowak i Leny Moonligh. Nastolatka zamieściła także zdjecia zza kulis projektu.

Oliwia Bieniuk
Fot. screen zdjęcia Oliwii Bieniuk za JastrząbPost

,,Z aniołkami reżysera pozdrawiamy z planu nowego filmu 🎥💪 Trudny temat,aż 15 scen jednego dnia,szybkie tempo od 9 do 20 ale dziewczyny poradziły sobie świetne. Intuicja mnie nie zawiodła by właśnie je zaprosić do projektu. Dziś też wyczerpujący dzień,trzymajcie kciuki. Zgadniecie o czym będzie film?", zapowiadał nowy materiał Daniel Rusin. 

Oliwia Bieniuk
Fot. screen zdjęcia Oliwii Bieniuk za JastrząbPost

Anna Przybylska z pewnością dziś byłaby dumna z aktywności swojej pociechy. W jednym z wywiadów dla VIVY! mama nastolatki opowiadała o swoim świetnym kontakcie z córką. „Dojrzałam wraz z moją córką. Wraz z jej szkołą przyszła duża odpowiedzialność. Wszystko trzeba było planować pod kątem nauki. Wiele spraw wtedy przewartościowałam. Nie masz pojęcia, jakie to kształcące uczestniczyć tak aktywnie w dojrzewaniu własnego dziecka. (...) Chociaż Oliwia zachowuje się już wobec mnie bardzo po koleżeńsku. Kiedy robiliśmy test ciążowy, zapytała: „No i jak, dziecko będzie? Będzie! Oj, to szkoda”. Ale gdy Jaś się urodził, stała się taka fajna, opiekuńcza. Kobieta po prostu. Relacje między moimi dziećmi zawsze mnie wzruszają. Rano wstają, całują się, śmieją..”, mówiła Przybylska Krystynie Pytlakowskiej w 2011 roku.

Jak Oliwia Bieniuk poradziła sobie przed kamerą?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On set, domyślacie się co to za kampania?🥳

Post udostępniony przez 𝓞𝓵𝓲𝔀𝓲𝓪💫 (@oliwia.bieniuk)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.