Anna Skura, VIVA! 2016
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Skura straciła bliską osobę: „Nie potrafię i nie chcę być silna...”

Jej zdjęcie łamie serce...

Gabriela Czernecka 26 czerwca 2020 12:22
Anna Skura, VIVA! 2016
Fot. Marta Wojtal

Jedna z najpopularniejszych blogerek podróżniczych w Polsce, Anna Skura, za pośrednictwem swojego Instagrama podzieliła się z fanami poruszającą i tragiczna wiadomością. Blogerka zdradziła, że zmarł jej ukochany tata. Na Instagramie opublikowała przejmujące zdjęcie i bardzo emocjonalny wpis, który łamie serce...

Nie żyje tato Ani Skury

Anna Skura, popularna blogerka znana m.in. z udziału w programie Agent Gwiazdy, podzieliła się z fanami tragiczną wiadomością. Zmarł ukochany ojciec gwiazdy. We wzruszającym wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych Ania Skura pożegnała tatę. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widzimy jak czuwa przy szpitalnym łóżku. Do fotografii dołączyła  bardzo emocjonalny wpis

„Nowy rozdział życia przywitał nas chłodnymi objęciami. Dał nam zupełnie nieznanego bólu, płaczu, zwątpień, protestów, niedowierzania. Wspomnień, których wcale mieć nie chcemy. Próbujemy ułożyć w głowie tę nową rzeczywistość, choć nie bardzo wiemy jak to zrobić. Ale też wcale tego nie chcemy wiedzieć”. Tatusiu wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty, tak bardzo Cię kochamy i prosimy, wróć do nas". Takie życzenia napisałam kilka dni temu Tatusiowi i to zdjęcie zrobiła mi Martynka w Dniu Taty. Tak bardzo wtedy w te życzenia wierzyłam. Do dzisiaj. Nie potrafię nic więcej napisać. Nie potrafię i nie chce być silna” czytamy.

Pod postem Ani pojawiły się liczne komentarze, w których fani chcieli dodać jej otuchy i wesprzeć. Składamy głębokie wyrazy współczucia.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.