Anna Skura, VIVA! 2016
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Skura straciła bliską osobę: „Nie potrafię i nie chcę być silna...”

Jej zdjęcie łamie serce...

Gabriela Czernecka 26 czerwca 2020 12:22
Anna Skura, VIVA! 2016
Fot. Marta Wojtal

Jedna z najpopularniejszych blogerek podróżniczych w Polsce, Anna Skura, za pośrednictwem swojego Instagrama podzieliła się z fanami poruszającą i tragiczna wiadomością. Blogerka zdradziła, że zmarł jej ukochany tata. Na Instagramie opublikowała przejmujące zdjęcie i bardzo emocjonalny wpis, który łamie serce...

Nie żyje tato Ani Skury

Anna Skura, popularna blogerka znana m.in. z udziału w programie Agent Gwiazdy, podzieliła się z fanami tragiczną wiadomością. Zmarł ukochany ojciec gwiazdy. We wzruszającym wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych Ania Skura pożegnała tatę. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widzimy jak czuwa przy szpitalnym łóżku. Do fotografii dołączyła  bardzo emocjonalny wpis

„Nowy rozdział życia przywitał nas chłodnymi objęciami. Dał nam zupełnie nieznanego bólu, płaczu, zwątpień, protestów, niedowierzania. Wspomnień, których wcale mieć nie chcemy. Próbujemy ułożyć w głowie tę nową rzeczywistość, choć nie bardzo wiemy jak to zrobić. Ale też wcale tego nie chcemy wiedzieć”. Tatusiu wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty, tak bardzo Cię kochamy i prosimy, wróć do nas". Takie życzenia napisałam kilka dni temu Tatusiowi i to zdjęcie zrobiła mi Martynka w Dniu Taty. Tak bardzo wtedy w te życzenia wierzyłam. Do dzisiaj. Nie potrafię nic więcej napisać. Nie potrafię i nie chce być silna” czytamy.

Pod postem Ani pojawiły się liczne komentarze, w których fani chcieli dodać jej otuchy i wesprzeć. Składamy głębokie wyrazy współczucia.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.