Leszek Miller, Monika Miller, VIVA!7/2020
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Miller podzieliła się z fanami zdjęciem z przeszłości

„To naprawdę ty?”, pytają zaskoczeni

Olga Figaszewska 9 stycznia 2021 09:05
Leszek Miller, Monika Miller, VIVA!7/2020
Fot. Bartek Wieczorek

Monika Miller nie boi się odważnych eksperymentów. Wnuczka byłego premiera przyciąga uwagę swoim wyrazistym wizerunkiem. Jej ciało zdobią tatuaże i kolczyki. Są jej znakiem rozpoznawczym. 26-latka chętnie dzieli się z obserwatorami zdjęciami swoich metamorfoz. Teraz Monika Miller zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z przeszłości. Jak wyglądała? 

Monika Miller na zdjęciu z przeszłości 

Wnuczka Leszka Millera działa w modelingu, tworzy własne utwory i śpiewa. Niedawno mogliśmy ją podziwiać na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Na swoim koncie ma także rolę w serialu Gliniarze.  

Na Instagramie możemy podziwiać jej niezwykłe fotografie. Tam też Monika Miller dzieli się z obserwatorami swoimi przemyśleniami. Ostatnio 26-latka pokazała archiwalne zdjęcie z 2009 roku. Nie ma na nim tatuaży ani makijażu. 

,,Sentymenty. Czasami sama jestem pod wrażeniem tego, jak wiele nauczyłam się przez lata. Gdy wracam wspomnieniami do tamtego okresu życia, to wiem, że miał on niepodważalny wpływ na to kim dzisiaj jestem. Niczego nie żałuje. Pozwólcie sobie czasem wrócić na chwilę do Waszych wspomnień", napisała Monika Miller. 

Fani byli zachwyceni, ale nie ukrywają zaskoczenia. ,,W życiu bym nie poznała!", ,,To naprawdę ty?", ,,Nie poznałam Ciebie", ,,Jaka niewinna, grzeczna dziewczynka", ,,Tą grzywkę to chyba wszystkie nastolatki wtedy miały, komentowali wielbiciele Moniki Miller. 

Zobacz, jak się zmieniła  

Monika Miller w sesji zdjęciowej dla VIVY! z 2018 roku: 

Monika Miller
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Monika Miller w sesji zdjęciowej dla VIVY! z 2018 roku: 
 

Monika Miller
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.