Leszek Miller, Monika Miller, VIVA!7/2020
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Miller podzieliła się z fanami zdjęciem z przeszłości

„To naprawdę ty?”, pytają zaskoczeni

Olga Figaszewska 9 stycznia 2021 09:05
Leszek Miller, Monika Miller, VIVA!7/2020
Fot. Bartek Wieczorek

Monika Miller nie boi się odważnych eksperymentów. Wnuczka byłego premiera przyciąga uwagę swoim wyrazistym wizerunkiem. Jej ciało zdobią tatuaże i kolczyki. Są jej znakiem rozpoznawczym. 26-latka chętnie dzieli się z obserwatorami zdjęciami swoich metamorfoz. Teraz Monika Miller zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z przeszłości. Jak wyglądała? 

Monika Miller na zdjęciu z przeszłości 

Wnuczka Leszka Millera działa w modelingu, tworzy własne utwory i śpiewa. Niedawno mogliśmy ją podziwiać na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Na swoim koncie ma także rolę w serialu Gliniarze.  

Na Instagramie możemy podziwiać jej niezwykłe fotografie. Tam też Monika Miller dzieli się z obserwatorami swoimi przemyśleniami. Ostatnio 26-latka pokazała archiwalne zdjęcie z 2009 roku. Nie ma na nim tatuaży ani makijażu. 

,,Sentymenty. Czasami sama jestem pod wrażeniem tego, jak wiele nauczyłam się przez lata. Gdy wracam wspomnieniami do tamtego okresu życia, to wiem, że miał on niepodważalny wpływ na to kim dzisiaj jestem. Niczego nie żałuje. Pozwólcie sobie czasem wrócić na chwilę do Waszych wspomnień", napisała Monika Miller. 

Fani byli zachwyceni, ale nie ukrywają zaskoczenia. ,,W życiu bym nie poznała!", ,,To naprawdę ty?", ,,Nie poznałam Ciebie", ,,Jaka niewinna, grzeczna dziewczynka", ,,Tą grzywkę to chyba wszystkie nastolatki wtedy miały, komentowali wielbiciele Moniki Miller. 

Zobacz, jak się zmieniła  

Monika Miller w sesji zdjęciowej dla VIVY! z 2018 roku: 

Monika Miller
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Monika Miller w sesji zdjęciowej dla VIVY! z 2018 roku: 
 

Monika Miller
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?